Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: Damn | 2015-07-03, 14:17

Autor

Wiadomo¶æ

zakatarzona

User


Do³±czy³: 02 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-02, 18:59   Czy to ciąża czy zbieg okolicznoÅ›ci?

Ludzie, jestem taka zestresowana, że już wierzę w cuda. Ale zacznę od początku.
11 sierpnia pierwszy raz współżyłam ze swoim chłopakiem. To był ostatni dzień mojego okresu, tj. dzień, kiedy noszę profilaktycznie wkładkę, bo mogę mieć ewentualnie jakieś malutkie brązowe plamienie. Używaliśmy prezerwatywy, na dodatek nie skończył we mnie, a na moim brzuchu. 17 sierpnia zaczęłam mieć problem z brzuchem, przez następne dwa dni około doskwierała mi biegunka, potem zaczął mnie boleć żołądek, więc pomyślałam, że czymś się zatrułam. Zrobiłam sobie dietę, żeby nie podrażniać żołądka i tak ją miałam przez tydzień. 25 sierpnia zaczęłam już w miarę jeść normalnie, ale znów zaczął mi doskwierać ten nieprzyjemny ból jelit, jakbym miała mieć biegunkę, jednak wcale nic takiego nie miałam. I to samo miałam w piątek. Wieczorem poszłam na urodziny, wysączyłam jednego/dwa drinki i na drugi dzień miałam cały dzień mdłości. (Zwaliłam to na kaca, chociaż to było podejrzane, że po tak małej ilości, poza tym nigdy nie miałam problemu z kacem.) W sobotę znów szłam na urodziny i tam też wypiłam maksymalnie dwa drinki. Na samej imprezie miałam jeden dłuższy napad mdłości i wyżej opisany ból brzucha parę razy. I znów w niedziele mnie mdliło cały dzień i tak aż do dzisiaj.
To, co może być pomocne, to że jestem w ogóle wrażliwą osobą i jak sobie coś ubzduram to potem się bardzo długo stresuję. I tak właśnie ktoś dla jaj w sobotę mi rzucił, że "może jestem w ciąży" i nie wychodzi mi to od tego czasu z głowy - więc może z tego powodu te mdłości. Ale naprawdę mam je non stop.
Rozumiem, że plemniki to nie komandosi, ale chyba sami rozumiecie, że w takich sytuacjach nie myśli się racjonalnie. Zaczynam wierzyć w cuda. Nawet w to, że mogło do czegoś dojść kiedy, mając dni płodne, siedziałam mojemu chłopakowi nago na bieliźnie, która była lekko wilgotna w niektórych miejscach od ejakulatu.
Btw. nie wymiotuję, mam apetyt. Mój chłopak też miał mdłości od soboty do wczoraj, a od czwartku do piątku pobolewał go brzuch tak jak mnie, ale dziś mu przeszło. Problem polega na tym, że opisane przeze mnie objawy mogą być zarówno od stresu, jak i ciąży :niepewny: czy jakiejś choroby.
Jeszcze dodam, że w niedzielę (3 dni przed oczekiwaną miesiączką, a 20 dni po stosunku) zrobiłam test ciążowy i wyszedł ujemny.
Od tamtego czasu więcej już nie współżyliśmy. Jedynie co, to uprawialiśmy petting, ale ani razu nie doszło do wytrysku.
Proszę, oceńcie mój problem logicznie i racjonalnie, bo ja już nie potrafię myśleć!
 

Quik

User



Do³±czy³: 01 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-02, 19:32   

Logiczne i racjonalne to byłoby się wybrać do ginekologa i się dowiedzieć. Proste.
_________________
Zabij jednego człowieka, a będziesz mordercą.
Zabij miliony, a nazwÄ… ciÄ™ zdobywcÄ….
Zabij wszystkich, a będziesz bogiem.
J.Rostand
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-09-02, 21:39   

Jeżeli do dzisiaj nie dostałaś okresu ponów test - być może pierwszy zrobilaś zbyt szybko. Jeżeli nadal będzie negatywny ale okresu nie będzie idź do ginekologa. Rada: poczekaj zawsze na swoje niepłodne dni. Teoretycznie do szóstego dnia cyklu jesteśmy nieplodne (tak mi zawsze pokazuje mój monitor płodności), ale plemniki potrafią czasem przeżyć w pochwie chyba nawet do trzech dni, jak nie więcej (na jakimś forum ginekologicznym czytalam kiedyś, ze nawet do tygodnia). Lepiej poczekać na drugą fazę cyklu - około cztery dni po owulacji jesteśmy juz nieplodne (wypada to zazwyczaj około tygodnia przed pierwszym dniem nowej miesiączki).
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

zombie  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Kwi 2013

   

Wys³any: 2014-09-02, 21:41   

Przestan, gdyby to bylo takie Å‚atwe to wiekszosc dziewczyn chodzilo by z brzuszkiem. A tak nie jest ;) Napewno wszystko jest ok, poczekaj pare dni i zrelaksuj sie jakos
_________________
All you need is love
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-09-02, 21:44   

