Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

max123  

User


Wiek: 30

Do³±czy³: 05 Lip 2013

   

Wys³any: 2014-09-01, 19:02   Studia artystyczne

Witam! Ostatnio sporo w moim życiu się zmieniło. Jakiś miesiąc temu dostałem prace w swoim zawodzie, którą bardzo polubiłem mimo że jestem tam praktycznie najmłodszy, a ~60% osób z nich są po studiach. Troche dziwnie czuje się w ich otoczeniu - ja po liceum, a oni JU¯ po studiach. Musiałem się więc przeprowadzić na śląsk z dosyć odległego miasta. Nurtuje mnie jeden problem, studia.

Od zawsze byłem mocno związany z grafiką komputerową, ogromnie to lubię. Niestety dni na zapisy na studia zaoczne mijają, a ja nadal niczego na oku, gdyż na śląsku niczego dobrego nie ma mówiąc szczerze. W dodatku presja rodziny, która mnie zaczyna męczyć. Matka jest wyrozumiała i mówi mi, żebym poczekał do stycznia na zimowe zapisy, niestety bracia i siostry robią mi sieczke ciągle wypominając mi czy już coś wybrałem. Szukam studiów licencjackie (3 letnie) bo zalezy mi na troche wyższym wykształceniu i nie chce przez 5 lat się meczyć, nie rozważam aby tak długo siedział w polsce, mam bardzo szerokie plany na przyszłość i wiem czego chce (może wlasnie dlatego dostałem tą prace, nie posiadając studiów?).

Wiem, że na forum jest dużo kobiet i zapewnie częśc z was również interesuje się tym działem, może któraś z was potrafiłaby polecić mi coś dobrego tutaj na śląsku? W Warszawie znajomi polecali mi wit, ale aktualnie to nie ma sensu, bo mieszkam zbyt daleko.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com