Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-08-23, 18:50   Czy można polubić coÅ› czgo siÄ™ nie znosi?

No to tak jak w temacie. Kiedyś nie znosiłam disco polo, a teraz mogłabym słuchać tego na okrągło. '' Szalone lata 90`" to mój ulubiony program. ¯ałuję momentami, że nie jestem starsza, bo miałabym więcej muzycznych wspomnień. Bo co teraz mamy jest (moim zdaniem) gorsze.
No, ale inna sprawa można polubić przedmiot szkolny, którego się nie lubi?
Uważam, że to jak uczeń traktuje przedmiot zależy od nauczyciela. Są też tacy, którzy sądzą, że nauczyciel nie ma znaczenia. W sumie nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Tyle jest opinii na jeden temat co ludzi, a może więcej.To jest chyba tak,że my musi tolerować lub nie, a nie lubić czy nienawidzić ;-) A Wy jak myślicie. Można? Można. Czy: nie można? Nie można.
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Monika752  

User

Monika752



Wiek: 26

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. ¶l±skie

   

Wys³any: 2014-08-23, 19:58   

Hmm osobiście zdanie mam podzielone. Jednoznacznie nie można odpowiedzieć bo to zależy od preferencji każdego człowieka, ale odpowiem na moim przykładzie. ;) Co do muzyki, kiedyś ograniczałam się jedynie do rocka i metalu, nienawidziłam popu, techno itp. Teraz mieszam to, z tym że rocka słucham dla siebie, pop podoba mi się jedynie pod względem dobre zabawy, tzn. oswoiłam się już z tym brzmieniem i jest to dobre na dyskoteki, ogniska ze znajomymi, tak dla rozluźnienia atmosfery. Kiedyś unikałam takich miejsc jak ognia. Natomiast wiem, że do hip-hopu nigdy się nie przekonam.
Co do przedmiotów, myślę że w dużej mierze zależy od nauczyciela. Mam takie dwa przedmioty: angielski i francuski, do których na początku edukacji zachęcili mnie ich nauczyciele i tak mi się spodobały, że niezależnie od okoliczności nie przestanę ich lubić. Potem jest szereg przedmiotów które raczej lubię i na które mogę się pouczyć pod warunkiem, że nauczyciel jest fajny tzn. taki, który tę wiedzę potrafi przekazać. No i przedmioty jak np. biologia, których za nic nie polubię i na pewno nie będę się ich uczyć dla własnej przyjemności. Także moje zdanie na ten temat to nadal 50/50.
_________________
learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-24, 14:48   

Można? Można.

Ludzie siÄ™ zmieniajÄ…, tak jak upodobania.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com