Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:31   ByÅ‚y chÅ‚opak koleżanki

Nie znalazłam nic podobnego na forum, może coś przeoczyłam, jeśli tak to z góry przepraszam.
Kilka tygodni temu, poznałam chłopaka. Właściwie to znałam go już wcześniej, bo był to chłopak mojej koleżanki z liceum..czyli jakieś 4lata temu.. Mamy wspólnych znajomych, i jakoś tak ostatnio coś mnie "strzeliło", na jednej z imprez, że kuurde on jest całkiem super. Bardzo fajnie nam się rozmawiało, w ogóle wszystko wydaje się być okej. Właściwie to nawet by mogło coś między nami być..gdyby nie moje obiekcje, ponieważ to właśnie były mojej koleżanki..niestety, ale była ona taka wylewna, że znam takie historie z ich prywatności..że lepiej nie powtarzać. A z drugiej strony, co z tego, nie?
Z tą koleżanką nie mamy jakichś super kontaktów czy coś, ale nie wiem, może to ją w jakiś sposób zrani ? Wypada w ogóle angażować się w taką relację? Niby to jej były, ale jednak.
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:35   

Jak jest wolny, to zapomnij wszystko co Ci koleżanka powiedziała i bądź z nim :-) Lepiej spróbować niż żałować
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:35   

Ja nie widzę żadnych przeciwwskazań.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:41   

miniX napisa³/a:

Jak jest wolny, to zapomnij wszystko co Ci koleżanka powiedziała i bądź z nim


Tak jest wolny. Kontakt z tą swoją byłą ma. Jak wspomniałam, nie tylko my mamy wspólnych znajomych, ale oni także i siłą rzeczy się spotykają. Chociaż między nimi już nie ma, a kolezanka już jest z kimś innym.
Chyba sobie sama odpowiedziałam właśnie co robić :D
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:49   

Masz 22lata, więc nie powinnaś mieć problemów jak 15latka. :niepewny:
 

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2014-07-23, 22:57   

333-333-333 napisa³/a:

Masz 22lata, więc nie powinnaś mieć problemów jak 15latka



Dziękuję za radę :). Osobiście nie uważam, aby to był problem 15latki. Owszem, może się tak zdarzyć. Ale co złego jest w pytaniu? I proszeniu o radę? Nieważne czy się ma 15, 20, 30 a nawet 60 lat. Zapytałam, bo czasem ktoś inny ma świeże spojrzenie na sprawę i ocenia to z dystansu.
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-23, 23:00   

Gossipgirl,

Przecież nie naskoczyłem na Ciebie w ten sposób, zwyczajnie siedząc na tym forum większość tematów tego typu właśnie zakładanych jest prze nastolatki w wieku 15lat, stąd moja odpowiedź. A teraz ode mnie, skoro ten gość jest wolny to powinnaś iść na przekór tym że macie wspólnych znajomych i nie zwracać uwagi na przeszłość, że była z Twoją koleżanką. Jak ktoś wyżej napisał, lepiej coś zrobić, niż później żałować, że się czegoś nie zrobiło. Kto wie, może to ta Twoja "miłość" - Spróbuj. Powodzenia :!:
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 14:10   

Spróbuj, nie przejmuj się koleżanką. Ona i tak w końcu zapomni, że Cię zna, a Ty może stracisz szansę na coś fajnego. Zresztą, skoro to jest jej były, to teoretycznie nie powinna się o to wkurzać, przecież logiczne, że każdy po rozstaniu próbuje sobie zbudować wszystko od nowa, taka natura.
 

Gosix

User


Do³±czy³: 18 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:12   

Nie wiem. Wolny, nie wolny. Były, nie były. Co z tego? Zastanów się, jak ty byś się poczuła, gdyby Twoja koleżanka coś na boku z Twoim byłym. Poza tym, jara Cię taki przechodzony towar? Sama piszesz, że wiesz co się między nimi działo...myślisz, że jak zostaniecie sami to Ci się w głowie nie pokaże? Ja uważam, że powinnaś odpuścić, masz wielu chłopaków na świecie, pomyśl jak ona się poczuje.
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:20   

Gówno prawda... Jeżeli koleżanka ma już innego, z którym jest szczęśliwa to dlaczego ma mieć wyrzuty z tak błahego powodu, w sytuacji kiedy jej koleżanka spotyka się z jej byłym... Jej sprawa... Oczywiście nie podważam Twojego zdania, bo po to są fora, aby pomagać i każdy miał prawo do wypowiedzenia się w temacie i przekazania własnych porad odnośnie danej sytuacji, jednakże myślę, że podałaś błędny argument.
 

Gossipgirl  

Stały User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 19 Lut 2010

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:52   

Gosix napisa³/a:

Poza tym, jara CiÄ™ taki przechodzony towar?

Co to za tekst w ogóle? Każdy kto ma za sobą jakiś związek bądź relacje, należy do typu "przechodzony towar"?.
Owszem zastanawiałam się właśnie nad tym, jak moja kolezanka się poczuje i jak na to zareaguje. Ale z drugiej strony, nie są razem od 2 lat, to raz. A dwa, nie mam z nią jakichś bliskich relacji, żebym musiała patrzeć jej prosto w twarz i myśleć sobie, cholera, ona mnie nienawidzi.
_________________
Kiedy nie masz czasu myśleć, życie staje się proste.
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:02   

Gossipgirl napisa³/a:

A dwa, nie mam z nią jakichś bliskich relacji, żebym musiała patrzeć jej prosto w twarz i myśleć sobie, cholera, ona mnie nienawidzi.



to ja bym się nie zastanawiał :-)
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 08:31   

Gossipgirl napisa³/a:

Gosix napisa³/a:

Poza tym, jara CiÄ™ taki przechodzony towar?

Co to za tekst w ogóle? Każdy kto ma za sobą jakiś związek bądź relacje, należy do typu "przechodzony towar"?.
Owszem zastanawiałam się właśnie nad tym, jak moja kolezanka się poczuje i jak na to zareaguje. Ale z drugiej strony, nie są razem od 2 lat, to raz. A dwa, nie mam z nią jakichś bliskich relacji, żebym musiała patrzeć jej prosto w twarz i myśleć sobie, cholera, ona mnie nienawidzi.


Moim zdaniem właśnie sama sobie odpowiedziałaś :) Próbuj, bo warto!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com