Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Swinton  

User

geek



ImiÄ™: Roma

Wiek: 28

Doł±czyła: 21 Wrz 2014

Sk±d: Gallifrey

   

Wysłany: 2014-09-21, 16:38   KĹ‚aniam siÄ™ nisko.

Właściwie nie wiem po co do Was dołączyłam, ale mam nadzieję, że się wkrótce rozkręcę. Natknęłam się na to forum zupełnie przez przypadek, ale postanowiłam tu zostać. Ot, impulsywnie.

Zwę się Roma, 18 wiosen już (dopiero?) za mną, mieszkam w mojej pięknej Bydgoszczy. Formalności.
Jeśli was to ciekawi, interesuję się grami RPG, fantastyką, literaturą, filmem i językami obcymi. Uwielbiam marnować życie na oglądaniu seriali (Sherlock, Doctor Who, Fargo, TWD, Mentalista, Breaking Bad, Supernatural) czy pisaniu opowiadań. Fascynuje mnie fotografia, wspinaczka górska i psychologia.

Nie chcę was zanudzać, więc jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie czegoś więcej - pytajta!
 

KenjiKazama  

User

Samotnik



ImiÄ™: Bartosz

Wiek: 31

Doł±czył: 17 Wrz 2014

Sk±d: Leszno

   

Wysłany: 2014-09-21, 16:39   

Cześć.
_________________

 

Nietykalna.  

Stały User



Wiek: 14

Doł±czyła: 30 Lip 2014

Sk±d: Salvation

   

Wysłany: 2014-09-21, 17:12   

Witaj. Masz bardzo oryginalne imię :) Możesz przybliżyć nieco jakieś ulubione książki o tematyce fantastycznej?
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Doł±czył: 09 Kwi 2012

   

Wysłany: 2014-09-21, 17:32   

w jakie RPGI grasz?
 

Swinton  

User

geek



ImiÄ™: Roma

Wiek: 28

Doł±czyła: 21 Wrz 2014

Sk±d: Gallifrey

   

Wysłany: 2014-09-21, 21:43   

Nietykalna. napisał/a:

Możesz przybliżyć nieco jakieś ulubione książki o tematyce fantastycznej?



Cóż, z poszczególnymi książkami mogłoby być ciężko, ale mogę polecić ci kilku autorów. Z polskiej fantastyki polecam ci Pilipiuka (!!!), Piekarę, Komudę (zwłaszcza gdy interesuje cię tematyka Polski XVI wieku), Jakub Æwiek, Dukaj, Lem.
Z zagranicznej Terry Pratchett (choć jego język jest dość specyficzny), Lois McMaster Bujold (choć to bardziej podpada pod sci-fi), Lovecrafta, Gaimana, Edgar Allan Poe, King (tak, on też pisze fantastykę). Nie wspominam tutaj już o takich klasykach jak Tolkien, Carroll czy C. S. Lewis.
Pewnie pominęłam kilka ważnych autorów, wybacz.

[ Dodano: 2014-09-21, 21:47 ]

333-333-333 napisał/a:

w jakie RPGI grasz?



Klasycznie, preferuję ambitne kampanie w Call of Cthulhu, nWoD, Kiedy Rozum ¦pi czy Neuroshimę. Ale dla odetchnięcia, można też pograć w dzikie naparzanki w Warhammera czy D&D. Ostatnim moim odkryciem są genialne Savage Worldsy, polecam! :")
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com