Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Wiktoria Zuzanna  

User

Lola


Imię: Wiktoria

Wiek: 22

Doczya: 15 Wrz 2014

Skd: Kaszuby

   

Wysany: 2014-09-18, 16:03   Jak bezbolesnie usunac damski was lub jak go zamaskowa

Mam damski wasik i jestem przez to przedmiotem drwin w szkole. Jak go usunac?????
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-18, 16:10   

Zgolić...?
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

BlackAngelOfDeath  

User



Doczya: 10 Wrz 2014

   

Wysany: 2014-09-18, 16:39   

Zgolenie nic nie da, bo odrośnie i będzie bardziej widoczny. Są specjalne kremy do depilacji.
https://www.avon.pl/produ...ealna-gladkosc/
_________________
Odważni nie żyją wiecznie, a ostrożni nie żyją wcale.
 

Lonely Butterfly  

Moderator

Lonely Butterfly


Wiek: 26

Doczya: 07 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-18, 16:53   

Ja czytałam kiedyś, że można rozjaśnić za pomocą wody utlenionej (ale musi mieć określoną liczbę %) albo u kosmetyczki
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2014-09-18, 16:57   

Lonely Butterfly napisa/a:

Ja czytałam kiedyś, że można rozjaśnić za pomocą wody utlenionej



Tak, tylko po co sobie niszczyć skórę?

Damski wąs świadczy o problemach hormonalnych. Idź z tym do lekarza.
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2014-09-18, 17:00   

Ma dwanaście lat- do lekarza iść może, nawet powinna, ale w tym wieku pojawiają się różne anomalie związane z hormonami.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Doczy: 24 Sie 2014

   

Wysany: 2014-09-18, 17:03   

Moja była dziewczyna jakies tam lekki niby miała, choć nigdy teog nie widziałem to stosowała plastry takie małe. Chyba specjalnie do tego.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-09-18, 18:41   

Cytat:

Damski wąs świadczy o problemach hormonalnych. Idź z tym do lekarza.



Nieprawda :-o Wszystko zależy od tego jak bardzo jest widoczny. Brunetki bardzo często mają nieco ciemniejsze włoski nad górną wargą, które są mimo wszystko widoczne i są odpowiednie przyrządy do depilacji tego. Jeśli wąs wygląda tak jakby był męski czyli włosy są gęste i grube wtedy można się zastanawiać nad problemami zdrowotnymi, aczkolwiek w przypadku zawirowań hormonalnych wzmożone owłosienie występuje na całym ciele, a nie tylko pod nosem...

Cytat:

Ja czytałam kiedyś, że można rozjaśnić za pomocą wody utlenionej (ale musi mieć określoną liczbę %) albo u kosmetyczki



Woda utleniona to roztwór nadtlenku wodoru o stężeniu równym zawsze 3%. Nie da się tak łatwo dostać roztworu bardziej stężonego, ponieważ nadtlenek wodoru jest substancją niebezpieczną i niestabilną. Rozjaśnianie zwykłą wodą utlenioną byłoby zbyt mozolne, trzeba byłoby ją stosować bardzo często, a to z kolei szybka droga do podrażnień i alergii. Jest to nieskuteczne rozwiązanie.

Sposoby na usuwanie wąsika:
- Plastry lub pęseta (bolesne w ch*j ale jak się dobrze zrobi, to na miesiąc jest spokój)
- krem do depilacji do twarzy (bezbolesne ale krótkotrwały efekt, trzeba używać ostrożnie)
- golenie (krótkotrwały efekt, odrastające włoski będą kłujące)
Sposoby na maskowanie wąsika:
- Niektóre podkłady i kremy tonujące mają właściwości maskujące w tym zakresie, inne nawet podkreślają owłosienie.
- Rozjaśnianie włosków specjalnym produktem chemicznym. Można zastosować zwykły rozjaśniacz do włosów na głowie (oczywiście trzymać znacznie krócej i wyjątkowo ostrożnie się z nim obchodzić), ale najlepiej i najbezpieczniej zastosować rozjaśniacz przeznaczony do włosków na ciele i twarzy (jak z Sally Hansen), choć jest to droższa sprawa. W przypadku włosów na twarzy nie ryzykowałabym i kupiłabym rozjaśniacz dedykowany tej strefie.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2014-09-18, 20:05   

Szej-Hulud napisa/a:

Ma dwanaście lat- do lekarza iść może, nawet powinna, ale w tym wieku pojawiają się różne anomalie związane z hormonami.



