Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Czerstwy

User


Doł±czył: 30 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-07-30, 09:21   Cześć wszystkim

Cześć. Spytacie czemu Czerstwy? Z premedytacją chciałem zjeść pół wyschniętego na wiór chleba podczas obozu:P a tak to dość standardowo, 21 lat, mam pracę, studiuje. Lubię grzebać w elektronice z czym wiąże powyższe, mniej lub bardziej. I w sumie to z ważniejszych spraw by było;)
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Doł±czyła: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wysłany: 2014-07-30, 11:22   

Cześć ;-) co studiujesz? Ciekawe to chociaż? ;-) Ja tam teraz do średniej się wybieram, a żadnych studentów w rodzinie nie mam. Trudno jest pogodzić pracę i studia? :-/
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Czerstwy

User


Doł±czył: 30 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-07-30, 11:44   

Mechatronika. Ogólnie staram się łączyć przyjemne z pożytecznym. Połączyć pracę ze studiami nie jest znowu tak ciężko, tyle że jest problem żeby odpocząć jak co 2 tygodnie tylko weekend:) chyba że w kolejnych latach będzie trudniej, 2 rok niedługo zacznę.
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 27

Doł±czyła: 23 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-07-30, 12:02   

Mój brat był kiedyś na Mechatronice, ale zmienił na Informatykę. Powodzenia w pracy i na studiach :D
 

Qmloczek  

User

Qmloczek



ImiÄ™: Kamila

Wiek: 28

Doł±czyła: 25 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-07-30, 12:05   

To bardzo ciekawy kierunek i na pewno przyszłościowy ;) ale weekend co 2 tygodnie to faktycznie możesz mieć problem z odpoczynkiem, ja po tygodniu już jestem zmęczona :P
_________________
Niektórzy mają tysiące powodów dla których nie mogą zrobić tego, co chcą zrobić, podczas gdy wszystkim, czego potrzebują, jest jeden powód, dla którego jednak mogą.

- Willis Whitney
 

Kama_65

User


Doł±czył: 21 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-08-01, 10:06   

Cześć:) też myślę, że to ciekawy kierunek i ma przyszłość, nie to co humanistyczne;p
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com