Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ERB  

User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-08-01, 11:55   Samotnosć i nieÅ›miaÅ‚ość

Witam.Jestem 19 letnim nieśmiałym chłopakiem i od kąd ukończyłem szkołe w kwietniu strasznie dokucza mi samotność.Praktycznie nie mam zanjomych i siedze całe dnie w domu albo jezde rowerem do lasu i rozmyslam nad tym jak zepsulem sobie życie.W podstawówce i gimanzjum mialem sporo zanjomych i paru przyjaciół ale jak poszłem do technikum kontakty sie urwały i poznałem nowych ludzi ale trzymałem sie głownie z dwiema osobami z klasy i spotykalismy sie po szkole ale wszytsko sie kiedyś kończy,ukończyłem szkołe,moi dwaj kumple wyjechali za granice do pracy a ja zostałem sam bez znajomych.Bo ludzi z klasy nie moge nazwac znajomymi nawet,moje kontakty z nimi ograniczały sie do podania reki i powiedzenia"siema".Teraz pytanie do was:Co mam zrobić?jak pozanc nowych ludzi,znajomych bo mam dość już takiego życia
 

black_thursday  

User



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 27

Do³±czy³a: 17 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 13:08   

Nowych ludzi można poznać praktycznie wszędzie.
Jadąc autobusem, możesz przysiąść się do samotnie siedzącej osoby i zagaić rozmowę. Sama tak niekiedy robię. Ludzie z początku są zaskoczeni, ale nie zdarzyło mi się jeszcze, aby ktoś po prostu mnie olał.
Jeździsz rowerem, a nie znasz kogoś, nawet z tych dalszych znajomych, kto także lubiłby takie spędzanie czasu? Zawsze możesz także napisać na spotted, że szukasz kompana do wspólnych wycieczek rowerowych, zapewne ktoś się znajdzie.
Możesz wyjść na imprezę i spotkać tam kogoś ciekawego.
Nowych znajomości można szukać także w Internecie.
Możliwości poznania kogoś nowego jest dużo, w zasadzie wystarczy tylko chcieć ;)
Powodzenia życzę :-)
 

ERB  

User


ImiÄ™: Adam

Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-08-01, 14:15   

@up no za bardzo mi nie pomogłas bo jestem zbyt nie smialy zeby przysiasc sie do kogos w autobusie i zaczac gadac z obca osoba a szczegolnie jak w okolo jest pelno ludzi.Co do pomyslu zeby z kims jezdzic rowerem to bylo by fajnie ale troche było by glupio zadzwonic albo napisac do kogos kogo nie widzialem od 4 miesiecy a jak juz to kontakty ograniczaly sie do podania reki i powiedziec" siema stary pojezdzisz ze mna na rowerze"
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 15:10   

no niestety ale ludzi sie poznaje głownie przez innych ludzi. Jesli zaczynasz od zera, to dobrym miescem sa wszelkie zorganizowane zbiorowiska ludzi, tak mi sie wydaje. Szkoly, sporty kola zainteresowan. Najgorsze co mozna zrobic to probowac kumplowac sie z ludzmi ktorych poznaje sie na tle zawodowym. Trzeba oddzielic kase od zwyklej znajomosci, pozdro 600
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2014-08-01, 19:30   

Zawsze pozostaje poznawanie ludzi przez internet. Może dzięki takim znajomościom wyrobisz sobie pewność siebie i zagadanie do obcej osoby nie będzie dla Ciebie takim wyzwaniem ? :)
 

Setsu  

User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Kwi 2014

Sk±d: Zewsz±d

   

Wys³any: 2014-08-01, 23:05   

Jeżeli istnieje strona, na której udzielają się ludzie z twojej okolicy - miasta, to napisz, ze szukasz kompana do wycieczek rowerowych bądź czegokolwiek czym się na prawdę interesujesz. Jeżeli nie w realu, to dołącz do internetowych grup zainteresowań. Często urządzają różnego rodzaju meetingi. Zdarza się, że w dosyć odległych miejscach, ale to zawsze okazja to podróży, a ty masz chyba dużo wolnego czasu? Nawet w pociągu można poznać ciekawych ludzi.
Są również strony, na których można oferować ludziom z kraju i z zagranicy darmowy nocleg u sb w domu. Moja koleżanka często tak robi. Polacy nie do końca rozumieją, ale łączy się to z pokazaniem okolicy, poczęstunkiem... Ogólnie chodzi o poznawanie nowych kultur i zdobywanie przyjaciół.
_________________
That's too complicated...
 

jnocctcop

Stały User


Wiek: 29

Do³±czy³: 30 Maj 2014

   

Wys³any: 2014-08-02, 15:19   

Idź na siłownie, tam każdy kto przyjdzie sie przywita i łatwo zacząć rozmowe, i poznać nowych kolegów :-)
 

Kazetha  

User



Imię: Rafał

Do³±czy³: 02 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-08-02, 16:09   

Kluczem to nawiązania jakichkolwiek kontaktów jest pokonanie nieśmiałości. Bo ona wystąpi nawet wtedy, gdy ktoś zagada do Ciebie. Sam wiem co mówię, bo niegdyś miałem podobne kłopoty co Ty. W związku z tym jestem w stanie zrozumieć pewne aspekty, które poruszasz. Najlepszą opcją byłby wyjazd gdzieś na studia, wtedy byłaby to typowa lekcja życia, poznawanie ludzi musiałoby siłą rzeczy nastąpić, a egzystencja w społeczeństwie przysporzy Ci pewności.
_________________
 

konkon  

User


Do³±czy³: 10 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-06, 14:33   

Nieśmiałość jest powodem, żeby coś zrobić:)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com