Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Setsu  

User


Wiek: 27

Do³±czy³a: 29 Kwi 2014

Sk±d: Zewsz±d

   

Wys³any: 2014-08-01, 22:56   

Koleś, to jakaś patologia. Chyba ci się nieźle poprzewracało pod czachą, jeżeli sądzisz, że taki układ jest ok...
Daruj sobie je wszystkie, ale zerwij/skończ z nimi w miarę delikatnie. One niczym nie zawiniły, a tobie na żadnej nie zależy.
I jesteÅ› dupkiem.
To tyle.
Chociaż wtedy też jestem hipokrytką... Trudno.
_________________
That's too complicated...
 

sebastian1918  

Mega wymiatacz

seba


ImiÄ™: sebastian

Wiek: 26

Do³±czy³: 12 Mar 2012

   

Wys³any: 2014-08-02, 13:20   

Mój kumpel z klasy (największy wróg i kur** jaką znam, preferuje podobny styl życia)
Przybliżenie 5 miesięcy wstecz. Miał dziewczynę w mieście w którym się uczył z którą był w związku kilka miesięcy dziewczyna A, zabawiał się z panienką ze swoich okolic i w dodatku zarywał do innych pierwszych lepszych na ulicy i mnie również próbował wkręcić w swoje gierki. Jeszcze kilka panienek dla zabawy tak przy okazji sobie wyrwał ale z Nimi, z tego co widziałem to tylko się całował. Może to nie jest dobry przykład, ale każda z tych dziewczyn ma teraz problemy emocjonalne, znam dwie a o dziewczynę A męczę się już z 2 miesiące i najgorsze jest to że ją rozumiem, bo gdyby mną zabawiła się tak jakaś panienka to też miał bym wyje ****. a temu pajacowi nakopie do dupy jak go dorwę. Może to jest zły przykład, ale to co napisał autor to nie jest wyimaginowana sytuacja są takie asy bez skrupuł mój kolega będzie dostawać za swe zabawy po mordzie. PS: Wszystko się wydało, miałem w tym nie mały udział w zakończeniu tych intryg ale ma taką opinię że żadna z naszej szkoły nie chcę z nim gadać. Takie Eldorado zawsze szybko się kończy, a tacy jak ja przez wasze gierki mają jeb***** życie, chociaż mógł bym podskakiwać również do każdej napotkanej, ale cóż jak mi zależy na tej jednej.
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Do³±czy³: 05 Lis 2013

   

Wys³any: 2014-08-02, 21:34   

Rób dalej to co robisz jeżeli ci tak dobrze, jak trafisz na tą odpowiednią to nie będziesz miał wątpliwości "którą wybrać". Moja podpowiedź: C. Osobiście uznaję rówieśniczki i starsze za o wiele bardziej interesujące od małolat.
 

NieDamCukierka

User

Echhh, nieważne...



Do³±czy³: 20 Wrz 2013

   

Wys³any: 2014-08-03, 18:17   

Kurde, chyba tylko mnie nie było w kolejce kiedy rozdawali typy osobowości "Casanova Light"
Przypomniał mi się "Och Karol 2", tylko w wersji 20-letniej.
A i B to raczej jeszcze gimbuski (chociaż to nie reguła; mogą być bardziej dorosłe) i mogą trochę świrować jeszcze przez rok-dwa. Z rówieśniczką najszybciej się dogadasz, także C.
 

konkon  

User


Do³±czy³: 10 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-06, 14:42   

Bierz wszystkie trzy
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com