Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-07-30, 14:52   Czy da siÄ™ kupić oryginalne air maxy w stacjonarnym sklepie?

Czy da się kupić oryginalne air maxy w stacjonarnym sklepie? Patrzyłem w wielu sportowych itp., nawet w Deichmannnie ale znalazłem jedynie takie coś: http://www.deichmann.com/...portowe*buty*męskie.prod?r=5&c=3&filter_brand=vty&orderby=topseller&st=PRODUCT&filter_cat=marki/vty&filter_brand_c=6&filter_brand_r=6
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-30, 16:11   

Oczywiście, że się da, ale nie w sklepach takich jak CCC lub Deichmann. Poszukaj w sklepach sportowych z oryginalną odzieżą. Najczęściej można tam kupić towary różnych marek, takich jak Nike, Adidas, Puma itp. W galeriach handlowych (nie wiem gdzie mieszkasz, ale w £odzi jest to np. Manufaktura) istnieje sklep firmowy marki Nike i tam na 100% kupisz Air-Maxy. Nawet w moim mieście (nie jest duże) można kupić Maxy w zwykłych sklepach sportowych, a są takie minimum dwa. Nie mówię, że w sklepach stacjonarnych jest taki wybór jak w Internecie, bo to niemożliwe, ale buty da się kupić bez problemu.
Nie wierzę, że w żadnym z tych sklepów sportowych, które odwiedziłeś nie było Maxów. Były tam chociaż jakiekolwiek buty marki Nike? :-P Zawsze możesz zapytać, czy nie sprowadzą Ci na zamówienie. Air-Maxy to drogie buty, może nie zawsze opłaca się im sprowadzać do zwykłych sklepów sportowych.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-07-30, 17:47   

Byłem w małych sklepach sportowych, jeden był nawet typowo "profesjonalny", wszystko mają tam markowe. Co do Deichmanna, to akurat sporo butów jest tam markowych, w CCC już niestety nie. Popatrzę tak jak mówiłaś w sklepach w galerii, mam akurat 4F i jeszcze jeden gdzie sporo rzeczy jest oryginalnych.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-07-30, 22:18   

4F to chyba raczej sklep, w którym mają tylko odzież tej marki, no ale mogę się mylić.

Logan128 napisa³/a:

Co do Deichmanna, to akurat sporo butów jest tam markowych


Niby tak, ale to raczej te tańsze lub starsze kolekcje. Wybacz, ale Maxy to jedna z tych wyższych półek cenowych, więc zdziwiłabym się gdyby w Deichmannie były takie buty. ;)
 

eriqa  

User


Do³±czy³a: 19 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-19, 19:45   

Jeśli chcesz zainwestować w naprawdę dobre obuwie sportowe, to możesz takie i tylko takie znaleźć w sport-guru.pl czyli w serwisie typowo sportowym. Są tam buty nie tylko markowe, ale przede wszystkim przetestowane przez fachowców w trudnych warunkach.
 

julittka  

Stały User



Do³±czy³a: 03 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-20, 10:28   

Zawsze możesz zamówić sobie oryginalne ze strony nike, a w sklepie tylko sprawdzić rozmiarówki...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com