Stres dodatkowo może okres opóźnić. Raz tak miałam, juz się nakrecilam na dzidziusia i była lipa :p jak pisze zombie, aby zajść trzeba trafić w dziesiątkę, to nie takie łatwe ;)
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

zakatarzona

User


Do³±czy³: 02 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-02, 22:27   

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi. Ja się bardzo bardzo bardzo stresuję i nie potrafię się tego pozbyć. Naczytałam się, że testy ciążowe często się mylą i chyba nawet one mnie nie uspokoją. Co myślicie o badaniu krwi?
I tak sobie myślę, że w sumie dopiero od niedzieli mnie mdli non-stop, a to wtedy zaczęłam się najbardziej stresować tym wszystkim - ale to jest raczej na plus.
A tak swoją drogą i na przyszłość: jeśli pochwa (czy tam wargi sromowe) mają kontakt z bielizną poplamioną wcześniej płynem ejakulacyjnym to czy jest ryzyko zapłodnienia? Ja właśnie to zrobiłam 13 dnia cyklu, a wszystkie kalkulatorki mi mówią, że od 15/16 zaczyna się mój okres płodny.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2014-09-03, 07:46   

Okres płodny może zacząć Ci się nawet ostatniego dnia krwawienia.
Nasi znajomi byli zdziwieni, że udało im się w taki sposób dzidziusia dorobić.

Poza tym sama dla siebie prowadzę wykresy objawowo-termiczne i nie raz ostatni dzień okresu, gdy miałam plamienie - był już tym płodnym.
Tak więc jeśli używacie samych prezerwatyw - musisz poznać swoje ciało i wiedzieć kiedy masz dni płodne. I do jasnej anieli, żadne kalkulatory nie wyznaczą Twojego cyklu. Cykl zależy od tylu czynników, że nie sposób tego wyliczyć.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-09-03, 10:56   

zakatarzona, szczerze, kalkulatory internetowe są dobre dla tych dziewczyn, których ciało chodzi jak w zegarku - jeśli w ogóle. Ja po ciąży mam okresy dokładne co do dnia a i tak nie zaryzykowalabym tylko takiej metody. Uważam, ze jesteś trochę za młoda na seks, jeszcze nie wiesz, co to naprawdę jest, nie znasz swojego ciala , nie jesteś gotowa na konsekwencje. Ale to tylko moje zdanie.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-09-19, 08:00   

Zaszłam w ciążę 16 dnia cyklu, co oznaczałoby, że długo po owulacji, ponieważ moje cykle wynosiły 19-21 dni. Dlatego pomyślałam, że nic się nie stanie jeśli we mnie skończy, a 'fizycznie' w ogóle się nie zabezpieczaliśmy.

Teraz to mądra jestem i od ponad trzech lat biorę tabletki. Co nie oznacza, że nie miałam wątpliwości, czy jestem w ciąży. Zrobiłam pewnie 5 testów przez ten czas:)

Myślę, że potrzeba jednak czegoś więcej żeby zajść w ciąże. Może szczęścia albo sprzyjającego kosmosu bo matematyka chyba nas tylko od tego oddala.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

marigold  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 24 Sty 2015

Sk±d: Wawa

   

Wys³any: 2015-06-22, 20:35   

W ciąży raczej nie jesteś - a dla pewności leć do lekarz i zrób sobie wyniki na poziom HCG.
 

bedzialka

User


Do³±czy³: 30 Cze 2015

   

Wys³any: 2015-07-03, 09:44   

marigold napisa³/a:

W ciąży raczej nie jesteś - a dla pewności leć do lekarz i zrób sobie wyniki na poziom HCG.


Po takim czasie to już na pewno nie jest :mrgreen:
zakatarzona, jak się to wszystko skończyło?
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-07-03, 13:53   

Ja bym się nie martwiła tym wszystkim na zapas.
Nie jesteś w ciąży, to pewne. Ja na Twoim miejscu w ogóle nie brałabym takiej ewentualności pod uwagę.
Zastanawiam się, co mogłabym tutaj powiedzieć. Ponieważ ja to robię bez jakiegokolwiek zabezpieczenia i w ogóle się tym nie martwię.
Mam oczywiście wyliczone dni, perfekcyjnie sobie zaznaczam i odznaczam.
Więc nie ma obaw, zważywszy na to, że nie uprawiasz seksu z osobą, której nie kochasz, nie?
Więc zawsze mogę dopuścić jakąś ewentualność, że mogę mieć z nim dziecko i to nie zaszkodziłoby mi, w jakimś tam stopniu. Dziecko też nie rujnuje życia do końca, więc po co ten cały strach.
Po drugie zawsze możesz zdecydować się na jakiś zabieg.
Możliwości jest wiele. Więc po co te wszystkie nerwy. Ziew. Nawet jeśli masz jakiegoś tam chłopaka partacza, co się wyklucza, przy wzięciu pod uwagę poprzedniej przesłanki, to co z tego, na boga. Zawsze sama możesz wychować dziecko.

C'est la vie
_________________
W miękkim futrze kota
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-07-03, 14:17   

Archeologia to wasze hobby?
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com