Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-08-15, 12:56

Autor

Wiadomo¶æ

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-15, 10:52   Zaryzykować?

Jutro jest impreza u koleżanki, którą poznałem u innej koleżanki na imprezie i widziałem jak na mnie patrzy, jestem prawie pewny, że coś ją we mnie zaintrygowało, bo często zerkała albo przyglądała się mi dłużej takim wzrokiem, że jest coś na rzeczy.

Więc ostatnio zaprosiła mnie na imprezę do niej, która jest jutro i myślę jak to rozegrać - jak się za nią zabrać. Myślałem, że jak impreza się rozkręci to ją poproszę do tańca potańczymy trochę, a gdy będziemy sami powiem jej na ucho, że jest dla mnie piękna, i teraz dylemat czy faktycznie to może pomóc i czy się nie mylę z tym, że ona coś do mnie?

Pytanie bardziej do Pań, bo gdyby były lub były w takiej sytuacji? Załóżmy nawet dwie hipotezy:

a)Jesteście na imprezie z chłopakiem który wam się nie podoba, ale nie jest jakiś "unfuckable", tylko taki przeciętniak i próbuje was po prostu poderwać, szepcząc różne słówka na ucho przy tańczeniu itp - zakładam tak, bo nie jestem pewny czy na 100% wpadłem jej w gust.

b)Jesteście na imprezie z chłopakiem który wam się podoba, jak wyżej^.

Czy w obu przypadkach zrezygnowałybyście z jego zalotów i po prostu powiedziały żeby przestał?

Nie wiem czy iść na całość i zaryzykować czy właśnie pohamować się i nie wyjść na jakiegoś zboka, która ledwo ją poznał i już się dobiera do kobiety.



Tak swoją drogą to też nie jest tak, że chcę ją wykorzystać, ale naprawdę mi się ta dziewczyna podoba, dodam, że jest rok młodsza, więc może to też jakiś +, bo dziewczyny lubią starszych ;>
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-15, 14:11   

Ja na Twoim miejscu nie przechodziłabym od razu do komplementów w stylu "Jesteś piękna" czy coś takiego. Spróbuj być po prostu sobą, zacznij rozmowę, jeżeli np. słuchasz jakiegoś zespołu zapytaj czy go lubi, jak powie, ze tak to już sam będziesz wiedział jak to dalej rozkręcić, a jak nie - to po prostu zapytaj co lubi, czego słucha. Jak będzie Wam się dobrze rozmawiało i ona pozytywnie odbierze Twoje zainteresowanie to na pewno to zauważysz. Taniec to też dobry pomysł i nie bądź nachalny. Przede wszystkim: nic na siłę! :-D
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

Monika752  

User

Monika752



Wiek: 26

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. ¶l±skie

   

Wys³any: 2014-08-15, 14:40   Re: Zaryzykować?

Carlito napisa³/a:


Tak swoją drogą to też nie jest tak, że chcę ją wykorzystać, ale naprawdę mi się ta dziewczyna podoba, dodam, że jest rok młodsza, więc może to też jakiś +, bo dziewczyny lubią starszych ;>



Po pierwsze, skÄ…d takie stwierdzenie? :-x
A co do samej sytuacji, coś, czego dziewczyny na pewno nie lubią, to nachalni chłopacy. :> Tak jak koleżanka wyżej mówi, nie zaczynaj od razu od komplementowania. Zacznij od tańca, od rozmowy, jeśli trudniej jest ci rozmawiać z nią sam na sam, porozmawiajcie w grupie i "wybadaj" jej uczucia względem ciebie. Do pewnych rzeczy trzeba czasu, jeśli się spieszysz, efekt będzie zupełnie odwrotny do zamierzonego. ;)
 

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-15, 15:02   

¬le to sprecyzowałem, miałem na myśli, że pójdę na całość, ale nie mam tej pewności, że na mnie leci. Gdyby na mnie nakręcona była to raczej by nie protestowała gdybym zaczął przy niej "majstrować" tu ręka we włosach itp.


