Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

hopee

User


Doczy: 04 Gru 2013

   

Wysany: 2014-09-02, 12:53   Płyn preejakulacyjny

Cześć! Mam pewien kłopot, postanowiłam napisać tutaj, liczę na wyrozumiałość, i odpowiedzi rozsądne, od ludzi którzy "znają się na rzeczy", hejty i inne tego typu rzeczy nie są mile widziane i proszę się od nich powstrzymać, gdyż każdy ma prawo do zadania jakiegoś pytania, bo nie jest czegoś pewny.. A teraz do rzeczy, współżyje z chłopakiem od miesiąca, tydzień temu po okresie w dni płodne, mieliśmy stosunek, jednak chłopak nie doszedł. Był to stosunek przerywany, gdyż chłopak gdy czuł że za jakiś czas dojdzie, to wyszedł, po czym wszedł ponownie. Czy jest możliwe zajście w ciąże? Pytam, ponieważ opinie na temat płynu preejakulacyjnego są różne, a my się denerwujemy..
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-02, 13:01   

Szanse są dość małe, ale nie powinnaś tego lekceważyć. We wspomnianym płynie znajdują się plemniki, jest ich po prostu znacznie mniej. Poza tym pamiętaj, że pre-ejakulat raczej skapuje z prącia, więc teoretycznie nie powinien dotrzeć zbyt głęboko.

Stosunek przerywany... równie skuteczny co ząbek czosnku w pępku ;)
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

cappuccino  

VIP



Imię: Mama Madzia

Wiek: 36

Doczya: 04 Pa 2009

   

Wysany: 2014-09-02, 13:39   

¬le zrobiłaś, że nie poczekaliście na Twoje dni niepłodne. Tak czy siak:
(http://www.poradnikzdrowie.pl/eksperci/pytania/preejekulat-a-ciaza/79048/1/)
W preejakulacie na ogół jest zbyt mało plemników aby doszło do zapłodnienia.
Na ogół. Trzeba czekać na okres.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Quik

User



Doczy: 01 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-09-02, 14:53   

cappuccino napisa/a:

Na ogół. Trzeba czekać na okres.



I następnym razem pomyśleć o jakiś lepszym zabezpieczeniu gdzie w tym przypadku wszystko będzie lepsze ;)
_________________
Zabij jednego człowieka, a będziesz mordercą.
Zabij miliony, a nazwą cię zdobywcą.
Zabij wszystkich, a będziesz bogiem.
J.Rostand
 

To ja

User


Doczy: 08 Pa 2015

   

Wysany: 2015-10-08, 15:47   

Mamy ten sam problem tylko ze ja wzięłam na dodatek tabletki po ale i tak stres jeat nadal
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com