Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

ziom  

Stały User


Imię: Oskar

Wiek: 27

Doczy: 02 Sty 2010

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2014-08-27, 00:22   bycie ab/dl

Słuchajcie to ja po bardzo długim czasie, piszę tutaj ponieważ nie wiem kogo się poradzić też z tym problemem. A problem jest taki że mam bardzo dziwne fetysze seksualne związane z dziecięcymi akcesoriami: pieluchy,a nawet dziecięcy nocnik,jak i niestety brak dobrej wizji przyszłości z tym związany. Wiem że jest to bardzo dziwne i bardzo rzadko spotykane jak i mało znane w naszym społeczeństwie. Ale męczy mnie to bardzo jestem zrozpaczony, ogarnia mnie chęć bycia niemowlakiem spowrotem. :zalamany: .A co dopiero boję się o życie seksualne, piszę po latach i nie wiem komu to powiedzieć, do kogo się udać. Mam dopiero 18 lat.

[ Dodano: 2014-08-27, 01:24 ]
l.wikipedia.org/wiki/Infantylizm_parafiliczny
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



Imię: Jakub

Wiek: 28

Doczy: 27 Cze 2009

Skd: Tatry

   

Wysany: 2014-08-27, 00:34   

:D Wszedłem bo nie słyszałem o takich akcjach wcześniej.

A żeby nie było offtopu - takie rzeczy da się leczyć. Da się też w nie brnąć, może nawet szukać se partnerki która też lubi takie dziwne zabawy. Ale są sexuolodzy, którzy z tego chyba skutecznie powinni leczyć.

Chociaż zaraz pewnie ktoś powie że nie można i że powinniśmy zapełnić takimi ludźmi przynajmniej 10% sejmu żeby ich nie dyskryminować. (Justkiddin, sr)

Tak czy siak, myślę ze jak znajdziesz seksuologa to powinien pomóc. Trochę wstyd, ale w sumie z tego co czytałem, to różne dziwne fetysze prowadzą do takich sytuacji gdzie ci za cholerę nie stanie w normalnej sytuacji bez fetyszu. Więc lepiej leczyć myślę
_________________
 

ziom  

Stały User


Imię: Oskar

Wiek: 27

Doczy: 02 Sty 2010

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2014-08-27, 00:37   

Dzięki za odpowiedź,a jest to b.dziwne wiem. :zalamany:
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-08-27, 12:32   

Fetysz jak każdy inny, z tą różnicą, że może bardziej szokujący. Jeśli uważasz to za problem, idź do seksuologa. W innym wypadku nie ma problemu. Nie pozwól sobie wmówić, że coś z tobą nie tak.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

ziom  

Stały User


Imię: Oskar

Wiek: 27

Doczy: 02 Sty 2010

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2014-08-27, 12:48   

co gorsza nigdy nie zrealizowałem tego fetyszu, w rzeczywistości nigdy nie korzystałem z dziecięcych akcesoriów, niby logiczne. A myśli wciąż przelatują wokół dziecięcych akcesorii jak wyżej wspomniane. I chęć kiedykolwiek z partnerką takich doznań jest niemiła jednak wyobrażam sobie, albo mnie wyśmieje i uzna za wariata. Ale może nie dam sobie wmówić, ale kolega wyżej napisał że mogę w to brnąć,gorzej jeśli musiałbym jak zbok się zaspokajać masturbując przy tym.

[ Dodano: 2014-08-27, 13:48 ]
tzn. masturbując się często.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-08-27, 13:02   

Cytat:

Fetysz jak każdy inny, z tą różnicą, że może bardziej szokujący. Jeśli uważasz to za problem, idź do seksuologa. W innym wypadku nie ma problemu. Nie pozwól sobie wmówić, że coś z tobą nie tak.



Laski będą od niego uciekać, a nawet jeśli jakaś się skusi, to on i tak nigdy nie osiągnie normalnej satysfakcji bez tych bodźców, które go kręcą, więc będą mieli i tak ch*jowe pożycie. Stąd już tylko jeden krok do depresji. Cool, huh? Chyba że znajdzie równie pokręconą panią jak on - małe szanse. Parafilie są zaburzeniami seksualnymi, uważanie ich za normę stanowi wypaczenie tego pojęcia. To, że człowiek nikogo tym nie krzywdzi że wali sobie konia do pieluch czy ssie smoczka nie oznacza automatycznie, że jest to norma. W tym przypadku fetysz znacznie utrudni normalne funkcjonowanie w sferze seksualnej.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-08-27, 15:12   

ziom napisa/a:

Ale może nie dam sobie wmówić, ale kolega wyżej napisał że mogę w to brnąć,gorzej jeśli musiałbym jak zbok się zaspokajać masturbując przy tym.


