Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

alonzo

Stały User


Doł±czył: 05 Cze 2011

   

Wysłany: 2014-07-25, 22:05   ByĹ‚a dziewczyna sygnaĹ‚ telefonu

Witam Wszystkich Po moim związku na odległość który dzielił 110 Km i rozstaniu z dziewczyną które już trwa 9 miesiąc przez tez czas było zero kontaktu z nią wyjechałem przez to za granicę nie mogłem sobie poradzić Ona mnie zostawiła po 2,5 roku.Kłamstwa obiecanki i wgl... Lecz przed wczoraj jechałem w pobliżu jej domu zamieszkania z koleżanką pierwszy raz się odważyłem po rozstaniu odwiedzić tą miejscowość od dziecka mi się bardzo podoba i wgl. Myślałem , że gorzej to zniosę lecz było całkiem Fajnie :-) Aż tu wczoraj w godzinach wieczornych pierwszy raz po tych 9 miesiącach puściła mi sygnała na telefon była dziewczyna była to tylko sekunda nie mam jej w kontaktach lecz numer pamiętam na pamięć... Nie wiem czy sprawdza mnie czy jestem w Pl czy może widziała mnie , a może dociera do niej co straciła Co mógł taki sygnał oznaczać ... Nie potrzebnie do tego wracam ale jestem strasznie ciekawy :-) co o Tym myślicie ?
 

szarokolorowa  

User


ImiÄ™: Natalia

Doł±czyła: 29 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-07-25, 22:28   

Zobaczyła Cię, ale nie była pewna czy to Ty, odświeżyła jej się trochę pamięć i postanowiła Cię najzwyczajniej w świecie sprawdzić. Nie ma co robić sobie zbędnej nadziei. Tak myślę.
 

Satelitarna  

User

Carlaa



ImiÄ™: Carla

Wiek: 25

Doł±czyła: 25 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-07-25, 22:36   

a nie chcesz wysłać smsa z zapytaniem o co chodzi ? skoro nie masz zapisanego numeru ..
_________________
.I'm a space-bound rocketship and your heart's the moon
And I'm aimin' right at you
Right at you
250, 000 miles on a clear night in June
And I'm aimin' right at you
 

alonzo

Stały User


Doł±czył: 05 Cze 2011

   

Wysłany: 2014-07-26, 00:45   

Jednak napisałem pierwszy raz po 9 miesiącach ... W odpowiedzi uzyskałem " Nie wiedziałam czyj to numer ale już wiem i przepraszam pomyłka ... Myślałam , że już nie masz tego numeru" przy okazji złożyła życzenia urodzinowe które miałem miesiąc temu szczęścia miłości zdrowia itp i Na koniec dobranoc ... Zero zainteresowania ... a tak kochała niby ... A teraz ja nie mogę spać przez głupią babę !!!!
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com