Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-07-25, 18:40   Kolejne banalne powitanie.

Nic odkrywczego nie napiszę, z ram się nie wyłamię, przewrotu nie będzie. W ogóle lepiej tego nie czytać, ja od samego pisania tych wypocin więdnę i ślepnę. ¯ebym potem skarg nie widział.
Mawiają mi, że mam dziwny gust. Lubię czytać, pisać również, a gdy mam wenę - rysuję. Ciągle słucham muzyki, częstokroć inspiruje mnie. A jak to Witkacy powiedział? ''Są pewne pervers-natury, które literaturę biorą jako muzykę, malarstwo tłumaczą na język literacki, a od muzyki doznają halucynacji wzrokowych''. Chyba właśnie jestem jedną z tych pervers-natur. Nie czuję się z tym źle.
Stronię od dużych skupisk ludzi. Są jak gniazda os, które to osy brzęczą, kręcą się i tylko czekają na okazję, by użądlić w dupsko. Nie jestem skrajnym odludkiem, ale nie mogę zaprzeczyć, że z introwersją mam wiele wspólnego. Chodzę na koncerty, nawet w pogo wejdę i to w sumie wyjątek od reguły, bo w takich miejscach jakoś tak człowiekowi swojsko i nie czuje przytłoczenia wśród tłumu (zwłaszcza po piwku. Ewentualnie sześciu). Szkoda, że nie palę, chociaż zbiłbym fortunę, jeśli za każde pytanie o ognia czy papierosa by mi płacono.
Interesuję się językami obcymi, podróżowaniem, historią, żeglugą, terrarystyką, astronomią i odrobinę nawet fizyką oraz geografią. Zamieszkam sobie kiedyś w wiktoriańskim domu, a co. Najlepiej z Addamsami. Piercing, tatuaże, modyfikacje ciała, skaryfikacje - jak najbardziej jestem na tak. Jesień to moja ulubiona pora roku i wcale nie ze względu na urodziny. No, zimę też lubię. I zwykłą włóczęgę po lasach, bezdrożach i innych końcach świata praktykuję z chęcią. Bylebym sam wtedy był, ostatecznie toleruję kompanię w postaci psa.
Nienawidzę, gdy myli się Frankensteina z jego potworem. Takie moje drobne zboczenie. Podobnie jak stare budynki, ruiny i zabytki, aczkolwiek te akurat uwielbiam, a nie nienawidzę, by niedomówień nie było. Gdyby mi się opłacało, poszedłbym na archeologię, a tak to waham się między filologiami a Akademią Morską, tyle że to już oddzielny i raczej nudny temat (jakby cała reszta w jakikolwiek sposób mogła zaciekawić). No i hot rody, rat rody, street rody, ogólnie stare samochody, cadillaki lat pięćdziesiątych, najlepiej w połączeniu z rock'n'rollem. Nawet motocykle wtedy wymiękają.
Od chrześcijaństwa wolę satanizm ateistyczny, natomiast od satanizmu ateistycznego - rodzimowierstwo. Taki ze mnie heretyk. Nie mylić z heterykiem, lol. A, no i skandynawska mitologia, w mniejszym stopniu japońska.
Dobra, kończę tę autoreklamę.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Salomea  

Stały User


ImiÄ™: Adela

Wiek: 23

Do³±czy³a: 01 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 18:51   

Wydajesz siÄ™ bardzo fajnÄ… i interesujÄ…cÄ… osobÄ… ;)
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-07-25, 20:45   

Swój przybył. Witam:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

szarokolorowa  

User


ImiÄ™: Natalia

Do³±czy³a: 29 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-25, 21:35   

Uśmiechałam się, kiedy o Tobie czytałam. Trochę wspólnego nałapałam w tych zdaniach. Bez wątpienia jesteś niebanalną osobowością.
Co czytasz najchętniej? No i co piszesz, to ciekawi mnie najbardziej..
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-07-26, 10:57   

Nie wierzę w to co czytam. Połowę tekstu nie rozumiem, a i tak czuję jakąś sympatie ;-) Gdybym miała takich kumpli nie musiałabym chodzić na siłownie- nie miałabym komu dać w mordę ;-) Witam nowego użytkownika! ;-)
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-07-26, 12:37   

Dziękuję za miłe przyjęcie. :D

szarokolorowa napisa³/a:

Co czytasz najchętniej? No i co piszesz, to ciekawi mnie najbardziej..