Kiedyś tak postąpiłem w klubie, z koleżankami wybrałem się do klubu, a one wzięły z osiedla jeszcze jakąś, która od razu mi się spodobała. Potańczyliśmy dosyć blisko siebie, wiadomo jak to na dyskotekach, tu piwko, potem siedzieliśmy sami, bo nas te moje koleżanki zostawiły. Wtedy myślałem, że jest wolna, a ja się do niej dobierałem, taki pewny siebie, tu jej włosy z twarzy odgarniałem, przytuliłem itd, ale nie protestowała, zresztą z tego co słyszałem później, to bardzo mnie lubi, więc różne są kobiety.


I o takim sposobie myślałem na tej imprezie, nie chodzi o to, że ją chcę do łóżka, ale jestem na nią bardzo nakręcony. I takie odczucia mam, że ona lubi taką pewność siebie w mężczyznach, tą dominację po tym co z nią rozmawiałem na tej poprzedniej imprezie gdzie ją poznałem, ale nie chcę się wyłożyć. I dylemat zaryzykować czy przystopować :D
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-15, 15:24   

Zadaj sobie pytanie: zależy Ci na niej tylko fizycznie czy może chciałbyś spróbować czegoś więcej? I wtedy sam będziesz wiedział jak się za to zabrać.
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

Monika752  

User

Monika752



Wiek: 26

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. ¶l±skie

   

Wys³any: 2014-08-15, 15:43   

Kolejne pytanie. Zakładając, że jej się spodobałeś, to czy pociągasz ją jedynie fizycznie, czy liczy na coś więcej. Spróbuj to jakoś rozpoznać i patrz na jej sygnały.
_________________
learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow
 

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-15, 18:48   

Ciężko to rozpoznać, ale czułem jej wzrok na tamtej imprezie na sobie, i był specyficzny - taki przymrużony, marzycielski wzrok :-D

Jeśli o mnie chodzi, to fajnie by było gdyby wyszło, bo wydaję się być spoko, nieco zafascynowana imprezami, domówkami i 'hamerykańskim' stylem, ale jest w porządku.
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-15, 21:41   

Carlito napisa³/a:

Ciężko to rozpoznać, ale czułem jej wzrok na tamtej imprezie na sobie, i był specyficzny - taki przymrużony, marzycielski wzrok :-D

Jeśli o mnie chodzi, to fajnie by było gdyby wyszło, bo wydaję się być spoko, nieco zafascynowana imprezami, domówkami i 'hamerykańskim' stylem, ale jest w porządku.


No to postaraj siÄ™ bardziej, nie zaczynaj od dupy strony :-D
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-08-15, 22:34   

Moja rada: Nie myśl tyle.
Bądź sobą, postaw na spontaniczność i nie próbuj wszystkiego zaplanować.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Carlito  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 01 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-15, 22:55   

Niczego nie planuję od A do Z, tylko zarys tego co mogę zrobić, czy iść faktycznie na całość czy na razie z nią tylko flirtować w mniejszym stopniu.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-08-17, 16:42   

Zacznij od flirtu, a reszta, zależy od jej reakcji.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-17, 16:51   

PO prostu trzeba iść i dostosowywać zachowanie do rozwijającej sie sytuacji. Ja dążyłbym do po porostu rozmowy wymiany zdań - aby zorientować się kto acz i czy jest warto próbować się angażować.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

expirion

Stały User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 33

Do³±czy³: 27 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-08-18, 15:00   

Ja bym też zaryzykował, przecież świat się nie zawali, jak okaże się, że miałeś po prosu jakieś omamy wzrokowe :-D To tak w ramach przygotowania poczytaj sobie ten poradnik, w którym wyjaśniono jak podrywać dziewczynę z klasy http://kedu.pl/jak-skutec...wczyne-z-klasy/ czy ogólnie jakąś dziewczynę, która sie tobie podoba. Rady cenne i uniwersalne. Najważniejsze, to po prostu nie zrób z siebie głupka na imprezie :-)
_________________

 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-18, 15:02   

No fakt, najważniejsze to nie zrobić z siebie głupka.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

Zatorland_pl  

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-08-21, 16:12   

Powinieneś być sobą,zachowuj się normalnie,postaraj wyluzować i mieć dobry humor,kobiety bardzo cenią sobie pewność siebie i właśnie poczucie humoru,pamiętaj o tym a wiele zyskasz:)
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com