Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Whiterose

User

Po prostu ja.



Do³±czy³: 09 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-22, 13:44   Â¦niadanie, obiad, a co na kolacjÄ™?

Właśnie, co jadacie na kolację? To samo, co na śniadanie, czy coś specjalnego, innego, odmiennego? A może... wcale nie jecie kolacji?
Chętnie zapoznam się z waszymi odpowiedziami :-)
_________________
,,Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić, bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny."
- Ernest Hemingway
 

Monika752  

User

Monika752



Wiek: 26

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. ¶l±skie

   

Wys³any: 2014-08-22, 14:13   

Na śniadanie kanapki, płatki albo musli, w zależności od tego ile mam czasu. Czasami tylko napiję się wody. Staram się jednak śniadanie jeść zawsze. Wyjątek stanowi szkoła. ¯eby nie musieć wcześniej wstawać jem dopiero w szkole przed zajęciami. Na kolację kanapki albo jakieś sałatki. Czasami wgl nie jem, to zależy od tego czy jestem głodna czy nie. Zdarza mi się niestety później podjadać nocami, ale zdecydowanie odradzam. Lepiej zjeść mniej na kolację niż potem objadać się w środku nocy. :-)
_________________
learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-08-22, 14:27   

jem co dobrego w lodówce znajdę.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-22, 15:36   

Różnie bywa. Czasem kanapki, czasem zupkę chińską, czasem parówki, a czasem tylko chipsy.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Carey  

User



ImiÄ™: Carey

Do³±czy³a: 18 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-08-22, 16:03   

Na śniadanie musli, albo koktajle.
Obiad... Frytki, sałatki, ryby... Co w ręce wpadnie, ale bezmięsnego. Obiad jest dla mnie najważniejszy.
Kolacji nie jadam. Chyba, że nazywamy kolacją nocne podjadanie owoców, czekolad i kanapek z serem i ketchupem.
_________________
Over and over, again and again...
 

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Do³±czy³a: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wys³any: 2014-08-22, 16:29   

Ja nie jadam kolacji, bo zazwyczaj "obiad" mam między 17 a 18 i jest to mój ostatni posiłek.
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-08-22, 17:57   

Z reguły kanapki, płatki, ewentualnie makaron z czymś tam.
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-22, 19:21   

Na kolacje jadam wszystko na co ma ochotę, jadam dużo i późno bo około pierwszej w nocy. Często specjalnie sobie przygotowuję coś na gorąco.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-08-23, 13:32   

Coś lekkiego, małego. Chyba, że jemy obiad późno, ok 18 - wtedy to stanowi moją kolację.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2014-08-26, 13:26   

W ciagu tygodnia sa to zwykle bardzo lekkie posilki. Dzien zaczynam od kawy oraz owsianki na mleku migdalowym ze swiezymi owocami. Czasem siegam po domowe musli z maslem orzechowym. Na obiad zwykle jem posilki wegetarianskie. Falafel warzywny, ryz, komose, roznego rodzaju salatki ze swiezych warzyw. Kolacje to zwykle jogurt grecki. Zupelnie innaczej moje odzywianie sie wyglada w ciagu wolnych dni, ktore spedzam ze swoimi przyjaciolmi. Mamy tradycje jedzenia bardzo duzego sniadania w barze mojego znajomego. Najczesciej sa to kanapki. Pozostale posilki to zwykle tapas albo pizza.
_________________
Drugs&hugs.
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-26, 15:51   

Kiedy rano muszę wstać to zazwyczaj śniadań nie jadam, ale kiedy mam wolny dzień to najczęściej jem owsiankę z jabłkiem albo muesli z jogurtem naturalnym i grejpfrutem. Do tego, jak jest zimno, herbatka, a jak nie to uwielbiam sok pomarańczowy.
Moja kolacja to zazwyczaj jakaś sałatka, którą skombinuje z tego co mam w lodówce albo w ogóle nic nie jadam.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-08-27, 20:45   

Kanapki lub owoce.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-08-27, 20:54   

Zwykle jem owoce na kolacjÄ™.
Ostatnio są to śliwki.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-09-01, 16:24   

U mnie różnie bywa. Raz nie jem w ogóle kolacji, raz jem to samo, co mogłoby wylądować u mnie na stole śniadaniowym, a raz wystarczą tylko jakieś owoce.
 

Dezerterka  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 01 Wrz 2014

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-09-03, 10:24   

Ponieważ jemy późno obiad, u nas nie ma kolacji.
A jak już to zazwyczaj jakaś kanapka
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com