Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-29, 18:32   Dziwny ból w nodze

Hej wszystkim! Od pewnego czasu (no dobra, to już dobre 3 miesiące...) mam dosyć dziwny problem z prawą nogą. Od marca dosyć aktywnie biegałem (4 razy w tygodniu) żeby poprawić kondycję. Coraz dłużej i dłużej aż w końcu zacząłem podczas biegania czuć wieczne "zmęczenie" w nogach, nie ja byłem zmęczony aka miałem zadyszkę - tylko nogi mnie bolały. Ale nic, biegałem dalej. Potem po zakończeniu jakiejś dłuższej sesji zaczynała mnie boleć prawa noga (łydka konkretniej), było to jeszcze do wytrzymania - wtedy też zaczęły się problemy ze snem. Zasypianie trwało bardzo długo i bardzo często budziłem się w nocy z ogromnym bólem w łydce, wierciłem się po całym łóżku, ruszałem nogą we wszystkie strony ale nic to nie dawało - zasnąć jak się możecie domyślić też nie mogłem. Ale nic, i tak biegałem...i to był błąd. Po coraz to dłuższych dystansach ledwo dochodziłem do domu, ból był dosłownie nie do wytrzymania - po powrocie i położeniu na łóżku cały trząsłem się z bólu, trwało to kilkanaście minut i potem przechodziło. Nie biegam już z miesiąc, myślałem że jak sobie odpuszczę to mi zwyczajnie przejdzie, i to znów był błąd. Wcześniej miałem ten ból tylko po dłuższym biegu, teraz boli nawet jak przejdę z kilometr - nie że dla zdrowia, tak po prostu w ciągu dnia. Ale nie boli jak chodzę, wtedy ból właśnie przechodzi. Boli wtedy gdy odpoczywam, nawet teraz gdy to piszę boli mnie prawa noga. Dzisiaj jakąś godzinkę temu zrobiłem sobie krótki trucht (jakieś 50m) i skoczyłem do góry (nie śmiać się :P ), wtedy poczułem w tej łydce (po wewnętrznej stronie) duży ból, inny i jeszcze silniejszy niż ten jaki mam w nocy czy teraz, myślałem tylko o tym żeby położyć się na ziemi i leżeć bo strasznie bolało, jak przestało boleć (trochę) to czułem jakbym wcale nie miał "siły" w tej nodze, ledwo nią poruszałem - nie pierwszy raz mam takie coś i nie mam pojęcia dlaczego. Stosuję jakiś żel (MyVen) na tą łydkę ale nic nie daje niestety, podobnie Voltaren. Dziś byłem u lekarza (wreszcie lol) i dał mi skierowanie do ortopedy, pytanie teraz na kiedy mnie zapiszą. Dalej nie mogę spać - przedwczoraj zasypianie trwało jakieś 1.5 godziny (gdzieś 11:30,12), obudziłem się o 3 w nocy z okropnym bólem, zasnąłem dopiero ok. 5, dziś było podobnie ale ból był trochę mniejszy i szybciej zasnąłem. Jestem przez to wiecznie zmęczony ale już nawet nie o to chodzi żebym miał siłę tylko żebym mógł normalnie spać. Biorę Izotek jeśli to będzie jakaś pomoc. Gdyby ktoś miał kiedyś taki problem lub ma jakąś wiedzę o czym piszę i może mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję za przeczytanie tego długaśnego postu, pozdrawiam :)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-29, 18:50   

A6ekAK napisa³/a:

skoczyłem do góry

HAHAHAHAHAA!

W pierwszej chwili pomyślałem, że regularnie łapią cię skurcze, potem pomyślałem, że naderwałeś mięsień, ale w tej chwili każdy lekarz na tym forum powie ci, żebyś umówił się na wizytę u ortopedy, skoro tak zalecił ci lekarz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-07-29, 19:07   

Naderwany mięsień odpada - ból zbyt krótki, skurcz mógł być w tym kawałku który zacytowałeś xD
_________________
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-07-29, 19:18   

Szkoda tak bezmyślnych ludzi jak Ty.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com