Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

baksnss

User


Doł±czył: 17 Wrz 2014

   

Wysłany: 2014-09-17, 12:09   przeniesienie (szkola srednia)

Witam, jestem w 1klasie technikum mechanicznego no i niezbyt mi sie tu podoba (atmosfera, dojazd,nauczyciele itp.) No i chce sie przeniesc do zawodowki w moim miescie. No wiec co musze zrobic i jakie beda tego konsekfencje, przypominam ze to dopiero 2tyg wrzesnia
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Doł±czyła: 07 Sie 2014

   

Wysłany: 2014-09-17, 16:22   

Chcesz to się przenoś. To, że jest drugi tydzień września to nawet lepiej bo masz mniej materiału do opanowania. Do mojej klasy w czasie zeszłego roku przepisały się dwie osoby podczas ferii zimowych (styczeń/luty chyba), a dwie w listopadzie doszły, także, pisz podanie i się przenoś.
 

sex w lodĂłwce.  

User

#najlepszyuĹĽytkownik



ImiÄ™: Mosia

Wiek: 27

Doł±czyła: 17 Wrz 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-09-17, 18:32   

Ja w 1 liceum zmieniłam szkołę w lutym, więc to, że jest 2 tydzień września to nawet lepiej. Idź do szkoły, która cię interesuje i zapytaj o wolne miejsca o rozszerzenia/profile itd. Jak będą wolne miejsca to wystarczy przenieść papiery do tej szkoły. ;>
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2014-09-23, 13:48   

dokładnie, lepiej abyś zajął się tym teraz niż później, może obędzie się bez nadrabiania różnic programowych.
Najmądrzej będzie jeżeli po prostu wybierzesz się do sekretariatu docelowej szkoły dowiesz się jak wygląda sytuacja odnośnie przeniesienia (czy np. klasy nie są skompletowane na full, jakiego typu pismo musisz dostarczyć etc.).
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com