Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

dobras4  

User



Imię: Kacper

Wiek: 28

Doczy: 14 Mar 2011

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-08-21, 19:03   Poprawka z matmy...

Hej. Jestem w pierwszej LO, w poniedziałek mam egzamin poprawkowy, wszystko zawaliłem i kompletnie nic nie potrafię. Jeszcze nigdy się tak nie bałem...
Myślicie że mam jakąś szanse na zdanie warunkowe?
Dodam że nauczyciele są raczej przyjaźnie nastawieni do uczniów, do tego mnie lubią. Wychowawczyni powiedziała że pomoże mi jak tylko będzie mogła w uzyskaniu promocji ponieważ zna moją sytuacje i problem przez który zawaliłem rok z matmy. Mieliście kiedyś poprawkę? Jak w ogóle taki egzamin wygląda?
Co o tym myślicie? Uda się? :-(
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-08-21, 19:04   

Czy sukces przypadkiem nie zależy od Twojego przygotowania? Jeśli tak, to wiesz, co robić...
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

dobras4  

User



Imię: Kacper

Wiek: 28

Doczy: 14 Mar 2011

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-08-21, 19:31   

Na zrobienie czegokolwiek jest za późno bo do poprawki zostały 3 dni. Jestem po prostu w czarnej d*pie. Jedynym ratunkiem jest złożenie podania po oblanym egzaminie o warunkowe przejście do wyższej klasy. Z jednej strony rada pedagogiczna może mieć to gdzieś i się zgodzić myśląc że to moja sprawa że to wykorzystam i do końca szkoły nie będę miał już takiej opcji, ale z drugiej strony mogą się na to nie zgodzić... Zwariuje zaraz bo od trzech dni myślę tylko i wyłącznie o tym i nie mogę spać. Dręczą mnie wyrzuty sumienia że odkładałem wszystko na ostatni moment i przez to jestem w tak beznadziejnej sytuacji że muszę zdać się na ich łaskę. Już sobie nie mogę dać z tym rady. Jest po prostu beznadziejnie...
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doczy: 09 Kwi 2012

   

Wysany: 2014-08-21, 19:32   

Miałem poprawki dwie w ostatniej klasie, nie umiałem za wiele, prawie nic, jakby zliczyć procenty tego co napisałem to jakieś 15 może i przepuszczają. Może to ze względu że ostatnia klasa i mieli mnie już dość albo po prostu, z czystej życzliwości. Nauczyciele patrzą na to czy sie coś uczyłeś, nikt nie wymaga od Ciebie że będziesz potrafił nawet połowy. Nie bój się, gwarantuje Ci że zdasz.
 

dobras4  

User



Imię: Kacper

Wiek: 28

Doczy: 14 Mar 2011

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-08-21, 23:33   

333-333-333 napisa/a:

nikt nie wymaga od Ciebie że będziesz potrafił nawet połowy


Czyli twierdzisz że poprawka to czysta formalność?
 

KCN

Hiper wymiatacz



Doczy: 23 Sie 2013

   

Wysany: 2014-08-22, 10:34   

omggg...
jak nie będziesz się w niczym orientował to nie zdasz. Niby jak nie pójdzie Ci cześć pisemna to nauczyciele lubią podsiągnąc w ustnej, ale cokolwiek musisz wiedziec
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doczya: 16 Sty 2009

Skd: zza legendy mgie³

   

Wysany: 2014-08-22, 11:30   

Wykorzystaj te 3 dni, które Ci zostały.
Nauczyciel może Ci pomóc i mimo wszystko Cię przepuścić, ale tylko jeśli zobaczy, że jakąś wiedze masz.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doczy: 09 Kwi 2012

   

Wysany: 2014-08-22, 12:48   

dobras4,

To w dużej mierze zależy od nauczyciela, są nauczyciele którzy przepuszczą Cię jak tylko się pojawisz i coś tam napiszesz, mogą to być pierdoły ale podciągnie Cię na ustnej części. Ale trafiają się tacy którzy Cię udupią.
 

Lampart  

Stały User



Doczy: 29 Lip 2014

   

Wysany: 2014-08-22, 23:12   

Nie kumam, a nie lepiej po prostu się nauczyć?
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

dobras4  

User



Imię: Kacper

Wiek: 28

Doczy: 14 Mar 2011

Skd: Warszawa

   

Wysany: 2014-08-23, 00:06   

Lampart napisa/a:

Nie kumam, a nie lepiej po prostu się nauczyć?


W 2 dni? Zawaliłem i zdaję sobie z tego sprawę. Mój problem polega na tym że zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę...
Uczę się żeby cokolwiek napisać. Zobaczymy co z tego będzie.
 

Lampart  

Stały User



Doczy: 29 Lip 2014

   

Wysany: 2014-08-23, 16:06   

No jak zostawia się wszystko na ostatni dzień to nic mądrego wykombinować się nie da. Też czasami tak mam, ale jednak zostawiam większy margines czasu niż dwa dni.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

kanrunka  

Stały User



Doczy: 11 Lip 2014

   

Wysany: 2014-08-25, 11:08   

Najlepiej poszukać kogoś, kto się na czymś takim zna
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com