Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Azure  

User


Do³±czy³: 29 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-29, 19:45   Ahoj!

Witam, konto na forum założyłem ze względu na jeden problem. Jednak przejrzałem wiele tematów, poczytałem nieco dyskusji na przeróżne tematy i zdałem sobie sprawę, że to miejsce dla mnie. :-)
To tyle w ramach wstępu.

Jakub, takim niefajnym, hebrajskim imieniem nazwali mnie rodzice, choć na początku miałem nazywać się Konstanty. Pomińmy jednak ten temat. Około 20 dni temu skończyłem 16 lat. Nieco ponad 2 miesiące temu przeprowadziłem się do Wielkiej Brytanii. Wyglądu zewnętrznego opisywać nie będę, bo nie lubię i nie umiem.

Najlepiej w klasie radziłem sobie z językiem polskim, w szkole też byłem jednym z najlepszych, trochę się chwaląc. W gimnazjum narodziło się moje zainteresowanie poezją i trochę mniej prozą. Wiersze piszę również dla przyjemności. W ostatniej klasie gimnazjum wziąłem udział w konkursie, napisałem wiersz o Powstaniu Warszawskim i zdobyłem pierwsze miejsce (No i znowu się chwalę). Z językiem angielskim też nie było u mnie najgorzej. Bardziej niż humanistą, można mnie nazwać językowcem (oprócz niemieckiego, brr!).

Bardziej od języka fascynuje mnie tylko geografia. Od małego miałem naturę poszukiwacza przygód, a moje marzenia są od lat głęboko związane z podróżami (zwłaszcza autostopem!). Lubię mieć dużo marzeń i lubię je spełniać. Jedno z tych marzeń to zrobienie tatuażu. Od zawsze ekscytowało mnie posiadanie dzieła sztuki na własnym ciele! Drugie natomiast z pierwszym nie ma nic wspólnego, jest to skok na bungee. Trzecie to zobaczyć zorzę polarną na własne oczy. Czwarte... piąte... dwudzieste drugie... można wymieniać.

Najważniejsze powiedziałem. Oprócz tego lubię:
Autobusy (do Polski tylko w ten sposób!), pociągi, żonglerkę, herbatę, próbowanie nowych rzeczy (zwłaszcza jeśli chodzi o gastronomię), długie rozmowy, odkrywanie, zdobywanie wiedzy, pływanie i skakanie do wody, ogniska i atmosferę jaka przy nich panuje, wschody i zachody słońca, morze, góry... no i znowu miałem zamiar wymieniać w nieskończoność.

Mam dziwny nawyk rozpisywania się. Miałem się tylko przedstawić, a tu wypracowanie mi powoli wychodzi.
Pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali do końca! Chętnie odpowiadam na pytania. ^^
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-08-29, 20:17   

Cześć. ;-) Myślę, że akurat na forum takie osoby jak Ty mają dużo do powiedzenia, więc dobrze trafiłeś. ;-)
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

majokka  

User

majokka


ImiÄ™: Majka

Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-30, 13:55   

Miło cię poznać :-) Jakiej muzyki słuchasz?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą...
 

Azure  

User


Do³±czy³: 29 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-30, 20:58   

majokka napisa³/a:

Jakiej muzyki słuchasz?


Cóż, zależy od humoru.
Będąc wesoły słucham muzyki punk, ska i dużo polskiego rocka.
Podczas melancholijnego humoru odpowiada mi poezja śpiewana i przeróżne rockowe ballady.
Rozmarzony słucham najczęściej folka (zwłaszcza celtyckiego) i power metalu.
Czasami gdzieÅ› wpadnie nieco rapu.

Różnie to bywa. :-D
 

stubarwny  

Pogromca postów

Ten zły



Wiek: 18

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2008

   

Wys³any: 2014-08-31, 08:46   

Cytat:

poezja śpiewana


Plus za to. Witaj na forum, baw siÄ™ dobrze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com