Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-23, 19:39   Blog mÅ‚odej dziennikarzyny

Blog służy mi przede wszystkim jako swego rodzaju portfolio i miejsce do szkolenia mojego warsztatu. Wszelkie opinie mile widziane.



http://vansincity.blogspot.nl/
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-23, 20:47   

Troszeczkę popracuj nad językiem - mi osobiście wydaje się zbyt pretensjonalny. Poza tym trochę rozwlekle piszesz, w niektórych postach jest nieco nabałaganione. Aczkolwiek talent masz na pewno.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2014-08-24, 10:12   

nic specjalnego
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-24, 15:25   

Szczerze powiedziawszy, blog jak blog. Szaty graficznej nie ma co oceniać, bo jej praktycznie nie ma. Używaj opcji zwijania tekstu. Naprawdę nikomu nie chce się przewijać bloga, gdzie na stronie głównej znajduje się 10 postów po 3-6 tysięcy znaków. Napisz chwytliwy tytuł, zainteresuj leadem, dodaj zdjęcie. I zwiń tekst.

Co do tekstów - przeczytałem dwa. Pierwszy, artykuł sponsorowany, który powinnaś była oznaczyć jako wpis sponsorowany. A, i każdy ma prawo nie znać Charlesa Bukowskiego, tak jak i innego pisarza, inną książkę czy klasykę kinematografii. Tym bardziej, że Bukowski nie jest wybitnym pisarzem. ;)
Przeczytałem też wpis o blogerkach modowych i w zasadzie nie wiedziałem, czy jest to wpis o blogerkach czy o blogosferze czy o secondhandach. Pewnie o wszystkim, tyle że nie potrafiłaś zgrabnie przejść z jednego aspektu do drugiego.

Ogólnie czeka Cię sporo pracy, jeśli chodzi o warsztat. Czytasz tygodniki opinii, gazety, artykuły w Internecie? Mam wrażenie, że nie, a powinnaś. Piszesz bardzo luźnym językiem, dodatkowo nie wybierasz zbyt ambitnych tematów. Wierz mi, bardzo łatwo jest napisać tekst o wyższym poziomie, niż teksty w NaTemat. Moja rada: dużo czytaj i dużo pisz. Wyrobisz się.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-24, 21:04   

Nie od razu Rzym zbudowano. Dzięki za opinie ;)

Aha, nie oznaczyłam ostatniego wpisu jako wpis sponsorowany, bo takim wpisem nie jest. Nic za to nie dostałam, a nie chcę nikogo okłamywać ;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-24, 21:26   

esendem napisa³/a:

Aha, nie oznaczyłam ostatniego wpisu jako wpis sponsorowany, bo takim wpisem nie jest. Nic za to nie dostałam, a nie chcę nikogo okłamywać

Reklamujesz markÄ™ za darmo?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-24, 21:58   

Jestem promotorką tej firmy, a jej właścicielem jest mój znajomy. Długa historia, tak czy inaczej to była przysługa ;)
 

hipsta

Stały User


Do³±czy³: 11 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 20:58   

Kiepski ten blog.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-25, 22:30   

Okej, jeżeli komuś nie pasuje coś odnośnie mojego bloga, proszę o zaznaczenie co dokładnie jest nie tak. Jeżeli nie macie nic do powiedzenia, to darujcie i nie marnujcie swojego i mojego czasu. Nie zamieściłam tutaj odnośnika do swojej strony po to, żeby czytać nieuzasadnione opinie, tylko po to, aby zaczerpnąć porady i móc się rozwijać.

Wybaczcie mi specjaliści od "niezwykłości", że nie zachwyciłam nikogo wpisem godnym Pulitzera.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2014-08-27, 16:00   

Cytat:

Szaty graficznej nie ma co oceniać, bo jej praktycznie nie ma.



Mi się podoba ten minimalizm. Aczkolwiek osobiście lubię, gdy bloger nie jest anonimowy, lubię wiedzieć, czyje wypociny czytam, więc mogłabyś zaprojektować jakiś szablon z dyskretnie ujawnionym Twoim wizerunkiem, który coś o Tobie by mówił.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-08-27, 16:55   

Dzięki, zmieniłam to. ;)
 

hipsta

Stały User


Do³±czy³: 11 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-08-31, 09:29   

Brakuje tam szablonu z prawdziwego zdarzenia, jest pusto, jest nudno. Co przekłada się na to, że nie chce mi się go nawet czytać.
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-09-01, 21:16   

Nie znam się na kodzie html na tyle, żeby stworzyć coś ciekawego. Sądzę, że treść powinna być ważniejsza niż okładka.
 

hipsta

Stały User


Do³±czy³: 11 Mar 2014

   

Wys³any: 2014-09-01, 21:18   

Ale to wygląd strony przyciąga, zasłanianie się treścią to jedynie wymówka :)
 

Krzysztofik  

Mega wymiatacz


Wiek: 29

Do³±czy³: 27 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-09-01, 22:06   

Odezwij się na PW, to mogę popuścić wodze fantazji z szablonem, zgodnie z życzeniami jeśli będziesz chciała :P

(plus, chętnie Cię wyniosę na własną domenę jak będziesz chciała)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com