Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

paulla01

User


Do³±czy³: 05 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 21:22   Branie testosteronu. Pomocy

Witam. Mój chłopak jest miłośnikiem ćwiczeń, siłowni itp. Bierze już różnego rodzaju odżywki ale teraz kupił sobie testosteron w tabletkach, niestety nie jestem w stanie podać dokładnie nazwy. Chciałabym wiedzieć czy jest to szkodliwe i czy przypadkiem nie jest on zaliczany do sterydów? Z góry dziękuję;)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-07-28, 22:02   

Oczywiście, że jest szkodliwe. I to nawet nieziemsko! Testosteron to hormon sterydowy odpowiedzialny za cechy "męskie" (choć również niezbędny u kobiet w małej ilości), dostarczany dodatkowo do organizmu mocno a nawet jeszcze mocniej niż inne często brane sterydy anaboliczne ingeruje w gospodarkę hormonalną i może powodować jej trwałe zaburzenia, rozregulowuje cały organizm i wpływa nie tylko na układ mięśniowy, ale i każdy inny powodując olbrzymie konsekwencje! Ponadprogramowa dawka spowoduje agresję, problemy z potencją, obniży sprawność umysłową, zrujnuje układ krążenia (miażdżyca, nadciśnienie), skórę (trądzik, łysienie), spowoduje bezpłodność, rozrost piersi oraz silnie stymuluje proces nowotworzenia w obrębie prostaty (zwiększa ryzyko raka). Stosuje się takie specyfiki wyłącznie w stanach niedoboru z polecenia lekarza. Takiego preparatu nie da się kupić legalnie bez recepty i moim zdaniem albo robisz sobie jaja z tym postem albo chłopak po prostu zrobił Cię w ch*ja. Poszperałam w necie dla upewnienia i faktem jest, że tabletki z czystym testosteronem nawet nie istnieją, bo hormon ulegałby unieczynnieniu. Branie sterydów po to by przypakować to skrajny przykład głupoty, lenistwa i narcyzmu oraz prosta droga do kalectwa cielesnego i umysłowego.

O tym uczą już na biologii w gimnazjum więc współczuję skrajnego niedouczenia.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

paulla01

User


Do³±czy³: 05 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-28, 22:27   

Wszystko to wiem więc raczej skrajnego niedouczenia nie ma. Dla stu procentowej pewności zawsze lepiej dowiedzieć się wszystko z kilku źródeł,a nóż może znajdzie się osoba która miała z tym doczynienia...Ale oczywiście za odpowiedź dziękuje;)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com