Myślę, że znalazłbyś sobie partnerkę, która zaakceptowałaby te klimaty. Nie wiem jednak, jak długo musiałbyś szukać...

Damn napisa/a:

Laski będą od niego uciekać, a nawet jeśli jakaś się skusi, to on i tak nigdy nie osiągnie normalnej satysfakcji bez tych bodźców, które go kręcą, więc będą mieli i tak ch*jowe pożycie. Stąd już tylko jeden krok do depresji. Cool, huh? Chyba że znajdzie równie pokręconą panią jak on - małe szanse. Parafilie są zaburzeniami seksualnymi, uważanie ich za normę stanowi wypaczenie tego pojęcia. To, że człowiek nikogo tym nie krzywdzi że wali sobie konia do pieluch czy ssie smoczka nie oznacza automatycznie, że jest to norma. W tym przypadku fetysz znacznie utrudni normalne funkcjonowanie w sferze seksualnej.


Niewątpliwie masz we wszystkim rację. Musisz jednak pamiętać, że "normalizacja" życia seksualnego w tym przypadku nie ogranicza się do połknięcia kilku pastylek w ciągu kilku dni tygodnia. To znacznie bardziej złożony proces. Nie mówię, że seksuolog nie jest tu wskazany, bądź że jest to "w pełni" normalne. Jestem po prostu przeciwnikiem samobiczowania. Pierwszym krokiem ku lepszemu samopoczuciu jest samoakceptacja. Jeśli wykonujesz jakieś ćwiczenie dlatego, że chcesz osiągnąć rezultaty, a nie dlatego, że je lubisz, to najpewniej szybko się zniechęcisz.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

ziom  

Stały User


Imię: Oskar

Wiek: 27

Doczy: 02 Sty 2010

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2014-08-27, 15:52   

poza tym mam wrazenie ze ten caly fetysz ma podloze psychiczne tzn. w moim wczesnym dziecinstwie gdy szybko chcieli mnie odstawic od pieluch,nocnika. Chociaz niby to brzmi jakby to u kazdego dziecka we wczesnym dziecinstwie tak to przebiegalo, a jednak:(. Chce bardzo ale to bardzo znalezc jakies kroki zeby z tego jednak jakos wyjsc, i umiec kochac w przyszlosci kobiete. Jestem jednak jak slysze osoba poza tym nieprzecietna, jak niektorzy uwazaja, i nikt by nie wiedzial ze kryja sie pode mna wyzej wspomniane fetysze. Dziewczyny jednak obce sie ogladaja, a tu kiepsko przy poznaniu. Wiele razy jednak slyszalem ze jestem ladny, przystojny i sie zastanawiam,dlatego to pisze poniewaz jesli kogos nawet by postrzegali za osobe przystojna a nawet ba! ladna to czy jest ryzyko ze kobieta by bardziej zaakceptowala partnera czy moze nie ma to zwiazku??. Przepraszam ale duzo jest pode mna tez dziwactw, zaburzen zreszta kazdy to ma. Moze pamietacie jak kiedys pisalem jakies posty na forum, nie wiem macie prawo nie pamietac, bo dlugo jednak mnie nie bylo,i rzadko korzystalem z forum ale mniejsza o to. Za duzo opisalem :kwasny:
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imię: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doczya: 28 Gru 2010

   

