Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

wasal

User


Do³±czy³: 22 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-22, 23:13   Krótki rÄ™kawek i krótkie spodnie

Czy wychodzicie w krótkim rękawku i w krótkich spodenkach w sierpniu, jak wracacie do domu wieczorami, gdy bywa chłodniej? Dziwi mnie to, że w październiku jak jest podobna pogoda, to niemal nikt tak nie chodzi, a w sierpniu nie trudno takich zobaczyć w Krakowie.
 

Logan128  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 19 Cze 2014

Sk±d: z zaÅ›wiatów

   

Wys³any: 2014-08-23, 00:37   

Ja w kwietniu o 7 rano do szkoły chodziłem czasem tak ubrany. Jak jest trochę chłodno w lecie to biorę bluzę, ale krótkie spodnie zostają (wygoda)
_________________
W mentalności to nic nie zmienia.
 

bottle_of_dreams  

Mega wymiatacz

edicius noitomwols



Wiek: 33

Do³±czy³a: 01 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-08-23, 02:38   

wasal napisa³/a:

Czy wychodzicie w krótkim rękawku i w krótkich spodenkach w sierpniu, jak wracacie do domu wieczorami, gdy bywa chłodniej?



To nie ma sensu - skoro ktoś gdzieś wychodzi, przypuśćmy, o 14:00, w sierpniu, i wraca około 23:00, tego samego dnia to skąd mają wziąć ubranie na chłodny wieczór?

Ja siÄ™ ubieram odpowiednio do pogody.
_________________
last [/size]
Nie znoszę błędów ortograficznych. Wiem, to straszne :D
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-08-23, 08:50   

Nie wiem jak Ty, ale ja nawet w październiku widuje śmiałków w krótkich spodenkach i japonkach, podczas, gdy ja już o tej porze od dawna w botkach i kurtkach śmigam.
Poza tym krótki rękawek owszem, ale co do spodenek, to już od chyba dwóch tygodni nie zakładałam, bo zwyczajnie jest mi zimno. Ach, sorry, biegam w krótkich spodenkach, ale poza tym chyba resztę czas już schować ;) W sumie zastanawiam się czy w najbliższym czasie nie powyciągać już cieplejszych, jesienno-zimowych rzeczy.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

wasal

User


Do³±czy³: 22 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-23, 16:13   

lola napisa³/a:

Nie wiem jak Ty, ale ja nawet w październiku widuje śmiałków w krótkich spodenkach i japonkach, podczas, gdy ja już o tej porze od dawna w botkach i kurtkach śmigam.


No właśnie w październiku zdarza się, że jest ciepło np. ostatni październik był bardzo ciepły, ale dziwne, że widziałem zaledwie kilku ludzi w krótkich spodniach w Krakowie. Podczas gdy, ja do domu wracałem wieczorem, jak temperatura spadała do 8 stopni w krótkich spodniach i krótkim rękawku.
 

EstiiG  

User

królowa



ImiÄ™: Estera

Do³±czy³a: 16 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 09:41   

Jak się boisz chłodu w sierpniu to bierz ze sobą bluzę :>
_________________
Zachęcam do zapoznania się z moim blogiem o modzie i obuwiu:
http://blog.aspent.pl/

Wiele ciekawostek i konkretnych porad :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com