Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

damcio1238  

User



Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-01, 17:20   Poznana dziewczyna

Witam jakiś czas temu poznałem przez kolegów pewną dziewczynę.Byliśmy raz na imprezie ona tez bylla i tak wyszło że zaczęliśmy się przytulac i całować następnego dnia napisała żebyśmy o tym nie wspominali znajomym i wgl o tym nie rozmawiali. Jeszcze widzieliśmy kilka razy w większej grupie znajomych i zauważyłem że trzyma mnie na dystans rozmawia itp ale tak jakoś nie chętnie.Stąd moje pytanie o co może jej chodzić jest zla czy jak? Mam zamiar do niej napisać i poprosić o spotkanie jak myślicie warto ?
_________________
Young Wild & Free
 

Marcineq  

Stały User

Marcineq


ImiÄ™: Marcin

Wiek: 27

Do³±czy³: 10 Lut 2014

Sk±d: Koszalin

   

Wys³any: 2014-09-01, 18:33   

Znaczy to tyle- żebyś sobie odpuścił... Nie jest Tobą zainteresowana i sytuacja która wydarzyła się na tej imprezie wręcz ją przerasta i wstydzi się tego co się wydarzyło, mając nadzieję, że wszyscy o tym zapomną...
 

damcio1238  

User



Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-01, 18:43   

Ale to wydarzyło się akurat jak byliśmy sami
_________________
Young Wild & Free
 

Monika752  

User

Monika752



Wiek: 26

Do³±czy³a: 14 Sie 2014

Sk±d: woj. ¶l±skie

   

Wys³any: 2014-09-01, 19:02   

Marcineq napisa³/a:

mając nadzieję, że wszyscy o tym zapomną...



damcio1238 napisa³/a:

Ale to wydarzyło się akurat jak byliśmy sami



"Wszyscy zapomną", czyli ty i ona. Prawdopodobnie dla niej za szybko to się stało. I całkowicie zgadzam się z kolegą wyżej - ta dziewczyna wstydzi się tego zrobiła i nie chce o tym pamiętać, a patrząc na ciebie jedynie przypomina jej się ta przykra sytuacja. Nic z tym nie zrobisz, możesz mi uwierzyć. Nachalność pogorszy sprawa. Zostaw to w spokoju, a na przyszłość uważaj.
_________________
learn from yesterday, live for today, hope for tomorrow
 

skejCiK  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Mar 2010

   

Wys³any: 2014-09-01, 19:09   

To jest problem XXI wieku! Lizać się, ruchać to czemu nie ale zadać proste pytanie - W czym problem? O co Ci chodzi? Dlaczego jest tak a nie inaczej? - to już wyzwanie godne hardkora.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Do³±czy³: 29 Sie 2012

   

Wys³any: 2014-09-01, 19:43   

Dla mnie nawet fakt ze lizales sie z dziewczyna widziana na oczy pierwszy raz znajac ja tylko chwilke... masakra. Dla mnie juz to jest czysta abstrakacja.

Nie mam chwilowo polskich znakow bo swierzo zainstalowalem ubuntu.
 

damcio1238  

User



Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-01, 21:08   

Znałem ją już przed tą imprezą widzieliśmy się kilka razy jak bylem z kumplami np na miescie rozmawialiśmy itp
_________________
Young Wild & Free
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com