Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Bambosz  

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Sie 2014

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2014-08-20, 12:49   

Jimmy FoX napisa³/a:

Tak.

Ciężko walczyć z takim argumentem...
Powiem tak: Według mnie przyjaźń damsko - męska jest możliwa, bo znam takie przypadki. Nie jest możliwa zawsze - jest to rzecz oczywista, ale nie oznacza to, że nie istnieje.

Przezroczysta napisa³/a:

Przyjaciół wsród mężczyzn mam. Kazdy z nich jest gejem.


Gej też mężczyzna. Trochę inny, ale jednak.
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-08-20, 13:03   

Bambosz, dlaczego gej jest "trochę innym" mężczyzną? Jest absolutnie takim samym mężczyznom jak każdy inny.
Ma wszelkie atrybuty, które sprawiają, że mężczyzna jest mężczyzną.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-08-20, 13:23   

Przezroczysta, skoro tak, to właśnie sama sobie zaprzeczasz.
Też stworzyłam związek ze swoim najlepszym przyjacielem. Ale nie uważam przez to, że stając się moim chłopakiem, przestał być przyjacielem. Jest i jednym i drugim. I to jest właśnie najlepsze.
I tak abstrahując od tego, uważam, że przyjaźń damsko-męska jest jak najbardziej możliwa, właśnie wtedy kiedy dwoje ludzi dogaduje się dobrze, ale z jakiegoś powodu (np. z tych, które wymieniłam) nie mogą i nie chcą być razem.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

Przezroczysta  

Mega wymiatacz

Matka



Do³±czy³a: 11 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-08-20, 13:45   

Shanda, jak mniemam, temat tyczy się przyjaźni damsko - męskiej wyłączając przyjaźń w związku.
Oczywiście mój partner jest nie tylko moim kochankiem, ojcem mojego Dziecka, ale także przyjacielem. Moje zdanie dotyczące czystej przyjaźni damsko - męskiej jest takie, jak przedstawiłam w poprzednim poście.
_________________
Nie ma nic gorszego niż myśli uwięzione w zakamarkach umysłu, które nie mogą umrzeć.
Czasem nieśmiertelność myśli jest męcząca.
Paradoksalnie - czasem jest zbawieniem.
 

Sówka  

User


Do³±czy³a: 15 Kwi 2014

   

Wys³any: 2014-08-20, 22:12   

Dziekuje za odpowiedzi bardzo :)
Problem niestey jest i wiem ze nadal bedzie ponieważ ja nigdy bym nie potrafiła stanąc miedzy nim a jego dziewczyna którą mimo wszystko darzę dużą sympatią. Kiedy jeszcze go nie znałam nie wierzyłam że istnieje coś takiego jak przyjaźń damsko-męska ale odkąd On sie ze mną zaprzyjaźnił starałam się to wszystkim udowonic że jednak jest takie coś. Od początku między nami było czysto na PRZYJA¬Ñ i tyle. Ale nie niema przynajmniej według mnie jakiś takich wielkich sprzeciwności poglądów byśmy kategorycznie nie mogli byc razem :( ale wiem też że mimo wszystko ja będę tą druga :( przecież Dziewczyna/Chłopak powinina/nien być najleprzym Przyjacielem/Przyjaciółką...
_________________
Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.
 

AnimaVilis  

Stały User



ImiÄ™: Hanna

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. lubuskie

   

Wys³any: 2014-08-20, 22:36   

Według mnie to jest zwykła zazdrość. Musisz zaakceptować fakt, że znalazł osobę, na którą też musi zwrócić uwagę, a przede wszystkim zaakceptować to, że nie jesteś nią Ty :-) Wcześniej pewnie skupiał się głównie na Tobie, teraz na niej. Może podświadomie boisz się, że im bardziej oni się do siebie zbliżą, tym bardziej Wasze relacje mogą się oziębić. W sumie, moje zdanie jest takie, że jeżeli naprawdę mu na Tobie zależy, to na pewno pozostanie dla Ciebie takim samym przyjacielem, jakim był kiedyś. ;)
_________________
"Siadaj koło mnie,
to dla ciebie jest Å‚awka,
posłuchaj, jak pięknie o miłości gada
ten, który miłości nigdy nie zaznał."
 

Shanda  

Mega wymiatacz

filozof na pół etatu



Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2013

Sk±d: Nibylandia

   

Wys³any: 2014-08-21, 19:08   

Sówka napisa³/a:

Od początku między nami było czysto na PRZYJA¬Ñ i tyle.


Ale potem pojawiła się dziewczyna i pojawił się syndrom psa ogrodnika. Nie opieraj się babskiej dumie i nie myl jej z miłością. Jeżeli chciałabyś z nim być, odkryłabyś to wcześniej, niż dopiero wtedy kiedy już jest za późno.
_________________
Gdy ludzie walczą o swoją wolność, rzadko otrzymują po zwycięstwie coś innego niż tylko nowych panów.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com