Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-16, 15:39   Prezent bez okazji dla przyjaciółki

Hej!

Chciałbym zrobić jakiś miły gest i podarować coś swojej bliskiej przyjaciółce, niestety średnio wiem co się sprawdzi najlepiej. Wszędzie widzę jakies minusy. Tu kilka z moich propozycji

1. Worek lizaków lub innych słodkości - w przypadku lizaków około 100-125 sztuk. (Plusy: Będzie miała coś słodkiego pod ręką na długo. Minusy: Kiedyś się skończy :D)
2. T-shirt - Ubrań nigdy za mało gdy się jest kobietą. (Plusy: Dodatkowy ciuch do chodzenia nawet po domu. Minusy: Nie spodoba się, nie będzie dobrze leżało (nie tak dawno dowiedziałem się, ze nie chodzi tylko o rozmiar/wymiary i kupowanie damskich ciuchów nie jest takie proste! ))
3. Pluszak. - Choć ma całą półkę, jeszcze nie ma żadnego ode mnie. (Plusy: Gdy na niego spojrzy od razu skojarzy go zemną, wierze że nigdy nie będą to złe skojarzenia. Minusy: Będzie stał i się kurzył)
4. Poduszka - jakas mała poduszka pod głowę, raczej dość nietypowy prezent. Nigdy nie widziałem by ktoś dawał poduszki. :D (plusy: będzie zawsze blisko niej. Minusy: Obawiam się niezbyt ciekawy materiał, wykonanie. Dodam, że obecnie mieszka ona dość daleko ode mnie i raczej po prostu zamówie coś z sieci na jej adres)
5. Naszyjnik/bransoletka/kolczyki - Choć 2 pierwszych chyba nie nosi... wiem, że jakies tam kolczyki ma. Może ładne by się jej przydały. (Plusy: Chyba każda kobieta lubi jakies dodatki. Minusy: Obawiam się, że akurat ta kobieta jest wyjątkiem, nie lubi i nie będzie nosić + mogą się nie spodobać)
6. Książka/i - Od jakiegoś czasu zaczeła dużo czytać. W sumie jakis dziwne książki o wampirach i miłości połaczonej razem. Dodam, że głównie ebooki (Plusy: Może akurat trafię w jej gust i będzie miała jakąś fizyczną wersje. Minusy: Jest tego tyle, ze ciężko sie zdecydować. W dodatku ceny nie są jakies tanie a by jakas przypadła jej do gusty kupićbym musiał jak najwiecej sie da. Zawsze większe prawdopodobieństwo. 2. W najlepszym wypadku przeczyta i odłoży)
7. Inne - Wasze propozycje / komentarze odnośnie moich propozycji

Ah... jak bardzo skomplikowane rzeczy są na tym świecie. :D
 

Zosiak  

Stały User

Zosiak



Wiek: 26

Do³±czy³a: 23 Lip 2014

   

Wys³any: 2014-09-16, 16:01   

Ja tam bym chciała te lizaki, ale może nie każdy myśli tylko o jedzeniu xD
 

DoruÅ›  

Stały User



Do³±czy³a: 15 Lis 2012

   

Wys³any: 2014-09-16, 21:21   

Jasne ja tez jestem za lizakami !! :-)
_________________
Wyjśćie jest z każdej sytuacij tylko najwiekszy problem polega na tym, że każdy zawsze załamuje się przed końcem...
 

EstiiG  

User

królowa



ImiÄ™: Estera

Do³±czy³a: 16 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 08:51   

Daj jej dobrą książkę. To najlepszy pomysł. Od książki nie utyje
_________________
Zachęcam do zapoznania się z moim blogiem o modzie i obuwiu:
http://blog.aspent.pl/

Wiele ciekawostek i konkretnych porad :)
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-09-17, 09:49   

Moje zdanie jest takie że dawanie prezentów bez okazji wygląda podejrzanie.

Jeżeli chcesz żeby była twoją dziewczyną, nie dawaj jej nic. Prezent to nic nie da albo wręcz będzie kontr skuteczny. Masz niewłaściwe podejście.

Mógłbym dać przyjaciółce prezent z okazji urodzin, imienin albo jakiegoś neutralnego święta, np. dnia kobiet. Bez okazji, to możesz szwagrowi dać gadżet firmowy, albo coś co by chciał mieć ,a nie ma do tego korzystnego dojścia.
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-17, 10:23   

Bez przesady. Nie chce by była moją dziewczyną, po prostu chce zrobić cos miłego. Rozumiem, że w dzisiejszych czasach to podejrzane, ale co zrobić. Oby kiedyś wróciła normalność, na pewno ja walczę o powrót do normalności. Wierze, że nie jestem sam.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-17, 11:06   

Z twoich propozycji T-shirt i książka są najlepszymi opcjami. Jeśli koszulka, to najlepiej z jakimś fajnym, kobiecym napisem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

esendem  

Mega wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Maj 2011

   

Wys³any: 2014-09-17, 12:27   

Książka! Uniwersalny, niezobowiązujący prezent. Jeżeli będzie dobra, będzie do niej często wracać. Możesz też dodać w środku jakąś dedykację. :)
_________________
"(...)ale ważniejsze niż miłość jest to co po niej zostaje."
 

sex w lodówce.  

