Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Infernalist

User


Doł±czył: 01 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-09-02, 17:14   SzkoĹ‚a, a praktyki...

Witam. Mam tylko takie pytanie - chodzę teraz do 1 kl zawodówki, praktyki załatwiłem sobie sam i chciałbym wiedzieć czy szkoła w ogóle sprawdza czy chodzę na praktyki ? Bo słyszałem o takich przypadkach, że uczeń nie chodził do szkoły tylko na same praktyki, a nie wiem jak jest w drugą stronę. Czy oni to jakoś sprawdzają ? W końcu to ja mam podpisaną umowę z pracodawcą...
 

Pan WĹ‚Ăłczykij  

User



Doł±czył: 02 Wrz 2014

   

Wysłany: 2014-09-02, 17:42   

Myślę, że to zależy od szkoły i od uczniów. Jeśli nauczyciele wiedzą, że ktoś nie będzie chodził na praktyki to będą go kontrolować, ale jeśli jesteś spokojną osobą nie świrujesz w szkole to raczej nie będą Cię kontrolować.
 

wojtekt8pl  

Hiper wymiatacz


Wiek: 27

Doł±czył: 29 Sie 2012

   

Wysłany: 2014-09-02, 19:39   

Nie idź na praktykę raz, drugi, a cię wywalą bez skrupułów.
Pracodawca na bank nie będzie takiego pracownika tolerować.
 

gazowany3  

User


Doł±czył: 13 Sty 2013

   

Wysłany: 2014-09-03, 03:01   

u mnie na informatyce, zarówno praktyki jak i obecnosc w szkole była obowiązkowa i skrupulatnia sprawdzana.
 

Infernalist

User


Doł±czył: 01 Sty 2014

   

Wysłany: 2014-09-03, 11:23   

Nie poszedłem dzisiaj bo i tak w sumie zaraz się chyba przepisze do innej szkoły i na inny profil, a umowy nie mam podpisanej więc...
A u mnie szkoła chyba nie sprawdza bo tylko klientka od praktyk zapytała gdzie mam praktyki i wszystko, nie wydaje mi się żeby sprawdzali.

Mam zamiar przepisać się do liceum, co o tym myślicie ? Później studia, ewentualnie szkoła policealna albo coś zaocznego.
 

mmate  

User


ImiÄ™: Marcin

Doł±czył: 02 Wrz 2014

   

Wysłany: 2014-09-03, 11:44   

Moim zdaniem, zawsze trzeba mierzyć wyżej niż myślisz, że dasz radę. £atwiej spaść o jeden szczebel w dół, niż później próbować się wspinać. W moim przypadku się sprawdza. Zawsze wybieram trudniejsze wyzwania.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com