Aaaa... Fakt, choć to dość niespotykane.

Damn napisa/a:

. Brunetki bardzo często mają nieco ciemniejsze włoski nad górną wargą, które są mimo wszystko widoczne



To albo znam same blondynki na ciemno farbowane albo muszę iść do okulisty
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doczy: 09 Kwi 2012

   

Wysany: 2014-09-18, 20:30   

Kosmetyczka powinna Ci tutaj pomóc, a nie lekarz. Spróbuj może jakiegoś zabiegu kosmetycznego w dobrych placówkach, ala laser, ala coś tam, nie znam się na tym, ale wydaje mi się, że to najlepszy pomysł.
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2014-09-18, 22:03   

Cytat:

To albo znam same blondynki na ciemno farbowane albo muszę iść do okulisty



Albo nie zwracasz uwagi. Mężczyźni tak mają.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Doczya: 18 Lis 2013

Skd: Jelenia Góra

   

Wysany: 2014-09-18, 23:48   

philosophus napisa/a:

To albo znam same blondynki na ciemno farbowane albo muszę iść do okulisty



Albo po prostu brunetki w Twoim otoczeniu o to dbają.

Ja mam bardzo ciemne rzęsy, brwi i co za tym idzie włoski nad górną wargą również, pewnie niewidoczne jest to dla innych, ale średnio co 2 tyg. poświęcam dosłownie chwilę na wyrywanie sobie pensetą niepotrzebnych włosków - nie trzeba iść od razu do kosmetyczki, szczególnie w wieku 12 lat. albo po prostu porozmawiaj o tym z mamą, ona powinna Ci najlepiej doradzić.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj się.
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2014-09-19, 00:25   

Damn napisa/a:

Albo nie zwracasz uwagi. Mężczyźni tak mają.



Zawiodłaś mnie.
PS. Ja jestem sfeminizowany bo widzę takie rzeczy jak stan paznokci, skóry na dłoniach itp. :-P

psychickid napisa/a:

Albo po prostu brunetki w Twoim otoczeniu o to dbają.



Brawo! Zmasakrowałaś mnie! :-D
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

philosophus  

Pogromca postów


Doczy: 07 Lut 2013

   

Wysany: 2014-09-19, 02:09   

$karbówka napisa/a:

Nie patrzysz na cycki?



Część ciała dla mnie najmniej istotna. Czasem patrzę dla draki albo niechcący i nieświadomie.
Znacznie bardziej mnie interesuje grubość tynku i rozważania kto jest po drugiej stronie, oraz wygląd dłoni, co pozwala rozpoznać wrażego agenta, nawet jeżeli się przecharakteryzował.

$karbówka napisa/a:

Wiedziałem, że coś dziwnego w Tobie jest.



Kiedyś na forum o podrywaniu zwymyślałem moda za to że dopuścił możliwość, że jestem normalny. :-P
_________________
"Jak można szanować kogoś, kto jest moralny tylko dlatego, że boi się kary ze strony potężnej istoty która cały czas go obserwuje?" - Richard Dawkins

Zlikwidować urzędy pracy i podatek dochodowy!
 

caramella  

Stały User



Imię: Maria Elena

Wiek: 33

Doczya: 10 Wrz 2014

Skd: je viens du sud

   

Wysany: 2014-09-19, 14:49   

Niesamowite jak kobiety potrafia ukryc pewne rzeczy, bo przeciez wiekszosc ma wasika a chyba mezczyzni nie do konca sobie z tego zdaja sprawe :)
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com