Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 20:05   

Rozumiem iż wg większości populacji ludzkiej, jeżeli dorosły mężczyzna ma kontakt (rozmawia) z dojrzewającą dziewczyną, prawdopodobnie okazuje się pedofilem.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 20:10   

Salomea,

Nie, to nie jest jakaś polska mentalność, jak się może Tobie wydawać tylko taki ludzki odruch. Gdybyś była facetem i miała 30lat, interesowałaby Cię internetowa znajomość z 13latką? Bardzo mnie ciekawi jak wyglądają Wasze rozmowy ^-^
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-07-24, 20:14   

Zerwij to w cholerę!!! Nie, nie odnawiaj, usuń ze znajomych i nie wracaj do niego nawet myślami... Jeżeli poznaliście się na facebooku on już wie o Tobie bardzo wiele, nawet może Ciebie odnaleźć w Twojej miejscowości, po znajomych...

Może być niebezpiecznie, dlatego zerwij z nim kontakt definitywnie...
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 20:14   

333-333-333
Mogę dać Ci do nich dostęp :)

[ Dodano: 2014-07-24, 20:17 ]

Marcineq napisa³/a:

Zerwij to w cholerę!!! Nie, nie odnawiaj, usuń ze znajomych i nie wracaj do niego nawet myślami... Jeżeli poznaliście się na facebooku on już wie o Tobie bardzo wiele, nawet może Ciebie odnaleźć w Twojej miejscowości, po znajomych...

Może być niebezpiecznie, dlatego zerwij z nim kontakt definitywnie...



Wątpię aby w jakiś sposób mnie odnalazł gdyż pisałam z nim z jednego z moich kilku kont. Nie podałam mu żadnych informacji oprócz imienia i wieku.
 

1stdaysofspring  

User



ImiÄ™: Aleksandra

Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Kwi 2014

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-07-24, 20:58   

333-333-333 napisa³/a:

Salomea,

Nie jestem w stanie sobie przypomnieć tego filmu, ale tam główna aktorka nie korzystała z facebooka ale z innego portalu społecznościowego, co w zasadzie nie ma żadnego znaczenia. Poznała faceta w wieku około 35lat, sama mając 13. Po rozmowach spotykają sie a on ją wykorzystuje seksualnie, gdy rodzice dziewczynki dowiadują się o tym, on urywa kontakt i ucieka. Ona jest w nim zakochana i myśli że nie odzywa się tylko dlatego że jest prześladowany przez policje i poszukiwany, a prawda jest taka że gość był rasowym pedofilem który wykorzystał ją w pokoju jednego z hoteli.

Ogólnie poleciłbym Ci znajomości z rówieśnikami a nie z facetami 17lat starszymi, kiedy Ty masz 13. Nikt na taką znajomość nie będzie patrzył normalnie, tym bardziej że poznałaś go przez internet, przede wszystkim Ty nie powinnaś patrzeć na to w kolorowych barwach bo co takiego 30latka może interesować w dziewczynie która ma 13lat?



Cyberbully
_________________
Znów zabijają w nas młodość, znów zabierają nam wolność.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:20   

Salomea,

Nie potrzebuje dostępu do tych rozmów, jeżeli chcesz to udostępnij je tutaj, zakrywając dane osobowe tamtego delikwenta i będzie po problemie. Po prostu nie jest to dobry pomysł z taką znajomością, w Twoim wieku jeżeli chcesz mieć bliższe relacje z osobą w tym wieku to niech to będzie wujek czy ktoś z rodziny a nie poznany facet w internecie.
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-07-24, 21:45   

Pomyślmy logicznie: 30 latek rozmawia z 13 latką. O czym?

Tak młoda osoba nie ma pojęcia o życiu. Niestety.

Gość albo robi za ojca, albo po prostu ma problem.

Pamiętam, że założyłaś temat: podobają mi się starsi *czy jakoś tak.
Będziesz miała 18 lat: ok.
A teraz: weź się za matematyke.
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Burza_BorzyÅ„ski  

User

Burza_Borzyński



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Lip 2014

Sk±d: a co chcesz wpa¶æ?

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:10   

Ludzie ona jest za młoda i niedoświadczona w kontaktach międzyludzkich. :!: Naoglądała się za dużo debilnych bajek i programów.Niech robi co chce ale jeśli ją "przeinicjuje" i zerwie kontakt albo co gorsza małolata będzie miała bachora wtedy zrozumie a on będzie obracać następna następna dopóki nie trafi za kraty...

Młoda podrośnij i wtedy szukaj miłości i szukaj jej w terenie nie wiem w szkole, w parku a nie przez internet.Tam nas stukasz sobie tylko kłopotów. Ja tez mogę podawać się za dwunastolatka w internecie i spełniać swoje dewiacje na młodych niedoświadczonych dziewczynkach

OGARNIJ SIÊ :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:30   

kenzy1 napisa³/a:

Pomyślmy logicznie: 30 latek rozmawia z 13 latką. O czym?

Tak młoda osoba nie ma pojęcia o życiu. Niestety.

Gość albo robi za ojca, albo po prostu ma problem.

Pamiętam, że założyłaś temat: podobają mi się starsi *czy jakoś tak.
Będziesz miała 18 lat: ok.
A teraz: weź się za matematyke.



Akurat w matematyce jestem 2 z najlepszych w klasie.
PS. Sorry, że zacytowałam całe, ale jestem na telefonie.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:32   

Salomea,

Nie uważasz Adela że powinnaś znaleźć sobie znajomych w swoim wieku? Racjonalnie myśląc, czym takiego 30latka zainteresowałaś?
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:38   

Mam znajomych w swoim wieku. Nie wiem czym go zainteresowałam. Ale czy rozmawianie z obcą dorosłą osobą jest złe, czy każdy sądzi, że z tego może wyniknąć jakieś molestowanie? Nie jestem tak głupia i nie rozsądna aby wdać się w coś głębszego niż pisanie.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:49   

Salomea napisa³/a:

Rozumiem iż wg większości populacji ludzkiej, jeżeli dorosły mężczyzna ma kontakt (rozmawia) z dojrzewającą dziewczyną, prawdopodobnie okazuje się pedofilem.


13-latka to dziecko, jaka dojrzewajaca dziewczyna co
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:52   

No mam prawie 14, pozatym jestem w okresie dojrzewania, więc się zgadza.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:54   

Salomea,

Podeślij fragment rozmowy na PW.
 

Alternatywny  

Mega wymiatacz



Wiek: 28

Do³±czy³: 21 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-24, 22:56   

Nic sie nie zgadza. Dla 30letniego faceta powinnas byc dzieckiem, a nie partnerka do rozmowy na fejsie.
_________________
wygrywam zycie, nie pytaj jak leci
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com