Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 12:22   Trzy dziewczyny i ja, jak to rozwiÄ…zać?

W gimnazjum miałem jedną i taką prawdziwą dziewczynę, ale byłem z nią tylko pół roku, bo zaczęła mnie irytować swoim zachowaniem, niezdecydowanie, jakieś gierki, więc ją olałem.

Teraz nieco się pogubiłem, bo można powiedzieć, że jestem z 2 dziewczynami na raz i ostatnio zapoznałem 3.




Sprawa wygląda tak, ja mam 20 lat, a one nazwijmy je A,B,C, więc A ma 17 lat, B ma 16, a C jest w moim wieku.


Z A jestem już jakiś rok, ciut więcej, jesteśmy więc oficjalnie parą, spotykamy się może 2 razy w tygodniu, różnie zależy jak mam czas, bo ja pracuję, a ona ma różne tam swoje zainteresowania, hobby i nie zawsze ma czas.

Dziewczynę B poznałem 3 miesiące temu przez internet - jest z mojego miasta, mimo, że jest tak duża różnica między nami, bo te 4 lata to ogromnie mnie pociąga jej charakter, i ogółem jak na 16 latke jest bardzo ładna, oczytana i super. To trochę dziwne, bo jestem z dziewczyną A, a jednocześnie z dziewczyną B, bo i z tą i z tamtą spotykam się jako chłopak-dziewczyna, całujemy się, przytulamy, trzymamy za ręce.

I ostatnio na imprezie poznałem dziewczynę C, jest cudowna, taka kobieca, bo w końcu w moim wieku. To pewnie przez alkohol, ale pierwszy raz zagadała do mnie dziewczyna i to była ona - tym mi zaimponowała, że nie bała się podejść i zagadać, siedziałem w klubie czekając na kumpla który poszedł po piwka, i przyszła, przywitała się i zapytała co tak sam siedzę. Zaciągała mnie na parkiet, najpierw się opierałem, ale przyszedł kumpel to mu powiedziałem, że idę potańczyć. Tańczyliśmy, rozmawialiśmy, i nagle jakby jej odbiło, taki impuls, rzuciła się na mnie szalenie mnie całując, ale nie negowałem i kontynuowałem pocałunek, po wyjściu z klubu(zostawiłem tam kumpla bez słowa) w nocy pochodziliśmy po mieście, poszliśmy na taki dach i tam leżeliśmy licząc gwiazdy zapijając jeszcze piwa, które kupiła dla nas, było fajnie, naprawdę podobało mi się to, jej zresztą też, bo powiedziała, że jestem super facetem i, że jeszcze się tak fajnie nie bawiła. Wymieniliśmy się numerami, piszemy ze sobą, jest fajnie, ale jeszcze się drugi raz nie spotkaliśmy.

Teraz przejdę do sedna, jak widać pogubiłem się, bo oszukuje dziewczyny, które nie wiedzą o swoim istnieniu, jak na razie żaden z moich znajomych nie wie, że prowadzę takie życie, bo miasto nie jest małe, więc jakoś nikt mnie nie złapał na tym czy tamtym.

Chciałbym coś z tym zrobić, bo zaczęło mnie to męczyć, ten lekki niepokój, że jednak mogę spotkać w mieście którąś z dziewczyn będąc z inną na randce.


Powiem szczerze, że z jednej strony podoba mi się taki styl życia, bo przynajmniej się nie nudzę, ale z drugiej strony jest ten niepokój, no i lekka chęć stabilizacji. Problem też polega na tym, że nie wiem którą wybrać, wszystkie są cudowne.

Napiszcie co sÄ…dzicie o tej sytuacji.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-01, 12:36   

Olej młode, weź się za rówieśniczkę. Tylko jeżeli chcesz mieć co do niej poważne plany, powiedz jej o swoim "stylu" życia. Niech wie na co się pisze.
 

A6ekAK  

Wymiatacz

Freerunner ~_^



ImiÄ™: Arek

Wiek: 28

Do³±czy³: 13 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 13:07   

Baw się baw aż w końcu ktoś zauważy że coś jest nie tak i się skończy. Moim zdaniem to tylko zauroczenie które minie szybciej niż myślisz a ty jeszcze dajesz nadzieję tym dziewczynom na coś większego, fail.
_________________
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-08-01, 13:32   

olej A i B, bo je juz wystarczaja zraniłes
z C nie bedziesz sie nudził, choc watpiez e to długo potrwa
 

Makabraa  

VIP

Wiedźma



ImiÄ™: Magdalena

Wiek: 44

Do³±czy³a: 13 Sty 2013

   

Wys³any: 2014-08-01, 14:03   

Popieprzony typ jesteś. Ale jaj już mam doradzić - zostaw A i B a bierz się za C. Napalona,w Twoim wieku, nie będziesz się nudził. Długo to nie potrwa ale przynajmniej będzie zabawa.
_________________
Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą.

