Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

cora

User


Do³±czy³: 30 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-30, 15:43   Motocykl i dziewczyny?

Na początek planuję kupić sobie Kawasaki Ninja 250R. Co sądzicie o dziewczynach na motocyklach?
 

Olek_CK  

Wymiatacz


ImiÄ™: Olek

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Lis 2013

Sk±d: Kielce

   

Wys³any: 2014-08-30, 15:59   

Pewnie za to co napisze ktoś mnie zacznie hejtować, ale co tam. Osobiście nie uważam takich szlifierek za motocykl. Za motocykl uważam dostojnego turystyka albo choppera na którym przyjemność czerpie się z jazdy i podziwiania widoków a nie kręcenia silnika pod 12 tysięcy obrotów, ale to taka wolna dygresja.
Odnośnie Twojego pytania jeśli chcesz to czemu nie. Przeciez nie jest powiedziane że jazda na dwóch kółkach jest tylko dla facetów.
_________________
"Nigdy nie trać nawet chwili na myślenie o kimś, kogo nie lubisz." - gen. D. Eisenhower
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-08-30, 17:05   

cora napisa³/a:

Co sÄ…dzicie o dziewczynach na motocyklach?

¯e wyglądają seksownie. Ale ogólnie przerażają mnie kobiety, które interesują się motoryzacją.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-30, 17:11   

Olek_CK napisa³/a:

Za motocykl uważam dostojnego turystyka albo choppera na którym przyjemność czerpie się z jazdy i podziwiania widoków


O to, to! W pełni się zgadzam.


Co do dziewczyn na motocyklach... a co tu jest do sądzenia? Każdy przecież ma prawo do realizacji pasji niezależnie od płci, wbrew pozorom mnóstwo dziewczyn chce i jeździ na motocyklach, w moim otoczeniu to strasznie powszechne zainteresowanie wśród nich i nie uważam tego za jakieś niezwykłe zjawisko.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2014-08-30, 22:08   

Moja żona jeździ Harley'em i wygląda na nim bosko :-) Generalnie jestem na tak, dziewczyny na motocykle :-)
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-09-01, 14:12   

cora napisa³/a:

Na początek planuję kupić sobie Kawasaki Ninja 250R. Co sądzicie o dziewczynach na motocyklach?



Chcesz jeździć na motocyklu, interesuje cię to to, to jeździj, a nie przejmuj się opiniami jakichś potencjalnych palantów. Nie interesuje cię to, to nie jeździj. Obojętnie czy to samochód, czy motocykl, trzeba się tym interesować żeby dobrze nimi jeździć.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Lorelai  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 27 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-01, 14:23   

Ja tam bym jezdziła, gdybym tylko miała motocykl. Dziewczyny na motocyklu wygladaja fajnie i to nic nadzwyczajnego.
 

darek_Å‚owca  

User


Do³±czy³: 30 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-30, 23:48   

Kobieta na motocyklu to jest to. Szczególnie jak ma na sobie pełen "garniturek" na motocykl ;)
Jeśli chcesz wybrać jakiś motocykl na początek, to bardziej bym namawiał w kierunku Kawasaki. Np. takie Ninja 250R. Powinnaś dać radę go utrzymać ;)
Pozdrawiam
 

Lampart  

Stały User



Do³±czy³: 29 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-10-01, 16:23   

O dziewczynach na motocyklach nic nie sądzę. Każdy ma prawo jeździć czym tylko ma ochotę. O samych motocyklach myślę, że są mało bezpieczne i nie znam nikogo kto by nie zaliczył tak zwanej "gleby" Miałem kiedyś znajomą która miała Hayabuse zupełnie nie wiem jak ona sobie z tym dawała rade tym bardziej, że była drobna choć dość wysoka jak na kobietę.
_________________
http://pantherapardus.pl/ - Nowa strona Autora
 

Partyshow_pl

Wymiatacz


Do³±czy³: 08 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-10-02, 09:19   

Ja nie mam nic przeciwko,to tak jakbyś zapytał co sądzimy o kobietach które mają prawo jazdy. W dzisiejszych czasach jest to w zupełności normalna a nawet wskazana rzecz,praktyczna umiejętność. Ja np uważam że dziewczyny na motocyklach są po prostu odważne.
_________________
3. Podpisy
a) Każdy podpis może zawierać maksymalnie 255 znaków i obrazek max 400 x 50 px. Większe będą bezpowrotnie usuwane.
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
c) Zabrania się umieszczania w podpisie treści wulgarnych oraz niekulturalnych.
 

viferR

User


Do³±czy³: 22 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-22, 12:00   

Olek_CK napisa³/a:

Pewnie za to co napisze ktoś mnie zacznie hejtować, ale co tam. Osobiście nie uważam takich szlifierek za motocykl. Za motocykl uważam dostojnego turystyka albo choppera na którym przyjemność czerpie się z jazdy i podziwiania widoków a nie kręcenia silnika pod 12 tysięcy obrotów, ale to taka wolna dygresja.
Odnośnie Twojego pytania jeśli chcesz to czemu nie. Przeciez nie jest powiedziane że jazda na dwóch kółkach jest tylko dla facetów.



12 to nie szlifierka jeszcze :D szlifierka to 16-17k dopiero,czyli wiekszosc sport i sport-turystycznych 600tek. Sprawa gustu. Sportem tez mozna jeździć do 5tyś rpm i podziwiac widoki. I prezentuje sie tez fajnie.
A ninja 250 to raczej taki hm... zwykly motocykl szosowy na miasto i lekka trase.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-10-22, 15:29   

miniX napisa³/a:

Moja żona jeździ Harley'em i wygląda na nim bosko


Szczerze zazdroszczę. Mój mąż powiedział, że nie chce zostać wdowcem i nie poparł mojej decyzji o prawku na motor, więc go po prostu nie zrobiłam.
Pozostały mi tylko ciche westchnienia nad plakatem harley'a davidsona.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

kapitan hak

User


Do³±czy³: 10 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-10-24, 13:54   

sporo mam znajomych które jeżdżą na motocyklach..ale raczej są to mniejsze maszyny....
 

KaÅ›ka19  

User

Baw siÄ™ chwilÄ…!



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 30 Pa¼ 2014

   

Wys³any: 2014-10-30, 17:48   

Mi siÄ™ podobajÄ… motocykle. coÅ› w tym jest.
 

diesynueva

User


Do³±czy³: 09 Kwi 2009

   

Wys³any: 2014-10-31, 12:57   

gratki wyboru :) i ja też jestem zdania, że panie i motory to zdecydowanie dobre połączenie
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com