Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Vukoo  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-29, 13:00   Problem z wÅ‚asnÄ… osobÄ…

Witam

Piszę do Was w sprawie problemu a raczej sytuacji w której się znajduję. Otóż mam 23 lata, jestem studentem, na brak znajomych nie narzekam bo jest ich sporo, zawsze jest z kimś wyjść na piwko albo na imprezę, mam jakieś tam swoje pasje i zainteresowania więc jestem raczej typowym przedstawicielem polskiej młodzieży. Ale wydaje mi się, że coś mi cały czas umyka, jak do tej pory nigdy, nie miałem dziewczyny, nawet nigdy się z żadną nie całowałem. Nie wiem czy ze mną jest
coś nie tak. Jeśli chodzi o wygląd to raczej nie jest najgorzej, przynajmniej nie mam jakichś specjalnych kompleksów ani nic w tym stylu, dbam o higienę, ubieram się jak normalny dorosły chłopak. Nie mam problemów z nieśmiałością, czy zaproszeniem obcej dziewczyny do tańca. Ale jakoś też nie potrafię się przełamać żeby podziałać z dziewczyną coś więcej. Dodam także, co też może Was zdziwić, że w ogóle się nie masturbuję, owszem napięcie seksualne jest czasami jak najbardziej ale nie odczuwam żadnej
potrzeby masturbacji(pewnie przez to miewam polucje nocne).

Może mi coś doradzicie w tej kwestii albo jakoś nakierujecie, albo po prostu ja to wszystko niepotrzebnie wyolbrzymiam i za dużo myślę o tym z chwilowego braku konkretnego zajęcia.
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-07-29, 13:15   

Stary, na imprezie najłatwiej, wypijesz piwko i wystarczy powiedzieć do którejś "hej, spodobałaś mi się ale w sumie nawet nie wiem co mam powiedzieć, masz jakiś pomysł jak mógłbym do Ciebie zagadać?" :-) Chyba najskuteczniejszy tekst
 

Yoona246  

User



ImiÄ™: Ewa

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: Bia³ystok

   

Wys³any: 2014-07-29, 15:32   

Nie trudno zbajerować dziewczynę. Chyba, że od razu twoja pierwsza ma być Twoją ostatnią.. Ale to też nic trudnego.. Trudno jest tylko uwierzyć, że jestes prawiczkiem ;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-29, 17:25   

jnocctcop napisa³/a:

Stary, na imprezie najłatwiej, wypijesz piwko i wystarczy powiedzieć do którejś "hej, spodobałaś mi się ale w sumie nawet nie wiem co mam powiedzieć, masz jakiś pomysł jak mógłbym do Ciebie zagadać?" Chyba najskuteczniejszy tekst

Ostrożnie, w Internecie nie tak łatwo wyczuć ironię. Jeszcze sobie weźmie do serca tę radę i spróbuje. Dziewczyna go wyśmieje i chłopak zamknie się w sobie.

Vukoo, nie masz dziewczyny, bo Ci się jeszcze nie poszczęściło. Jeśli chcesz spróbować szczęścia, to zagadaj do koleżanki z roku, do czytającej dziewczyny w kawiarni albo idź do jakiegoś klubu. Jest wiele możliwości.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-07-29, 22:24   

Jimmy, to pociśnij nam naszym doświadczeniem i napisz tekst który Twoim zdaniem jest najlepszy.
Wiem, nie ma dobrego tekstu do każdej sytuacji, ale daj coś co już wiele razy użyłeś i się sprawdziło.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-30, 01:44   

sebastian1918 napisa³/a:

Jimmy, to pociśnij nam naszym doświadczeniem i napisz tekst który Twoim zdaniem jest najlepszy.

Nie istnieje najlepszy tekst na podryw. Ci, co je wymyślają, nigdy nie poderwali żadnej dziewczyny. Należy przysiąść się i zagadać. Prowadzić normalną konwersację. Wielka tajemnica odkryta.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-07-30, 02:43   

jnocctcop napisa³/a:

"hej, spodobałaś mi się ale w sumie nawet nie wiem co mam powiedzieć, masz jakiś pomysł jak mógłbym do Ciebie zagadać?"


A ja tam bym poleciała, a co. Jimmy, nie znasz się na wszystkich kobietach świata. Osobiście zawsze bardziej doceniam takie nietypowe początki. To moim zdaniem zabawne i urocze, ale jednocześnie nie jest to oklepane. Nie za dużo pewności siebie, bo ukazuje tu bezsilność wobec uroku ładnej dziewczyny, ale też nie za mało, bo mało kto miałby odwagę tak powiedzieć. Lepiej jak dla mnie mogłoby być tylko bez tego ,,spodobałaś mi się", po prostu to pytanie i ewentualnie, jeżeli spyta ,,dlaczego" to wtedy odpowiedzieć.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

RiO95  

User



ImiÄ™: Ola

Wiek: 28

Do³±czy³a: 01 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 13:46   

Nie potrafisz się przełamać, dlatego że jest to dla Ciebie nowość, a nowości w naszym życiu często się boimy :-P Jeżeli przeżyjesz swój pierwszy pocałunek już wtedy poczujesz się inaczej :D
A co do zagadania poprzez ten powyższy tekst, to też jestem zdania, że warto go wykorzystać, bo ja, jako dziewczyna nie wyśmiałabym chłopaka słysząc coś takiego, ale rozmawiała z nim dalej i czuła się swobodnie mając od razu temat do rozmowy xD
_________________
Po to jest dziś źle, żeby jutro było lepieej :]
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-07-30, 16:08   

Shanda napisa³/a:

Jimmy, nie znasz się na wszystkich kobietach świata.

Fakt. Po prostu nigdy bym nie pomyślał, że kobieta mogłaby polecieć na taki tekst. Gdybym był kobietą, to wyśmiałbym takiego delikwenta. Może dlatego, że jestem zbyt wymagający. W sumie, może spróbuję. Akurat w ¯abce pracuje taka ładna dziewczyna, pójdę i spytam, co mógłbym kupić.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Vukoo  

User


Wiek: 33

Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-31, 13:13   

Właśnie mi się też tak wydaje, że jak już ten pierwszy raz się przełamię to potem będzie spokojnie z górki tylko pasuje w końcu się przełamać i pójść na imprezę całkowicie na trzeźwo. A z tekstami na podryw to różnie bywa czasem zadziałają czasem nie ale jak to mówią: próba nie strzelba :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com