Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 08:19   PTTK

Hej, niedawno zapisałam się do Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego. Głównie interesowały mnie tu rajdy piesze, ale trudno mi się połapać w rozpisce organizowanych imprez, a przede wszystkim nie wiem na co się decydować, bo nie mam znowu tak dużo wolnego czasu (choć to wakacje). Może nawet w ogóle się w tym roku nie wybiorę. Jestem z kujawsko-pomorskiego, jakby ktoś miał jakieś fajne propozycje to proszę tu pisać :) Zawsze można się jakoś zjednoczyć na wspólnych rajdach, więc pisać, kto idzie i gdzie :)
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-07-30, 11:18   

Ha też jestem z kuj-pom ;-) Jak nie wiesz to się zapytaj ;-) Chyba,że personel wredny, to się niczego nie dowiesz. Raz poszłam z koleżanką do szpitala na badania. To pytamy się recepcjonistki jak dojść do sali, a ona nam mówi: '' Są tabliczki" . 10 min szukaliśmy sali, bo te tabliczki jakieś takie dziwne były. Poszliśmy do pielęgniarek, koleżanka pyta się najmilej jak tylko może, a jedna z nich odpowiedziała tak nieprzyjemnie, że szkoda gadać... takie miłe te wszystkie pielęgniarki,że musiałyśmy się spytać jakiegoś pacjenta- miły i sympatyczny, ale nie wiedział. W końcu trafiliśmy. Taka mała mała dygresja! ;-) Ej a skąd jesteś, bo kuj-pom brzmi dość niekonkretnie?
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 11:59   

Blisko Włocławka i właściwie to tam chodzę do szkoły Personel raczej miły, ale przy samym zapisie byłam tam tyle razy, że aż głupio mi ciągle tam zaglądać, ale trudno na stronie znaleźć rajdy i info dokładne o nich :) zawsze można spotkać się nawet na takim rajdzie :)
 

lugrecja

User


Do³±czy³: 13 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-13, 18:59   

Właśnie oglądałam obiekt PTTK nad Zalewem Koronowskim. Opis w przywitaniach. Kiedyś legitymacja PTTK dawała zniżki, a jak miałeś przewodnika to były to znaczne zniżki. Co do rajdów i imprez turystycznych, to jeżeli lubisz takie masówki polecam ci turystyczne kluby studenckie. Na przykład Studenckie Koło Przewodników Beskidzkich lub temu podobne. Są też kluby z tradycjami, ale dziś przypominają bardziej instytucje randkowe dla dojrzałych pań, lub imprezy by się uwalić dla facetów. Ja w górach unikam ludzi. One same mi wystarczą, a ludzi wartościowych i tak spotkasz na szlaku i w schronisku. Jeżeli wiek który piszecie jest zgodny, to może jednak zacznijcie od jakiegoś wyjazdu zorganizowanego.
 

Boombox

User


Do³±czy³: 16 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-11-28, 14:30   

Opcja zniżek dla członków to świetna sprawa , zwłaszcza dla aktywnych turystów. Jest możliwość jeszcze "jeszcze" walki o odznaki turystyczne, które sprawią, ze ceny noclegów będą jeszcze niższe.

[ Dodano: 2014-11-28, 14:30 ]
Opcja zniżek dla członków to świetna sprawa , zwłaszcza dla aktywnych turystów. Jest możliwość jeszcze "jeszcze" walki o odznaki turystyczne, które sprawią, ze ceny noclegów będą jeszcze niższe.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com