Najchętniej czytam fantastykę. Dobrze, jeśli zawiera w sobie jakieś turpistyczne elementy. Poza tym powieść gotycka, książki przygodowe czy podróżnicze (najchętniej o żegludze, a jak są tam piraci, to już w ogóle świetnie, jakkolwiek oklepanie to brzmi), niekiedy sięgnę po klasykę, a jak mam nastrój, to po horror, kryminał lub powieść historyczną. Próbuję się także przekonać do sci-fi (w tym steampunku), ale jedyne, co mi na razie podeszło to humorystyczny ''Grillbar Galaktyka'' Kossakowskiej i ''Pan Lodowego Ogrodu'' Grzędowicza, chociaż to drugie to akurat science fantasy. No i, jeśli uznać to za prekursora gatunku, ''Frankenstein'' Mary Shelley. Na coś cięższego chyba brak mi wyobraźni. Ponadto obawiam się, że nigdy nie wyrosnę z Harry'ego Pottera.
Jeśli chodzi o moje wypociny - szczególnie ambitne czy wyjątkowe nie są. Jak nietrudno wywnioskować, obracam się w kręgach fantasy. Inspiruje mnie także raczej słabo u nas znany Weird West (najłatwiejszym do skojarzenia tytułem z tego gatunku jest chyba ''Mroczna wieża'' Kinga). Mam dużo pomysłów, wiele projektów i słomiany zapał, więc często tylko coś napoczynam. Z takim podejściem nawet na PBF-ach się nie utrzymuję. Zdarza się, że nagle pojawi się jakaś pojedyncza myśl, czego skutkiem są krótkie opisy jednej wyrwanej z kontekstu sceny, akurat by zawrzeć atmosferę.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-03, 22:56   

Hej. :-)

Co najczęściej piszesz? Jakich języków obcych się uczysz? Wolisz Rodzinę Addamsów jako film czy serial? I jeżeli jako film - to którą część najbardziej lubisz? Interesujesz się urban exploration? Byłeś w jakichś ciekawych miejscach? A, i też zapytam o ulubione zespoły. :-D I na jakim koncercie ostatnio byłeś?
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-04, 01:10   

Zazwyczaj mój słomiany zapał wyczerpuje się po napisaniu krótkiego opowiadania, chociaż udaję, że tego nie wiem i nazywam to rozpoczętą powieścią. Fantasy, Weird West, przygodowe/podróżnicze, ostatecznie elementy horroru, koniecznie turpizm - głównie w tym kręgu się obracam, kiedy doznaję czarodziejskich olśnień. :-D
Lubię Addamsów i jako serial, i film, aczkolwiek parę ładnych lat minęło, odkąd ich oglądałem ostatni raz. Pierwsza część najbardziej zapadła mi w pamięć.
Urban exploration... na chwilę obecną nie mam w tym najmniejszego doświadczenia, ale kiedyś bardzo by mi odpowiadało zmienić ten stan rzeczy.
Odwiedziłem parę krajów (najprzyjemniejsze wspomnienia mam z Anglii, tym bardziej, że pogoda mi względnie odpowiadała, chociaż zbrodnią by było stwierdzić, że Hiszpania i Grecja nie są interesujące, bo żar leje się z nieba), ale w Polsce też jest wiele do zobaczenia. Choćby Krzyż-Topór, Ojców, Biskupin, Nieborów i Arkadia, Malbork, Gniezno.
Z zespołami mam podobny problem, co Ty. Mój gust jest dosyć płynny i raz słucham ambient black metalu, a potem przerzucam się nagle na wesołego rock'n'rolla lat 50. :-P Ponadczasowi są Demented Are Go oraz The Meteors, jednak poza nimi lubię też Caladan Brood, Ghost, Iron Maiden, Dezertera, Moonspell, mam również sentyment do Dir en grey. No ale to nawet nie kropla w morzu.
Ciężko stwierdzić, jaki był mój ostatni koncert. Wybrałem się na festiwal tatuażu w Gdańsku i trochę ludzi tam grało w ciągu tych dwóch dni. Byli The Brains, Meteorsi, Koffin Kats, polski sajko projekt Tiger Skull, poza tym jakiś szwedzki metal, nie wiem nawet, kto konkretnie, ale jakoś sobie radzili, kiedy się rozgrzali. Zgubiłem przy okazji nowe rozpychacze i wypiłem najdroższe piwo w życiu, ale bynajmniej nie żałuję.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com