Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

suosuke  

User


Doł±czył: 21 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-22, 09:53   Witam wszystkich. ;3

Mam osiemnaście lat, mieszkam w centralnej Polsce i we wrześniu idę do trzeciej klasy liceum, profil matematyczno-fizyczny jeśli kogokolwiek to interesuje.
Prawie każdy pisze tu o swoich zainteresowaniach, ja przyznam że niestety nie mogę się pochwalić posiadaniem jakiejś głębszej pasji, ponieważ większość swojego wolnego czasu spędzałem dotychczas na bezproduktywnym przesiadywaniu przed komputerem, ale ostatnio staram się trochę urozmaicić swoje nudne życie i między innymi dlatego zarejestrowałem się na tym forum. Od czasu do czasu oglądam anime, a od niedawna po bardzo długiej przerwie zacząłem także czytać książki. Muzyka - głównie japońszczyzna, czasami klasyczna i jakiś losowy rock.
Znając siebie, pewnie napiszę kilka postów i szybko zapomnę o tej stronie, ale może jednak uda mi się zostać tu na dłużej. ;3
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Doł±czył: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaĹ›wiatĂłw

   

Wysłany: 2014-08-22, 10:17   

Cześć ;)
W kwesti tego forum myślałem podobnie jak Ty, ale jednak zostałem i często odwiedzam stronę e-mlodzi.com ;)
 

Angella49  

Wymiatacz

Pourquoi pas?



ImiÄ™: Angelika

Wiek: 27

Doł±czyła: 30 Wrz 2012

Sk±d: Kaszuby

   

Wysłany: 2014-08-22, 11:25   

Witaj ;)
Ja miałam tak samo jak Logan128. Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)
_________________
"Nie bój się cieni. One świad­czą o tym, że gdzieś znaj­du­je się światło." Oscar Wilde
 

Slaja  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 22 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-22, 14:08   

Witam, witam, szukaj zmian! :D ¯ycie jest w Twoich rękach, dlatego korzystaj. :-)
_________________
# This is the rhythm of my life.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Doł±czył: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wysłany: 2014-08-22, 16:36   

Cześć. :-D
A jakie to książki zacząłeś czytać?
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

suosuke  

User


Doł±czył: 21 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-22, 18:05   

Różne. :-P Nie mam jeszcze wyrobionego gustu, ale z tych kilkunastu, które przeczytałem, najbardziej spodobał mi się "Piknik na skraju drogi" Strugackich i "Obcy" Alberta Camusa.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com