Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2014-08-23, 20:17   Niebieska szkoÅ‚a - dwa miesiÄ…ce nauki na morzu. Warto?

Witam. Część z Was słyszała być może o Niebieskiej szkole (klik ). Jest to 2-miesięczny rejs po morzu (zwykle na trasie Szczecin-Martynika + przystanki) w trakcie roku szkolnego. Nauka trwa na samym pokładzie statku, Fryderyka Chopina.

I choć całość jest dość droga (9700zł plus koszty dostania się na miejsce za i wyokrętowania!), jest także możliwość wzięcia udziału w programie stypendialnym (http://www.fryderykchopin.org.pl/regulamin-rekrutacji,t15/). Wystarczy w danym roku spędzić na wolontariacie 160h, rozwiązać test online (odpowiedzi można znaleźć w internecie, no problem) i ciekawie się zaprezentować. Komisja wybierze 5 osób.

Tworzę ten temat, by zapytać się, czy waszym zdaniem warto? Bardzo lubię tak odmienne klimaty, a całość brzmi naprawdę świetnie (http://www.niebieskaszkola.pl/moja-przygoda/). Czy wy chcielibyście kiedyś na coś takiego się udać?
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

KillMySelf  

User


Wiek: 24

Do³±czy³a: 23 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-23, 20:37   

Jeśli nie masz choroby morskiej... wydaje się spoko ;) Tylko musisz się nastawić też na to że nie masz 100%szansy...
_________________
,,Na górze fiołki
Na dole KUPA
Moja głębia wygląda
Jak DUPA"
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-23, 20:46   

Jako miłośnik morza nie będę obiektywny. :-P Gdybym na Twoim miejscu miał tylko możliwość wzięcia udziału w takim rejsie, to bez zastanowienia bym się na to zdecydował. Wiele zależy od tego, czy kręci Cię żegluga (bo same ''odmienne klimaty'' to można do wielu rzeczy odnieść), no ale w sumie jak miałbyś się o tym przekonać, jeśli byś nie spróbował? Moim zdaniem warto.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2014-08-23, 20:51   

@Frankie

Znaczy jeździłem na jakieś obozy "żeglarskie" nad jezioro Charzykowskie, ale osobiście pływanie na starych omegach przy wietrze max 4b jakoś mnie nie kręciło. Za to rejsu pełnomorskiego nigdy nie miałem jeszcze okazji spróbować i nie ukrywam, że ta opcja brzmi najlepiej :D
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-23, 20:58   

No, po jeziorze to też by mnie nie kręciło. Ale skoro tak, to próbuj! :-D
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-25, 10:14   

Generalnie to brzmi bardzo fajnie, też kiedyś o czymś takim myślałam, ale koszty strasznie odstraszają. Jeśli masz pieniądze i na prawdę tego chcesz to dlaczego by nie spróbować? Zawsze zrobisz coś innego, będziesz co miała opowiadać swoim wnukom :)
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-08-25, 16:32   

Oj ja! Ale fajnie! Ile bym dała by mieć taką możliwość, ale światem rządzą pieniądze, których nie mam ;-( . Jak masz kasę to się nie zastanawiaj!
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

Fowo  

Mega wymiatacz

mors immineat



ImiÄ™: Kuba

Wiek: 24

Do³±czy³: 16 Lis 2013

Sk±d: Najlepsze Miasto

   

Wys³any: 2014-09-02, 19:01   

Nie napisa³/a:

Generalnie to brzmi bardzo fajnie, też kiedyś o czymś takim myślałam, ale koszty strasznie odstraszają. Jeśli masz pieniądze i na prawdę tego chcesz to dlaczego by nie spróbować? Zawsze zrobisz coś innego, będziesz co miała opowiadać swoim wnukom :)



Miał :-D
Also, jeżeli zda się sponsoring, jedyne koszty to bilety na lub z miejsca za/wyokrętowania. W innej sytuacji nie wchodziłoby to w moim przypadku w grę, 10k za 2 miechy? Nope.
_________________
INSERT PROPER INSCRIPTION HERE
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com