Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

felicjonka  

User


ImiÄ™: ania

Wiek: 37

Do³±czy³a: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-20, 13:06   Ubezpieczenie

Ostatnio zaczełam parcę w dużej korporacji i pojawiła sie opcja ubezpieczenie grupowego na życie i zdrowie. Mieszkam juz z facetem więc mogłabym go podpiąć jako partnera życiowego. Myślicie, że warto mieć takie ubezpieczenie??Wasi rodzice mają?? Co prawda martwi mnie jeszcze, że to nie jest firma o ugruntowanej pozycji rynkowej. Czy myślicie, że nie jest to zbyt ryzykowne posuniecie??
 

konkon  

User


Do³±czy³: 10 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-21, 14:47   

Myślę, że warto. Znajomi też to mają i są raczej zadowoleni
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-24, 12:02   

Każde ubezpieczenie jest idealne do póki coś się nie wydarzy. ;)
 

magda99

User


Do³±czy³: 28 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-11-15, 19:47   

ja mam wykupione przez rodziców ubezpieczenie na życie w PKO BP (http://pkoubezpieczenia.pl/ochrona/ubezpieczenia-na-zycie-i-zdrowie#produkty-2 ) Jest to „Multi Ochrona pro” Swoim zakresem obejmuje wypÅ‚atÄ™ Å›wiadczeÅ„ w przypadkach jak: zgon Ubezpieczonego, zgon Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, zgon Ubezpieczonego wskutek szczególnego przypadku wypadku komunikacyjnego, zgon Ubezpieczonego wskutek zawaÅ‚u serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z dÅ‚ugotrwaÅ‚ym ubytkiem neurologicznym, trwaÅ‚a utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek Nieszczęśliwego Wypadku, ciężkie zachorowanie Ubezpieczonego, trwaÅ‚a utrata zdrowia przez Ubezpieczonego wskutek zawaÅ‚u serca z uniesieniem odcinka ST lub udaru mózgu z dÅ‚ugotrwaÅ‚ym ubytkiem neurologicznym, leczenie szpitalne dÅ‚uższe niż 4 dni, leczenie szpitalne dÅ‚uższe niż 4 dni spowodowane Nieszczęśliwym Wypadkiem, zgon partnera wskutek Nieszczęśliwego Wypadku.
 

Andzrej  

Mega wymiatacz


Do³±czy³: 14 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-11-15, 21:01   

Magda, co Twój ubezpieczyciel rozumie pod pojęciem "nieszczęśliwy wypadek" ?
 

bajdo

User


Do³±czy³: 18 Lis 2014

   

Wys³any: 2014-11-18, 13:59   

Pewnie że warto. Grupowe są tańsze od indywidualnych ubezpieczeń
_________________
LED NSSC Renault Megane III 08-
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-11-21, 15:44   

ja jestem chyba na wszystko ubezpieczony. Wolę dmuchać na zimne:)
 

Alojzek  

User


Wiek: 32

Do³±czy³: 26 Gru 2014

   

Wys³any: 2014-12-26, 18:33   

Ja też jestem ubezpieczony,kosztowało to niewiele więc chyba warto w razie czego.
_________________
dj na wesele łódź
 

mwuri  

User


Wiek: 54

Do³±czy³a: 02 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-06-02, 09:04   

W ubezpieczenia z reguły warto zainwestować
 

kabzza  

User


Wiek: 35

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2015

   

Wys³any: 2015-11-17, 12:54   

Witam.

W ubezpieczenie zawsze warto zainwestować :) należy jednak wziąć pod uwagę konstrukcję danego ubezpieczenia - czy to będzie ubezpieczenie grupowe czy indywidualne - oraz własne potrzeby. Np. jeśli ktoś nie chce zawierać małżeństwa, a w ubezpieczeniu grupowym ma możliwość otrzymania pieniążków za śmierć małżonka, to płaci za coś z czego nie skorzysta :] albo jeśli w ubezpieczeniu występuje opcja NW w pracy, a ktoś pracuje za biurkiem i prawdopodobieństwo wystąpienia wypadku w pracy jest naprawdę niewielkie, to znów płaci się za coś, z czego się raczej nie skorzysta....a ubezpieczenie ma być czymś, co działa :D

W razie potrzeby, służę radą :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com