Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MG0108

User


Do³±czy³: 23 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-23, 15:17   Â¬le wybraÅ‚em szkoÅ‚Ä™ Å›redniÄ…, co zrobić żeby siÄ™ przepisać?

Jak wyżej, wybrałem kierunek technik ekonomista, głownie za namową kolegów. Im bliżej szkoły coraz bardziej żałuje tej decyzji, ponieważ na tym kierunku nie ma nic co by mnie interesowało i pomimo tego, że myślę iż spokojnie dałbym radę, to uczyłbym się na siłę i miałbym z tego zero przyjemności D:.

Dzisiaj na stronie szkoły do której chciałbym się przenieść znalazłem informacje: "25-27 sierpnia 2014r. dodatkowa rekrutacja do szkół mających wolne miejsca.". Idąc tym tropem poszukałem wolnych miejsc i okazało się, że kierunek, na który chciałbym się wybrać(technik informatyk) ma jeszcze 4 wolne miejsca.

Teraz pytanie, co muszę zrobić, aby się przepisać? Do której szkoły mam pójść najpierw, co powiedzieć i o jakie dokumenty poprosić?
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-08-23, 17:35   

Zawsze możesz zmienić. Najpierw musisz iść tam gdzie złożyłeś papiery, bo musisz odebrać świadectwo i wyniki egzaminu, albo przynajmniej musisz mieć ich kopie. Potem do tej nowej szkoły po podanie. No i musisz to zanieść. Moja kuzynka zmieniła szkołę 3 września, więc raczej nie będzie większego problemu. ;-) I jeśli będzie to możliwe to zmień szkołę, bo męczyć się 4 lata, a potem całe życie to raczej nie warto. Moim zdaniem powinni Cię przyjąć, bo przyjmują wszędzie. A... i mów to co musisz, że chcesz się przenieść. Nikt Cię nie zmusi to tego by właśnie być ekonomistą. ;-)
Może nie mam racji, ale wszyscy mi tak mówili, więc coś w tym musi być.
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

MG0108

User


Do³±czy³: 23 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-23, 21:53   

Dziękuję bardzo za odpowiedź, mógłby ktoś jeszcze się wypowiedzieć?
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-24, 10:50   

Przenieść się przecież możesz kiedy tylko chcesz. Ile osób chodziło zemną do klasy co przenosili sie w 2 roku, albo pod koniec pierwsze. Oczywiście musieli cos tam pozaliczać, ale przecież nie ma z tym problemu.
 

kanrunka  

Stały User



Do³±czy³: 11 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 10:09   

można w dowolnej chwili, ale szczerze mówiąc, to zawsze najlepiej po skończonym semestrze. wtedy najmniej problemów robią
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com