Wysany: 2014-10-07, 19:00   

Kiedyś miałam rozmowę z takim chłopcem, w wieku gimnazjalnym, który miał identyczny problem jak Ty. Tylko, ze dla niego to nie był problem. On sobie te dziecięce akcesoria zamawiał w necie, ba, w pieluchach nawet chodził i to poza domem. Nikt nie miał pojęcia o jego fetyszu, co mnie trochę dziwiło, bo jakoś te pieniądze od rodziców musiał zdobyć, i to nie małe pieniądze, każdy kto ma dzieci albo młodsze rodzeństwo, dobrze o tym wie. Mało tego, wypisywał do dorosłych kobiet na pewnym portalu społecznościowym, opisując swój punkt i potrzeby, dokładniej- prosił, żeby go przewinęły.
On był zdania, że po jednej, dwóch takich akcjach to po prostu minie. Chociaż z tego co wywnioskowałam, byłoby bardzo ciężko, gdyż on o tym pampersach mówił jak o.. uwaga, nie przesadzam- przyjaciołach. Dziwił się wręcz, dlaczego dorośli ludzie nie używają ich, skoro są takie wygodne i nie trzeba chodzić do łazienki (tak, załatwiał się w nie). Kiedy zapytał mnie, co robię z pieluchami, a odpowiedziałam, że jak mała jeszcze używała to najzwyczajniej w świecie je paliłam, oskarżył mnie o bezduszność i bezczeszczenie.
Starałam się go nie osądzać i jak najwięcej wyciągnąć, żeby poznać podłoże problemu.
Masz problemy z ojcem? Brakuje Ci ojca w życiu, męskiego wzorca, wsparcia od niego albo wspólnych męskich zajęć? NIE.
Problemy z płcią przeciwną, jesteś wstydliwy, boisz się kontaktu z dziewczynami, onieśmielają Cię, czujesz się jak mały chłopiec w obliczu pięknej dziewczyny? NIE, miałem dwie.
Masz grzywkę i chodzisz w rurkach? TAK. (sorry za to:D ale autentycznie o to zapytałam bo mnie z lekka irytował i zwyczajnie pomyślałam, ze jest rozpieszczonym bachorem, którego nikt nie kontroluje, co w większości charakteryzuje młodzież gimnazjalną)
Moja diagnoza to: za mało obowiązków, za dużo pieniędzy i wolnego czasu. Dzieciaki wymyślają, za przeproszeniem, ch*j wie co na siłę, żeby się wyróżnić, szczycąc się coraz to dziwniejszymi zachowaniami, pozostając i tak genami recesywnymi. ¯ycie jest przykre.

Natomiast, jeżeli chodzi o Ciebie, widzę, że się tym poważnie przejmujesz. Każdy fetysz, to zaburzenie psychiczne, jaki by nie był. Twój jest nad wyraz intrygujący.
My kobiety, oczekujemy samczych mężczyzn, którzy po wybiciu się pierwszego ząbka, zaraz go stracili w gladiatorskiej, zwycięskiej walce. Taka jest prawda, facet musi być facetem. Broda, klata i silne, znające pracę dłonie.
Nie chcę Cię dołować, czuję, że Ty masz tego świadomość, więc Cię tylko upewniam.
Do końca nie wiem, co powinieneś zrobić, jakie kroki podjąć. Prawdopodobnie znalazłbyś kobietę, która zgodziłaby się zaspokoić Cię seksualnie w ten sposób. Ale czy tylko tego oczekujesz? Raczej czegoś więcej, a ludzie nie słyną ze zbytniej tolerancji.
W każdym bądź razie, życzę Ci powodzenia. Mam nadzieję, że nie skończysz z chorobą psychiczną:)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

ziom  

Stały User


Imię: Oskar

Wiek: 27

Doczy: 02 Sty 2010

Skd: Poznañ

   

Wysany: 2014-10-11, 23:52   

Tak oczywiście,że się tym przejmuję. Ale nie chce nawet brnąć w to o wiele jakoś bardziej, chociaż miałem fantazję że jakby to było chodzić w pieluchach, lub znaleźć dorosłych rozmiarów nocnik, a nie krzywdząc nikogo z bliskich poprostu załatwić się w któreś z tych, ale chcę sobie jakoś pomóc i wyjść z tych myśli, fantazji, i wychodzę jednak z założenia, staram się być po dobrej myśli że nawet za rok czasu będę po niekąd inną osobą, albo nawet jeśli się dopiero zakocham w kobiecie itp. Mam wrażenie że jednak jakoś to będzie, co będzie to będzie poprostu. :-|
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



Imię: M

Wiek: 32

Doczy: 28 Pa 2012

Skd: Pó?nocny-Wschód

   

Wysany: 2014-10-13, 16:05   

Najbardziej chory post (i umysł) z jakim się tu spotkałem :mrgreen:
Nawet nie wiem co ci odpowiedzieć.
A posypywanie pupy posypką , smoczki i picie z butelki też cię kręcą? Poważnie pytam
_________________
You know who i am
 

thenikt1  

Stały User

XD



Wiek: 26

Doczy: 26 Gru 2014

   

Wysany: 2015-01-11, 22:45   

Lekko odkopię ten temat XD

Ja też mam takie zamiłowania - specjalnie nie użyłem słowa "fetysz" bo nie korzystam z tego seksualnie tylko żeby się wyluzować, trochę odpłynąć. I uważam, że nie ma w tym nic złego. OK, nie jest to do końca normalne, że w wieku 17 lat czasami lubię oglądać bajki czy ssać smoczka, ale ja mam to tylko dla siebie i nikt o tym nie wie :-D Dlaczego mam rezygnować z czegoś co sprawia mi przyjemność? Jest to trochę dziwne to fakt, ale czy krzywdzę kogoś? Zdecydowanie nie.
_________________
lubie sikać
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com