Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Polubowny

User


ImiÄ™: Andrzej

Do³±czy³: 24 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 15:44   Kiedy i gdzie ?

Czy wy dziewczyny macie łaskotki? Gdzie największe,w jakich okolicznościach najlepiej zabrać się do łaskotania, skąd wiedzieć że dziewczyna tego chce ? :-(

Czekam na Obszerne i szczegółowe wypowiedzi.
 

SonedDreams  

User

SonedDreams



ImiÄ™: Alicja

Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 19:47   

Człowieku my dziewczyny nie jesteśmy jakimiś kosmitami. Jedna ma łaskotki, druga nie.
Co do tego gdzie to chyba jasne, że łaskotanie w innym miejscu niż pod boki jest co najmniej nie pożądane, przynajmniej ja to tak odbieram.
¦miech można powstrzymać więc jeśli ktoś nie chce to nie chce i kropka. Jak ktoś się nie może pochamować to ci powie dość ostro żebyś przestał. Nie wiem co w tym niezrozumiałego.
_________________
Końkońkońkonkon, koń to mój ziomek ;p
 

Setsu  

User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Kwi 2014

Sk±d: Zewsz±d

   

Wys³any: 2014-08-01, 22:29   

Ale jak powie ostro NIE to nie. Ja mam straszne łaskotki wszędzie, ludzie myślą, że to zabawne, ale mnie długotrwałe łaskotanie BOLI, to jak tortury. Szczerze, to wolałabym, aby ktoś mnie bił, dał mi w pysk niż mnie łaskotał.

Miejsca typowe: boki, zdarza się kark i nawet często pod kolanami, ale raczej w innych miejscach nie próbuj.
_________________
That's too complicated...
 

ardynaskela  

User

dramatic soprano



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2014-08-03, 12:37   

Polubowny, przyznam, że nie spodobał mi się wydźwięk twojego pytania. Kobieta też jest człowiekiem, zapewniam, i jak każdy mniej lub bardziej reaguje na dotyk. Oby dwie płcie mogą mieć łaskotki w tych samych rejonach.
Osobiście łaskotek nie posiadam.
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2014-08-03, 13:26   

Polubowny napisa³/a:

Czekam na Obszerne i szczegółowe wypowiedzi.


No, na pewno napiszą ci kilkutomową monografię, z tabelami, przypisami i wspomnieniami świadków. :-D
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-22, 18:36   

£askotki mam tylko i wyłącznie na stopach. Nie kontroluję wtedy swoich ruchów i czasami potrafię kogoś porządnie kopnąć, bo po prostu nienawidzę tego uczucia. Nie bawi mnie to, nie śmieszy, a irytuje. Sama czasami droczę się z facetem i wykorzystuje fakt, że on ma łaskotki wszędzie, ale też wiem, na ile można sobie pozwolić. To wcale nie jest przyjemne!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com