Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wys³any: 2014-08-21, 18:09   

Aktualnie polski ze względu na nauczycielkę. Za wf-em też nie przepadam.
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-08-21, 18:27   

Damn napisa³/a:

Cytat:

Bo lepiej jest nic nie robić tylko siedzieć i pierdzieć na kanapie :) Sport to zdrowie, mniejsze później problemy z sercem i nie będziesz się męczyła przebiegając 200 m do autobusu, który Ci ucieka.



A najlepiej być ograniczonym umysłowo.
Jak najbardziej można lubić sport a nie lubić wfu, ponieważ na przykład takie lekcje nam nie odpowiadają i nie sprawiają przyjemności. Bo to że ktoś lubi siatkówkę czy fitness nie znaczy, że automatycznie musi lubić gimnastykę czy koszykówkę. Na wfie niestety rzadko podchodzi się do ucznia indywidualnie i rzadko pozwala mu się robić to, co naprawdę lubi I POTRAFI, na dodatek wystawia się oceny, w rezultacie zniechęca się ludzi do sportu. Można także nie lubić sportu w ogóle i co w tym jest dziwnego? Sport to zdrowie dopóki sprawia przyjemność i jest z głową uprawiany.

Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią. ;) Niestety, ale realia wyglądają tak jak napisałaś (no może są drobne wyjątki, ale ja się nie spotkałam), a niektórzy się dziwią, że uczniowie załatwiają zwolnienia na cały rok od lekarza. Gdybym tylko miała taką możliwość, to nie zawahałabym się ani przez chwilę. Jeden znienawidzony przedmiot mniej (przynajmniej nie zaniżałby mi średniej :-D ).
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 11:08   

Religia. Strata czasu
 

rito

User


Do³±czy³: 25 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 13:07   

Biologia, chemia....
 

Shizomi  

User

MÅ‚ody pisarz



ImiÄ™: Piotr

Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Sie 2014

Sk±d: Toruñ

   

Wys³any: 2014-08-25, 14:12   

Witaj,

Ogólnie to moim nielubianym przedmiotem jest matematyka. Nie z tego względu, że jej nie lubię, ale z tego, że jestem urodzonym humanistą i ten przedmiot mi nie wchodzi, więc jakbym się starał, to i tak nie wyciągnę na wyżej niż trzy :)

Drugim przedmiotem jest wspomniana religia. Strata czasu. Do tego uczy mnie jej ksiądz, który przez trzy tygodnie prowadzi jeden temat z książki. Więcej można nauczyć się z programów telewizyjnych na popularnych stacjach.

Pozdrawiam,
Shizomi
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-08-25, 14:57   

kanrunka napisa³/a:

Religia. Strata czasu


Shizomi napisa³/a:

Drugim przedmiotem jest wspomniana religia. Strata czasu. Do tego uczy mnie jej ksiądz, który przez trzy tygodnie prowadzi jeden temat z książki. Więcej można nauczyć się z programów telewizyjnych na popularnych stacjach.


Podzielam zdanie, ale z religii zawsze można się wypisać.
 

Toytoy

User


Do³±czy³: 01 Cze 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 15:25   

matma... nienawidze matmy -,-
 

lexie  

Hiper wymiatacz



ImiÄ™: Ola

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Sty 2012

   

Wys³any: 2014-08-27, 21:08   

Ja najbardziej nie lubiłam historii. W liceum również wfu i biologii ;)
 

Lorelai  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-27, 21:20   

Nienawidziłam historii, fizyki i polskiego. Radziłam sobie lepiej niż dobrze z tymi przedmiotami, ale szczerze nie cierpiałam.
Za to w podstawówce moją zmorą była technika.

A na studiach - anatomia - koszmar!
 

majokka  

User

majokka


ImiÄ™: Majka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-28, 09:06   

Przede wszystkim wf... Co jak co ale sport w duecie ze szkołą to totalna porażka. Oczywiście są wyjątki od reguły. A po za tym nie cierpię geografii.

Lorelai napisa³/a:

A na studiach - anatomia - koszmar!


Lorelai, studiujesz medycynÄ™, tak? :-)
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...
 

Mikami  

User



Wiek: 26

Do³±czy³a: 25 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-08-28, 10:25   

Geografia, fizyka (może to dlatego, że średnio ją rozumiem), wf i wok.
 

haze123  

User


Do³±czy³: 28 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-28, 14:43   

Fizyyyyka! ;D
 

Lorelai  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-28, 15:31   

majokka napisa³/a:

Lorelai, studiujesz medycynÄ™, tak? :-)


Tak. I do tej pory najgorszy przedmiot świata to anatomia.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-09-01, 17:21   

W-f. Pierwszy przedmiot na liście tych znienawidzonych. Lekcja fatalnie prowadzona. Nie lubię też biologii i polskiego (przedmioty, które obrzydzili mi nauczyciele zarówno w gimnazjum jak i w liceum). Nie przepadam za chemią i przedsiębiorczością (znów kwestia prowadzenia lekcji). I, będąc w gimnazjum, nie znosiłam tych wszystkich artystycznych przedmiotów (muzyka/plastyka/zajęcia artystyczne/technika). Teraz całe szczęście większości z tych przedmiotów już nie mam, został jedynie polski i w-f. :-x
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com