Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-23, 13:26   GÅ‚upia sytuacja z przyjacielem.

Przytulałam się ze swoim przyjacielem i wyglupiałam jak zwykle. Przyjaźnimy się już 4 lata. Wiemy o sobie wszystko, a on mnie pocałował. Spanikowałam i odwzajemniłam. Potem już tylko namiętnie się całowaliśmy,a potem nie rozmawialiśmy o tym, następnie znowu to się powtórzyło.
Muszę z nim o tym pogadać i chyba zerwać tą przyjaźń. Ale nie wiem czy to dobra decyzja.
Nie rozumiem jego zachowania, o co mu może chodzi? Wykorzystuje moje zaufanie?
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 14:08   

pewnie sie podkochuje i czekał na właściwy moment, standard
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 14:09   

Wykorzystuje twoje zaufanie xd ? Skoro na to pozwoliłaś to chyba też musiałaś coś do niego czuć...chociaż znam taki przypadek jak twój w którym "samo wyszło", no i w sumie nic się nie stało. Po prostu wytłumacz mu że tego nie chcesz i już - ale nigdy nie wal tekstów w stylu "jesteś dla mnie za dobry" "zasługujesz na kogoś lepszego" "lubię cię jak przyjaciela", skoncentruj się na tym żeby być "neutralna", jestem pewny że przyjaźń będzie się dało uratować. Wciąż nie mogę pojąć tego "fenomenu" zrywania z kimś kontaktu z takiego powodu...
_________________
 

Yoona246  

User



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2014-07-23, 14:10   

Miałam podobną sytuację. Po prostu on nie zaangażował się w przyjaźń a w miłość. Ja po czymś takim zerwałam znajomość na 5 lat. Później się odezwałam (w sumie nawet nie wiem czemu) i się zaręczyliśmy. Dziś jesteśmy po rozwodzie i wciąż mnie nęka. Słyszałam, że tego typu hisorie zawsze kończą sie happy endem. Przyjaźń-miłość-szacunek do grobowej deski. Mi nie wyszło. Zastanów się, czy chcesz zerwać z nim kontakt, czy chciałabyś spróbować z nim być. Przyjaźni z tego nie będzie napewno. Aczkolwiek większość tego typu sytuacji kończy się pozytywnie, bo wiedząc o sobie wszystko ludzie nie są w stanie się za bardzo rozczarować. Jeśli uważasz, że zerwanie kontaktu nie byłoby dla ciebie tak stratne to może spróbuj z nim być. Zawsze możecie się później rozejść..
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 14:42   

Minuta ciszy dla naszego przyjaciela poległego we friendzone.
Przecież to oczywiste, że się podkochiwał. Zanim dasz mu kosza zastanów się, czy na pewno nie ma szans na coś fajnego. Skoro się przyjaźnicie, to chyba musi Was sporo łączyć, mylę się?
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-23, 15:37   

Dominika96 napisa³/a:

Wiemy o sobie wszystko, a on mnie pocałował. Spanikowałam i odwzajemniłam.

"On mnie pocałował, a ja spanikowałam i poszłam z nim do łóżka".

Dominika96 napisa³/a:

Nie rozumiem jego zachowania, o co mu może chodzi? Wykorzystuje moje zaufanie?

Z Księżyca spadłaś? Z jakiego powodu dwoje osób całuje się ze sobą? Klasyczny przykład damsko-męskiej przyjaźni.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-23, 16:19   

Jimmy FoX napisa³/a:

"On mnie pocałował, a ja spanikowałam i poszłam z nim do łóżka".


Nie poszłam. -.-
 

xFanatiC  

Stały User

sarmata



Wiek: 26

Do³±czy³: 01 Sty 2013

Sk±d: ¿e znowu?

   

Wys³any: 2014-07-23, 16:21   

Ironia chyba musi wyjść z monitora i uderzyć cię w twarz żebyś to zauważyła.

Topic, co by mi jakiÅ› nazimod posta nie usunÄ…Å‚:
Zdecyduj się czy chcesz z nim działać w relacji chłopak-dziewczyna czy zakończyć znajomość. On oczekuje więcej niż przyjaźni.
_________________
Whatever you do, don't be another brick in the wall.
 

Dominika96

User


Do³±czy³: 28 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-07-23, 17:07   

Nie wiem jak zacząć z nim o tym rozmowę, łatwiej unikać tego tematu.

Chciałabym się z nim dalej przyjaźnić i zapomnieć o tym. -.-
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 17:32   

No to mu o tym powiedz! xd Gdzie widzisz problem, spotkacie się jak zawsze i zwyczajnie "wiesz, chciałam ci powiedzieć że..."
_________________
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 17:44   

Dominika96 napisa³/a:

Chciałabym się z nim dalej przyjaźnić i zapomnieć o tym. -.-


Bardzo samolubnie. Będziesz go ranić. Postaw sprawę jasno, niech wie biedaczyna na czym stoi.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-23, 18:03   

Dominika96 napisa³/a:

Chciałabym się z nim dalej przyjaźnić i zapomnieć o tym. -.-

Nie rozumiesz, że to niemożliwe? Ta "przyjaźń" skończyła się, gdy on się w tobie zakochał. Tak kończy się większość damsko-męskich przyjaźni.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-07-23, 18:50   

Jest mi bardzo przykro, że niektóre kobiety postępują właśnie w taki sposób. Wiedzą że przyjaciel jest w nich zakochany i sprawiają mu ból utrzymując znajomość tylko na tym stopniu.

Jeśli chcesz, żeby Twój przyjaciel żył dobrze, to zakończ znajomość. Po prostu powiedz mu, że nie chcesz być jego dziewczyną.

Mimo wszystko: może Wam się udać i stworzycie fajny związek.

Wybór należy do Ciebie:

Masz z nim kontakt i jesteście razem.
Nie masz z nim kontaktu i... ...i tyle:)
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-23, 20:02   

Jimmy FoX napisa³/a:

Tak kończy się większość damsko-męskich przyjaźni.



To działa też w drugą stronę, dziewczyna się zakochuje w przyjacielu ale wtedy jest zazwyczaj tzw seksprzyjaźń. Mówiąc brzydko dziewczyna daje pupy i liczy na miłość w zamian xD

moim zdaniem powinnaś postąpić tak jak wszystkie, czyli: "jesteśmy tylko przyjaciółmi". kto wie może dalej będziecie przyjaciółmi ale nie liczyłbym na to
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-23, 20:26   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

To działa też w drugą stronę, dziewczyna się zakochuje w przyjacielu ale wtedy jest zazwyczaj tzw seksprzyjaźń.


Zle, raczej mowi sie na to fuckfriend badz friends with benefits.

Troche nie rozumiem autorki, skoro tak ochoczo kontynuowaliscie pocalunek to dlaczego zamiast sprobowac stworzyc zwiazek - najtrwalsze zwiazki zazwyczaj sa oparte na przyjazni i dlugotrwalym poznawaniu sie - uciekasz od tego uczucia(?).
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com