Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

PawcioTN  

User


Imię: Paweł

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-27, 22:14   MÅ‚ody mężczyzna a dojrzaÅ‚a kobieta

Witam wszystkich. Od dłuższego czasu mam pewien problem chodzi o relacje z rówieśniczkami, mam 20 lat ale bardzo ciężko nawiązać mi jakiś bliższy kontakt z dziewczynami w przybliżonym wieku do mojego 17-21, początki są dobre zwykła rozmowa pózniej jakieś kino lub kawiarnia, przeważnie na pierwszym spotkaniu już przytulanie buziak norma ale jednak.. wiem że to nie jest to i to któraś z kolei dziewczyna do której tak naprawdę nic nie czuję i nieważne czy to pierwsza randka czy trzecia urywam kontakt nagle, nie odpisuję na smsy, telefonu nie odbieram(wiem to tchórzostwo ale co mam powiedzieć? bo przecież było bardzo miło) ale nie chcę bardziej jej krzywdzić i udawać że coś tam między nami jest.
Ostatnio jednak poznałem inną dziewczynę przez chat, sporo starszą bo ma 33 lata więc dojrzała kobieta, odrazu zorientowała się, że nie mam tyle lat ile podałem poprzez rozmowę w internecie jednak mimo wyszystko spotkanie w realu było bardzo przyjemne i miło spędziliśmy cały dzień i serce bije mi szybciej na jej widok, ale z drugiej strony jestem także realistą mam puki co niezłą pracę, daje rade sam ale ona ma 33 lata wydaje mi się, że to jednak ogromna przepaść i nie wydaję mi się żeby ona traktowała to poważnie raczej traktuje to jako przygodę, ja strasznie cierpię z tego powodu, jednocześnie chcę czegoś więcej ale z drugiej strony wiem, że taka różnica wieku to ogromna przepaść i nadal nie wiem o niej wszystkiego.
Proszę o pomoc, czy powinienem to przerwać i poczekać aż ja zmądrzeję(bo to raczej nie jest mądre, pociąg do starszych kobiet) ? czy iść w zaparte i dalej o nią walczyć? sam nie wiem czy to miłość czy tylko zwykła fascynacja.
LiczÄ™ na szczere odpowiedzi. Pozdrawiam
 

KCN

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 23 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-08-27, 22:22   

PawcioTN napisa³/a:

sam nie wiem czy to miłość czy tylko zwykła fascynacja.


to spróbuj, skoro pani niby chętna to moze byc fajnie przez chwile (a moze akurat na dłuzej) albo się ogarniesz i zrozumiesz, ze młodsze są fajniejsze :)
 

Lorelai  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-27, 22:28   

Zawsze warto spróbować, spędzajcie ze sobą czas, zobaczysz czego ona oczekuje, może ta różnica wieku nie okaże się aż taką przepaścią.
Tylko nie nakręcaj się za bardzo na początku, bo w życiu różnie bywa, po co później niepotrzebnie cierpieć.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-27, 23:53   

Na Twoim miejscu dałbym sobie spokój. Dojrzałe kobiety są fajne, młodsze kobiety też są fajne. Kwestia upodobania. Ty olewasz kobiety w swoim wieku, starsze olewają Ciebie. Czekać? Nie ma na co. Jeśli naprawdę z dystansem traktujesz rówieśniczki to daj sobie spokój z kobietami póki co.

PawcioTN napisa³/a:

i nieważne czy to pierwsza randka czy trzecia urywam kontakt nagle, nie odpisuję na smsy, telefonu nie odbieram(wiem to tchórzostwo ale co mam powiedzieć? bo przecież było bardzo miło) ale nie chcę bardziej jej krzywdzić i udawać że coś tam między nami jest.

Wystarczy powiedzieć, że nie chcesz się dalej umawiać. Proste.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

krul umiÅ‚owany  

Hiper wymiatacz



Imię: Rafał

Wiek: 32

Do³±czy³: 22 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-08-28, 23:18   

ostatnio czytałem o Mary Kay Letourneau, jak uwiodła 13latka ;D
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka
 

Hawwa  

Wymiatacz


Wiek: 32

Do³±czy³a: 12 Pa¼ 2010

   

Wys³any: 2014-08-29, 02:42   

Warto spróbować.
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-09-01, 14:57   

Kuj żelazo póki gorące! :D Znam wielu którzy by skorzystali :D Też kurde doświadczenie dobre, zamiast czekać dekadę to masz tu i teraz :D ¯eby było jasne to chodzi mi o "fiku-miku" bo jakikolwiek związek w ogóle w grę nie wchodzi.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com