Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

proeloziom

Stały User


Do³±czy³: 16 Lis 2010

   

Wys³any: 2014-08-21, 02:13   MÄ™czÄ…ca niepewność, kierujÄ™ do dziewczyn, proszÄ™ o pomoc

Witam wszystkich. Jestem niemalże wykończony, postaram się opisać, proszę dziewczyny o pomoc.
Jestem ze swoją dziewczyną blisko 5 miesięcy, dawno się sobie podobaliśmy ale wyszło jak wyszło. Do celu...pierwszy raz kochaliśmy się w maju, używałem prezerwatyw durex. Za każdym razem myłem ręce i miejsca intymne po stosunku. Za drugim razem podczas gdy 'kończyłem' lekko mi się zsunęła i skończyłem na ciele...nie w środku, nie na dziewczynie...sprawa jest następująca: po tym jak się wystraszyła, że skończyłem w niej ma wątpliwości...parę dni później zrobiliśmy test ciążowy, nic nie wykazało....nie dostawała okresu....chodzi na siłownię, leżała w szpitalu, brała silne leki, bo często chorowała, jest w ciągłym stresie z tą całą sprawą, wcześniej jej okres raz się spóźniał 2 miesiące, ale to było rok temu. Teraz są to prawie 4 miesiące. Robiła przy mnie 2x test, nic nie pokazało, ale ciągle jest smutna, a ja nie potrafię pocieszyć jej. Do ginekologa nie chce iść, nie wiem dlaczego, boi się samej wizyty i miejsca, od tamtej akcji mijają ponad 3 miesiące, nie wiem jak jej pomóc. Dziewczyny...miałyście tak samo, że spóźniał się wam okres? Bardzo proszę o rady, co mam zrobić, jak pomóc. Ginekolog odpada, pisałem wyżej. Może macie jakiś sposób, aby ją uspokoić? Zależy mi na poważnych odpowiedziach, dziękuję :)
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-08-21, 02:19   

Skoro zależy Ci na poważnych odpowiedziach, to może zacznij od podejmowania poważnych decyzji. Czy ktokolwiek tutaj jest jasnowidzem? Tylko lekarz może rozwiązać wszelkie wątpliwości dotyczące zdrowia. Chyba, że ktoś chce się tutaj pobawić w eteatowego doktora Grega Burskiego?

/zasieję strach :mrgreen: - moja znajoma miała dziwne problemy z okresem, test ciążowy - laboratoryjny nie wykazał "ciąży" (robiła też dwukrotnie test ciążowy "z apteki" i nie, nie ściągała w trakcie "rozwiązywania testu"), ale dzięki badaniu USG okazało się, że jednak będzie miała potomka. Jejku, nie mów tego dziewczynie, bo padnie na zawał.

ID¬CIE DO LEKARZA! Tak, oboje - będzie mniej strachu, a jak ona będzie się męczyła z ginekologiem, ty możesz skoczyć po leki na uspokojenie i wyostrzenie umysłu. Cokolwiek by to nie było i tak warto sprawdzić, co jest nie tak.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-21, 09:12   

Boi się, że jest w ciąży, a nie chce iść do ginekologa to potwierdzić? Troszkę dziwne.
Nie uspokoi ją nic innego niż ginekolog i potwierdzenie. Poza tym stres też dużo swojego robi, może opóźniać okres plus jak napisałeś kiedyś była chora i brała silne leki plus miała nieregularny okres, to wszystko właśnie może powodować, że tak długo się jej opóźnia, ale.. jednak idźcie to tego lekarza, to tylko jedno głupie badanie usg, ani rodzice ani nikt się nie dowie. Parę minut roboty i będziecie mogli odetchnąć.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-08-21, 09:57   

Moja magiczna kula mówi że 100% bliźniacza ciąża
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-21, 10:33   

miniX napisa³/a:

Moja magiczna kula mówi że 100% bliźniacza ciąża


Twoja kula się przeterminowała.

Moja wspominała coś o 11 chłopcach.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-21, 11:19   

W ciągu 3 miesięcy to by już sporo zdążyła zauważyć oznak ciąży... A ginekolog jest jedynym rozwiązaniem w tej kwestii. Skoro odważyła się na takie zabawy z Tobą, to w czym niby jest problem żeby pokazała co trzeba przed LEKARZEM? Ba, nawet miała odwagę prosić w aptece o test. Niech się ogarnie, bo to jest totalna dziecinada.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-08-21, 13:24   

Czy tak trudno zapisać się do ginekologa?
Gdybanie nic nie da w tej sprawie.
 

Zatorland_pl  

Stały User


Do³±czy³: 18 Gru 2012

   

Wys³any: 2014-08-21, 15:06   

Dokładnie tak,pamiętaj że tutaj chodzi już w sumie o zdrowie więc im szybciej uda się do ginekologa tym lepiej. Po 3 miesiącach na pewno byłyby oznaki ciąży,dla pewności można wykonać ponownie test.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-08-21, 20:13   

Nie, Słaby zasięg miałem w kuli :mrgreen:
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-21, 20:22   

Czasami oznak ciąży nie ma nawet po 5 miesiącach. Niektóre kobiety nie wiedzą, że są w ciąży idą do szpitala z powodu bolesnych bólów brzucha, a się okazuje, że rodzą.. :) Ale to bardzo rzadkie przypadki.

miniX, oj też miałam takie przypadki, ale parę razy rzuciłam o ścianę i dało radę :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com