Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

ziom  

Stały User


ImiÄ™: Oskar

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2014-08-30, 01:52   odnoÅ›nie programu Duchy na discovery

Mieliście kiedyś okazję oglądać wyżej wymieniony program?? Interesował was czy nie? jeśli tak to czy podobał wam się i jakie mieliście do tego nastawienie i stosunek?
 

Molek

User


Do³±czy³: 30 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-30, 12:58   

Nie oglądałam ale lubię wszelkiego rodzaju programy o duchach.
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-08-30, 13:09   

Uwielbiam ten program, jest świetny! Bardzo interesujący, szczególnie dla kogoś kto lubi temat zjawisk paranormalnych. Historie przedstawione w tym programie potrafią zaintrygować, pod warunkiem, że nie podchodzisz to tego w stylu: "duchy i tak nie istnieją, nie ważne co tam się wydarzyło, a ci ludzie wszystko zmyślają, żeby mieć materiał na program". Jeśli ktoś ma takie nastawienie, to niech lepiej w ogóle tego nie ogląda. Uważam, że "Duchy" są dla ludzi o otwartym umyśle, którzy potrafią przyznać, że nie wszystko można wyjaśnić w znany nauce sposób.
Ja wierzę w historie tam przedstawione. Nie znaczy to, że absolutnie wszystkie są prawdziwe, jednak wypowiedzi autentycznych świadków tych zdarzeń potrafią przekonać. Warto obejrzeć tę serię, bo dostarczy nie tylko dreszczyku emocji, ale da także sporo do myślenia. ;)
 

ziom  

Stały User


ImiÄ™: Oskar

Wiek: 27

Do³±czy³: 02 Sty 2010

Sk±d: Poznañ

   

Wys³any: 2014-08-30, 22:57   

tylko chyba wycięli go z TV? :-(
 

Bella02  

Stały User



Do³±czy³a: 26 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-08-31, 00:19   

ziom napisa³/a:

tylko chyba wycięli go z TV? :-(

Nie mam pojęcia. Ja obejrzałam całą serię w Internecie, swego czasu można było oglądać "Duchy" na anyfiles, ale potem wszystko usunęli. Oglądanie dokończyłam dzięki chomikuj, bardzo łatwo można tam znaleźć prawie wszystkie odcinki. ;) Ewentualnie możesz też poszukać na innych stronach, ale nie wiem czy coś będzie.
 

dariuszkowalczyk11

User


Do³±czy³: 11 Mar 2015

   

Wys³any: 2015-03-11, 13:22   

W telewizji już niestety nie ma tego programu. Ale na szczęście w internecie są wszystkie odcinki. Zgadzam się że wiele osób może nie wierzyć w tego typu programy, ale nieraz zdarzają się takie przypadki że trudno je wytłumaczyć w prosty sposób.
_________________
Lubię wczasy na wsi oraz muzyka do reklamy często słucham.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2015-03-14, 22:49   

Podaj jakiś, zobaczym co da się zrobić :-D
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet



Do³±czy³: 08 Pa¼ 2013

   

Wys³any: 2015-03-15, 13:02   

Wątpię philo czy warto na to patrzeć - w USA produkują takich programów całą masę, hitem jest taka seria o grupie "naukowców" co to jeździ po polach bitewnych z wojny secesyjnej i twierdzą, że rozmawiają z duchami poległych żołnierzy.
Oglądałem kilka tych programów, wszyscy oni tam widzieli duchy tylko ja nie :-D - bo sorry ale orby, nagrania puszczane od tyłu na magnetofonie czy latające filiżanki w domu, to dla mnie żaden dowód.
Szklanka spadnie z regały, a ci już krzyczą "wow, awesome, amazing..." - cały program łażą po polu i krzyczą "amazing" jak zobaczą orba na zdjęciu... tyle to jest warte.

Typowa amerykańska durnota, jak te śmieszne programy archeologiczne, w których występują sami "profesorowie" Murzyni i przekonują, że Egipcjanie, Jezus, Hannibal i Dariusz Wielki byli czarni... :-D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com