Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

janek_wlkp

User


Doł±czył: 31 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-08-31, 23:21   Potrzebny "poĹ›rednik"

Witam,

Piszę tu pierwszy raz. Sprawa wygląda tak. Mimo że jestem jeszcze niepełnoletni, od jakiegoś czasu mam stałą pracę, dochód mogę udowodnić (umowa zlecenie). Od jakiegoś czasu potrzebuję mieszkania. Tak więc poszukuję "pośrednika", który zdecydowałby się wynająć mieszkanie "na siebie". W grę wchodzi Poznań, Trójmiasto lub £ódź, ew. Wrocław. Mogę wpłacić nawet 500 zł kaucji na ew zniszczenia (choć trzeba byłoby być chorym żeby niszczyć wymarzone M)... Osoba, która zdecyduję się na współpracę będzie dostawać comiesięcznie premię, rocznie będzie wychodziło nawet jakieś 1500 zł! W przypadku chęci współpracy lub ew. pytań proszę o kontakt na PW.

EDIT: Pośrednik musi mieć ukończone 18 lat i wyrobiony dowód osobisty. Jeżeli mieszkasz gdzieś dalej od wymienionych miast, zwracam koszt dojazdu pociągiem lub (auto)busem.

Pozdrawiam,
janek_wlkp

[ Dodano: 2014-09-03, 18:50 ]
Chciałbym dodać, że mogę zapłacić z góry na nawet 6 miesięcy...

[ Dodano: 2014-09-04, 22:19 ]
Naprawdę NIKT nie pomoże? ... Jest to sprawa bardzo ważna dla mnie, więc jeżeli chcesz troszeczkę zarobić małym kosztem i przy okazji pomóc drugiemu człowiekowi, to zapraszam do kontaktu.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com