Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-08-29, 19:25   Sznurówki.

Wczoraj kupiłam sobie halówki. Męskie halówki.Dlaczego? Moim zdaniem to najlepsze buty na w-f,są najwygodniejsze. Wyglądają tak http://www.insomnia.pl/Ja...i_-t678935.html I właśnie się zastanawiam czy mogłabym zastąpić czarne sznurówki różowymi by nadać im dziewczęcego wdzięku? Czy może to byłaby wpadka? Z góry dziękuję ;-)
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

marcinb1  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 18 Lip 2014

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-08-29, 19:36   

Według mnie te buty nie bardzo nadają sie na w-f chyba że trafisz jakieś lepsze. Jak dla mnie one są niezbyt wygodne. A co do sznurówek, to zależy jaki odcień tego różu, i czy bedziesz się czuła w nich lepiej. Jeżeli się będziesz czuła lepiej z różowymi sznurówkami to je zamień.
 

masterka98  

User


ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 26

Do³±czy³a: 20 Lip 2014

Sk±d: St±d.

   

Wys³any: 2014-08-29, 19:44   

Zawsze miałam takie buty, a właściwie wszyscy takie mieli. Wiadomo, że nie wytrzymają całego roku szkolnego, ale na szczęście nie są drogie. Moim zdaniem są wygodne. ;-) Inni, znajomi też je '' chwalą''. No, ale teraz ... chciałam czegoś nowego ;-) Zawsze mogę je zmienić, jak będę się źle czuła, bo nie lubię się wyróżniać. I tak się zastanawiam czy będę się wyróżniać w męskich butach czy w różowych sznurówkach. Zmieniam szkołę ;-) . Wcześniej miałam w-f z chłopakami i wszyscy mieli takie same, a teraz będę miała z dziewczynami i tak trochę nie wiem. :-/
_________________
Jeśli nie jesteś sobą, jesteś nikim.
 

marcinb1  

Stały User


ImiÄ™: Marcin

Do³±czy³: 18 Lip 2014

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2014-08-29, 19:51   

skoro sie wachasz to kup różowe sznurówki (raczej troche ciemniejszy odcień lepiej by pasował, ale jak wolisz) a tamte granatowe zostaw sobie wrazie by Ci się różowe znudziły. Chyba że chcesz się troche pobawić to poszukaj sposobów wiązania sznurówek i zrób taki mix granatowego z różowym.
Tu masz sposoby wiązania nawet z dwiema sznurówkami (dwoma/dwiema parami sznurówek?)
www.isofa.pl/sposoby-na-inne-wiazanie-sznurowek
PS. Zawsze byłem słaby z polskiego ;)
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-29, 20:15   

Jakie halówki sobie kupiłaś?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

destrukcyjna  

Pogromca postów



Wiek: 35

Do³±czy³a: 04 Maj 2009

Sk±d: Berlin.

   

Wys³any: 2014-08-29, 20:55   

Te sznurówki aż tyle nie kosztują. Jak nie spasują, zawsze można wrócić do starych. :P
_________________
meow
 

EstiiG  

User

królowa



ImiÄ™: Estera

Do³±czy³a: 16 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 08:46   

Jeśli chodzi o kolorowe sznurowadła, zawsze są takie w miejscach typu "chińskie centrum handlowe" np. na Marywilskiej w Wawie.
_________________
Zachęcam do zapoznania się z moim blogiem o modzie i obuwiu:
http://blog.aspent.pl/

Wiele ciekawostek i konkretnych porad :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com