Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Maciekkkx

User


Do³±czy³: 30 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 15:36   Pierwsze spotkania z dziewczynÄ…...

Dwa miesiące temu na wycieczce szkolnej [1gim] poznałem fajną dziewczynę, do której nie miałem odwagi zagadać. Po wycieczce odezwałem się do niej na Facebooku i tak nasze rozmowy ciągną się prawie codziennie aż do dziś. Ona jest bardzo śmiała i rozmowna, ja trochę odwrotnie lecz staram się nadrobić osobowością i "uczę się" tej śmiałości. Podczas jednej rozmowy wspominała coś o kinie więc postanowiłem ją zaprosić do tego kina. Powiedziałem jej, że zapłacę też za te bilety, ale ona powiedziała, że głupio się będzie czuć. Tak naprawdę umówiliśmy się, żeby pogadać a w kinie nie pogadamy, więc tu pytanie gdzie ją zabrać po tym. Kino w galerii ale po sklepach chyba nie mam zamiaru chodzić z dziewczyną.
Mówiła też coś o aquaparku i tutaj chyba za bardzo się pośpieszyłem i powiedziałem, że chce z nią iść, chociaż się zgodziła [chyba z radością]. Kolejny problem gdzie mogę z nią iść bo do samego aquaparku nie będzie przyjeżdżała bo mieszka całkiem daleko. Niedaleko jest park, ale czy to nie jest trochę takie przereklamowane? Spacer po parku itd.
Rozmawiam dużo z dziewczynami, wiem, że mają mnie za trochę małomównego ale z poczuciem humoru chłopaka, ale nigdy nie szedłem gdzieś sam na sam z dziewczyną, która na dodatek mi się podoba. Jakieś rady?
 

fear  

Hiper wymiatacz

Póki co nauka.



ImiÄ™: Aleksandra.

Wiek: 27

Do³±czy³a: 03 Lut 2012

   

Wys³any: 2014-07-30, 17:14   

Do parku, na pizze, na spacer, nad jeziorko.
Musisz zmniejszać dystans by zacząć się z nią spotykać również w domu.
_________________
Krzyczysz, że chowam się przed tobą i jestem skryty
Lub chcąc być blisko ze mną solidarnie milczysz
Kochając i się złoszcząc znosisz to cierpliwie
Ja też cię bardzo kocham, tylko trochę autystycznie
 

VectoRxd  

Stały User

Pluton Egzekucyjny


Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-07-30, 17:44   

1 bład:Nie mów dziewczynie że za nia zapłacisz ( w sumie smiesznie) po prostu idziesz do kasy w kinie (z nia czy sam) mówisz 2 bilety na to czy tamto i tyle

Jak nigdy z kobieta znaczy dziewczyna (bo to w sumie gimbaza) nie chodziłeś sam nigdy gdziekolwiek to najwyższa proa zacząć bo sobie wyrobisz smiałość chodzby (ja chodze sam z 1,2,3 czasami 4 i wiecej dziewczynami (spacery zakupy itp) i jakoś nigdy nie mam nie wiem jakis blokad emocjonalnych) :)

po 3 Park zawsze spoko :))

Jak nie bedziesz miał co powiedzieć to mów byle co :) (chodzby w ostetcznosci że ma piekne np oczy)
 

Vulkus

User



Do³±czy³: 26 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-07-31, 01:49   

Idzcie do parku albo na pizze pogadajcie, wyczuj moment i pocaluj, jak sie da to jest Twoja, jak nie i znow bedzie chciala sie spotkac tez jest Twoja ;)
 

Whiterose

User

Po prostu ja.



Do³±czy³: 09 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 22:09   

Po kinie, w galerii jest mnóstwo opcji,, nie musicie koniecznie chodzić po sklepach. Zaproś ją na coś słodkiego (lody, albo jakieś fajne ciacho do kawiarni), albo na przykład pizzę. To stwarza dobrą okazję, żeby porozmawiać. Ale, nawet samo takie chodzenie po galerii i rozmawianie jest dobrym pomysłem ;) A może znajdziecie taką budkę do robienia zdjęć? Są takie w niektórych galeriach.

Park, jak najbardziej nie jest przereklamowany. Zwłaszcza spacer po takim aqua parku będzie fajnym zakończeniem spotkania. W ogóle dziewczyny lubią spacery :-)

VectoRxd napisa³/a:

1 bład:Nie mów dziewczynie że za nia zapłacisz ( w sumie smiesznie) po prostu idziesz do kasy w kinie (z nia czy sam) mówisz 2 bilety na to czy tamto i tyle


Z tym siÄ™ zgadzam.

Nie bój się rozmów. Często nie ważne jest miejsce, ważne, że jesteście razem i jest okazja do rozmowy właśnie, do lepszego poznania się. Jeśli się trochę denerwujesz, powiedz jej o tym, to nic złego, normalne uczucie. Gdy jej to wyznasz, nie pomyśli, że jesteś słaby, a raczej szczery, że traktujesz ją poważnie. Pytaj o nią, na przykład o rzeczy, które lubi, komplementuj, uśmiechaj się, żartuj. I nic na siłę, staraj się słuchać siebie, być sobą.
Będzie dobrze :-)
_________________
,,Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
- Ernest Hemingway
 

konkon  

User


Do³±czy³: 10 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-06, 13:29   

chodzenie po sklepach od razu pokazuje, że nie masz pomysłu. Jedzenie i spacer-> sukces!
 

rocken  

Wymiatacz



Wiek: 26

Do³±czy³a: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-07, 08:56   

Oczywiście, że spacer po parku! Nie ma nic fajniejszego, mega sympatyczna sprawa na taką randkę. I świetna okazja, żeby się lepiej poznać. Możesz też zaproponować odpoczynek na ławeczce i dyskretnie ją objąć.. :) Powodzenia!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com