Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Slaja  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 22 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-22, 14:07   HeluĹ‚!

Witam wszystkich serdecznie, jestem Slaja, co widać na załączonym obrazku. : )
Przezwisko wzięte jeszcze z dzieciństwa i odkąd pamiętam, wszyscy mi tak mówią, więc po co to zmieniać. Zarejestrowałam się na forum, bo szukam przede wszystkim jakiegoś konstruktywnego zajęcia na wieczory z komputerem - nie mam co robić, ale na gadu trzeba wejść. Haha. :D
Chciałabym też poznać nowe zespoły, bo aktualnie przeskakuję w japońskiej muzyki w coś normalniejszego, że tak powiem i siedzę w Bastille i Clean Bandit. 
Pewnie zaraz nastukam trochÄ™ postĂłw gdzie indziej~
Jeszcze raz - dzień dobry. :D
_________________
# This is the rhythm of my life.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Doł±czył: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wysłany: 2014-08-22, 14:25   

Dzień dobry. :-P
A jakieś szczególne zainteresowania lub pasje masz? Plany na przyszłość? I podstawowe pytanie: lubisz czytać?
Skoro japońska muzyka, to pewnie przy okazji m&a?
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doł±czył: 09 Kwi 2012

   

Wysłany: 2014-08-22, 14:26   

Siema! SkÄ…d pochodzisz?
 

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Doł±czyła: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wysłany: 2014-08-22, 16:23   

Hejka! ;)
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

Slaja  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 22 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-22, 23:30   

Pochodzę z Siemianowic ¦ląskich, obok Katowic takie miasteczko. :D Ponoć miasto sportu i rekreacji...
Pasje i zainteresowania, hm. Szczerze powiedziawszy, to faktycznie, manga i anime mnie interesowały, aczkolwiek porzuciłam to niedawno, bo po prostu - chyba dojrzałam. :D Ale od zawsze miałam pociąg do psychologii i jakoś tak mi zostało, więc teraz idę w tym kierunku.
Plany na przyszłość, tak owszem. :D Zamierzam być terapeutą uzależnień i już zaczęłam się kształcić, można powiedzieć. Aktualnie będę w roku maturalnym, więc trochę pracy przede mną, ale dam radę. :3
Lubię czytać. :D ale nie przepadam za fantasy.
_________________
# This is the rhythm of my life.
 

majokka  

User

majokka


ImiÄ™: Majka

Wiek: 26

Doł±czyła: 23 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-23, 20:20   

Hej :-) Ciekawe zajęcie na przyszłość sobie wybrałaś :) A co lubisz czytać?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...
 

Slaja  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 22 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-24, 13:09   

Dziękuję. Od zawsze mnie to fascynowało, pewnie przez tatę, który sam pracuje od wielu lat w tym fachu. :D A jak wiadomo, uzależnień jest coraz więcej, więc może uda mi się załapać robotę po studiach. :3
# Hm, lubię czytać książki psychologiczne (i tutaj pozostałości po starym hobby) - Haruki Murakami to dla mnie absolutny mistrz. Jego powieści są wyjątkowo trudne, ale warto trochę zmęczyć umysł. A oprócz tego, jestem fanką Małgorzaty Musierowicz i książek historycznych. Coś w ten deseń. :D
_________________
# This is the rhythm of my life.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com