Ogień w głowie mam, w sercu siwy dym. Bóg opuścił mnie, urwał mi się film
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 15:01   

ja o tej sytuacji sadze ze ja wymysliles, bo ci sie nudzi. ale zakladajac ze tak nie jest to nie olewaj zadnej, to bardzo wygodny uklad, ktorego zaloze sie ze moze pozazdroscic niejeden facet. Chcesz sie umowic z jedna - nie chce jej sie/nie ma czasu wiec piszesz do drugiej, ta tez nie moze to do trzeciej. nie oszukujmy sie nie my faceci nie jestesmy monogamiczni, a dopoki zadna z nich nie wie o pozostalych i nie masz na utrzymaniu dzieciakow to nic zlego w wiazaniu sie naraz z trzema ladnymi laskami chyba nie ma...
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

kenzy1  

Pogromca postów

Upadły


ImiÄ™: Dominik

Wiek: 29

Do³±czy³: 10 Mar 2011

   

Wys³any: 2014-08-01, 15:16   

powinieneś dostać w pysk
_________________
Ogień spadnie z nieba. Wszyscy przeciwni spłoną. Zapanuje ład.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-01, 15:42   

kenzy1 napisa³/a:

powinieneś dostać w pysk

Jedyna sensowna rada, jaką tutaj przeczytałem.

Ale ja też dodam coś od siebie.

Carlito napisa³/a:

W gimnazjum miałem jedną i taką prawdziwą dziewczynę

Jaka dziewczyna to jest nieprawdziwa?

Carlito napisa³/a:

niezdecydowanie

Pierwszy wniosek: jesteÅ› hipokrytÄ….

Carlito napisa³/a:

To trochę dziwne, bo jestem z dziewczyną A, a jednocześnie z dziewczyną B, bo i z tą i z tamtą spotykam się jako chłopak-dziewczyna, całujemy się, przytulamy, trzymamy za ręce.

Wniosek drugi: jesteÅ› dupkiem.

Carlito napisa³/a:

i nagle jakby jej odbiło, taki impuls, rzuciła się na mnie szalenie mnie całując

Carlito napisa³/a:

powiedziała, że jestem super facetem i, że jeszcze się tak fajnie nie bawiła

Trzeci wniosek: jesteÅ› idiotÄ….
Dziewczyna po godzinie znajomości rzuca ci się na szyję i całuje i myślisz, że powodem jest to, że jesteś super? Laska pewnie prowadzi taki sam styl życia. Idzie na imprezę, całuje pierwszego z brzegu faceta (chyba najłatwiejszy sposób na wyrwanie), idą razem na spacer i oglądają gwiazdy, by każdy kretyn myślał, że poderwie ją na swoją "romantyczność". A po kilku dniach dziewczyna się nudzi i idzie na kolejne łowy.

Carlito napisa³/a:

zostawiłem tam kumpla bez słowa

Nie dość, że chujowy z ciebie chłopak to jeszcze chujowy kumpel. Wniosek czwarty, w sumie.


Moja rada: zostaw wszystkie. Dorośnij. Nie szukaj dziewczyny przez najbliższe 10 lat. Bo lojalności, wierności, szczerości to ty się szybko nie nauczysz. A to są fundamenty związku.

Ale oczywiście, możesz żyć dalej tak jak teraz. W końcu jedna z drugą się dowiedzą, zranisz je, żaden inny chłopak nie będzie mógł się do nich zbliżyć, nie daj Boże zrobią krzywdę sobie albo tobie. Będziesz szczęśliwy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-01, 15:48   

Cytat:

nic zlego w wiazaniu sie naraz z trzema ladnymi laskami chyba nie ma...



Oczywiście! ZAZDRO chłopie! tak się ustawić

Okłamywanie ludzi jest EKSTRA
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 16:00   

moze nie do konca jest ok ale czemu nie traktowac tego w ramach zwyklego oszustwa (kazdy klamie kilkanascie razy dziennie), tylko w ramach jaki on zly, bo wykorzystuje kobiety. Przeciez on im nic zlego nie robi
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-01, 16:37   

krul umiÅ‚owany napisa³/a:

tylko w ramach jaki on zly, bo wykorzystuje kobiety. Przeciez on im nic zlego nie robi

Współczuję braku wartości i poszanowania dla drugiej osoby. ¯yczyłbym ci, aby każda twoja dziewczyna cię zdradzała, ale głęboko wierzę, że kiedyś zmądrzejesz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 16:50   

czy ja powiedziałem że tak robie? przeczytaj kto jest autorem tematu.. Poza tym 16latki z reguły nie szukają jeszcze męża.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-01, 17:04   

Wiem, że tego nie robisz. Wystarczy, że uważasz, że takie zachowanie to nic złego.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Do³±czy³a: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wys³any: 2014-08-01, 19:28   

no nieźle .... Lubisz się bawić uczuciami kobiet, które pewnie mają Cię za takiego kochanego faceta a nie wiedzą jaki jesteś po randce z nimi. Egoista to delikatne określenie Ciebie.
Radzę Ci zastanowić się nad swoim zachowaniem. Taki harem na dłuższą metę wróży raczej klęską urodzaju.
Zostaw Panie "abecadły" i spróbuj dorosnąć przed wejściem w kolejny związek.
 

SurvivePlease  

User

Melancholia



Wiek: 26

Do³±czy³a: 08 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-01, 21:04   

Ale z ciebie dupek.
Dla ciebie liczy się tylko twoje dobro. Znajdź sobie dziewczynę, która tak jak ty będzie mieć innych na boku- przecież podoba ci się taki styl życia.
Walnij się w głowę z kilka razy i radzę innym zrobić to samo, którzy również lubią bawić się uczuciami innych.
_________________
Spadam
Pomiędzy zdania
W niedorzeczności
Bez wahania
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com