User

#najlepszyużytkownik



ImiÄ™: Mosia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 17 Wrz 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-09-17, 16:48   

Powinieneś zrezygnować z rozważania biżuterii, ostatnio miałam urodziny i dostałam bardzo dużo biżuterii od różnych znajomych. Niektóre przedmioty bardzo mi się podobały, ale dostałam np. kolczyki od kolegi.. nie wiedział, że nie mam przekłutych uszu, lub niebieski błyszczący wisiorek, a ja wolę matową biżuterię. Tak samo z koszulką, lepiej nie ryzykować jak nie wiesz dokładnie co jej się podoba.
Oryginalny pluszak będzie miłym, fajnym prezentem bo będzie jej przypominał o tobie.
Ale z twoich propozycji według mnie wygrywa książka. ;>

Z moich propozycji: może to być jakaś fajna roślina (doniczkowa), lub ciekawy wazon do dekoracji mieszkania. Może obraz? Jak byłeś u niej w pokoju/mieszkaniu i jeśli wiesz jak dekoruje wnętrze lub co jej się podoba to też może być fajny prezent. ;>
 

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-09-17, 17:06   

Z wymienionych przez ciebie rzeczy postawilabym na lizaki - oryginalnie, no i z lizakami nie ma szans nie trafic w gust (chyba ze jest na jakiejs sekretnej diecie to niestety, przegrales :P). Na drugim miejscu pluszak, sympatyczny prezent, ktory na pewno by jej o tobie przypominal.

Aczkolwiek skoro to twoja przyjaciolka to moze czasem mowi, ze cos by chciala, ma jakas oryginalna pasje? Wydaje mi sie, ze takie personalizowane prezenty sa najlepsze, poczulaby ze to naprawde dla niej. Bo lizaki czy pluszak to dosc ogolny pomysl, nie mowie ze zly, ale to tak standardowe rzeczy, ze pasuja do kazdego. A jakbys wyciagnal z rozmow, ze np. lubi motyle albo pocztowki i zrobil prezent zwiazany z tym, to na pewno bylaby szczesliwa.

Niemniej jednak samo to, ze masz ochote zrobic jej prezent bez okazji jest sympatyczne, mile i bardzo fajne!:)
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-18, 08:37   

No właśnie nie ma obecnie jakichś wielki pasji, zainteresować czy hobby. Niestety chyba coraz więcej osób ma z tym problem. Jeszcze 2 lata temu chodziła na balet ale zrezygnowała. Gra na flecie w orkiestrze, lubi Wielką Brytanię. Ogólnie chyba lubi podróże.

A no i często złości sie i denerwuje z byle powodu. Może kupie jej gumową piłkę, którą będzie mogła rzucać w ściany :D
 

VectoRxd  

Stały User

Pluton Egzekucyjny


Imię: Michał

Wiek: 31

Do³±czy³: 18 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-19, 20:12   

1.Odpada.Powie że bedzie miała wielki tyłek od tego że bedzie musiała sie odchudzać bla bla bla
2.Jak wiesz co jej sie spodoba.Pasuje
3.Ja pluszaki moim dałem na gwiazdke :) dość duże one były i swoje też kosztowały ale nie o kase tu chodzi.Zawsze przypominaja im że istneje taki ktoś jak ja.
4.Również dobrze możesz kołdre jej dac albo koc
5.też trafić musisz w gust.
6.Jak wiesz co czyta lub co by chciał to czemu nie (jak bedzie sie wypytwywac a czemu a po co to powiesz a przypadkowo znalazłem (allegro,jakas ksiegarnia)
 

xevrakhan  

User



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-11-08, 11:01   

Pomysł super, ale nie wierzę że Ci się ta koleżanka nie podoba :)

Ogólna zasada brzmi, nie jest ważna cena ani rozmiar prezentu, ale sam fakt, więc kupiłbym jej coś niewielkiego. Ja koleżance kupiłem ręcznie rzeźbioną kamienną figurkę i Tobie tez polecam rzeczy hand-made, według mnie to są najlepsze prezenty :) Unikaj prezentów, które mogą się jej nie spodobać jak np. biżuteria albo ubrania, części garderoby, żadnych perfum bo to nie Gwiazdka. Książka to według mnie nudny pomysł, jak jest zajęta osobą to możliwe że nawet nie zacznie jej czytać, ewentualnie możesz nie trafić w jej gust. Słodycze bez okazji to nietrafiony prezent, istnieje ryzyko ze się obrazi ale mało prawdopodobne ;) Pluszak i poduszka też takie sobie, takie prezenty dają sobie raczej pary.
Moja propozycja to ładny, mały kwiatek doniczkowy (są takie imitacje drzewek bonsai, uwielbiam je), coś wykonanego ręcznie, ewentualnie ozdoba na półkę lub jakiś obrazek z dedykacją na odwrocie. Może wspólne zdjęcie oprawione w ładną ramkę, ale to już w te lub we wte, jeśli wiesz co mam na myśli :) Powodzenia!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com