Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: Jimmy FoX | 2014-09-21, 20:54

Autor

Wiadomo¶æ

marta001122

User


Do³±czy³: 04 Lut 2014

   

Wys³any: 2014-09-21, 18:32   PrzestaÅ‚ kochać?

Cześć wszystkim . Postanowiłam tu napisać, bo nie wiem jak sobie poradzić z tym wszystkim. W związku mam ciężki czas - a mój chłopak przez całą sytuacje stwierdził, że już nie czuje do mnie tego samego co na początku. Wychwala mnie jaka to jestem cudowna itd ale pojawiły sie u Niego wątpliwości. I nie chce mnie skrzywdzić ale wie że jeśli zakończy ten związek to skrzywdzi mnie bardzo. Twierdzi, że musi sobie wszystko przemyśleć i mam mu dać troche czasu, bo sam nie wie co ma zrobić.Tylko dla mnie jest jasne albo sie kogoś kocha albo nie. Dlaczego On tak zwleka z decyzją. Jest to mój pierwszy chłopak o którym myślałam bardzo poważnie i wiele mu zawdzięczam i nie chce Go stracić. Co o tym wszystkim myślicie? Powinnam się nastawić na najgorsze ? Ciągle myśle jak wspaniale było Nam razem a teraz On chce to wszystko zakończyć :(
 

333-333-333  

Hiper wymiatacz


Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Kwi 2012

   

Wys³any: 2014-09-21, 19:10   

Może ma jakąś na boku?
 

Adreamin  

Wymiatacz



Imię: Jarosław

Wiek: 29

Do³±czy³: 24 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-21, 19:46   

Nie prawda, że albo sie kogoś kocha, albo nie. To wszystko nie jest takie łatwe. Sam miałem podobną sytuacje, niby kochałem kogos i nie chciałem tracić kontaktu, a cos mi mowiło, że muszę to zrobić. Trwało to z 3 tyg. Najdziwniejsze uczucie w moim życiu, nie wiem skąd to się wzieło. Tak naprawdę chyba ciężko opisać co to jest miłość, polecam nie myśleć czy kogos kochamy, czy lubimy, a moze jestesmy przyjaciółmi. Jeśli dobrze jest komus z kimś to po prostu... niech ze sobą będą, przebywają, robią co sprawia im przyjemność.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-21, 21:04   

Może faktycznie przestałaś być dla niego kimś najważniejszym? Może faktycznie przestał cię kochać? Może znudził się tobą? Może zakochał się w kimś innym? Opcji jest mnóstwo. Dla mnie, jeśli ktoś ma wątpliwości czy kocha, to raczej koniec związku.
Poczekasz, zobaczysz. Czeka was rozmowa, wtedy siÄ™ dowiesz.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

CiociaSamoDobro  

Mega wymiatacz

sarcasm-fluent



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Lis 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-09-22, 10:25   

Musicie koniecznie porozmawiać, nie możecie tkwić w zawieszeniu bo (jeżeli dojdzie do rozstania) tracicie swój czas.
Jeżeli on będzie chciał się rozstać nic na to nie poradzisz, ludzie (nawet Ci w związkach) nie są hybrydami i nie mogą dla dobra związku poświęcać swojego dobra.
Oczywiście życzę Ci szczęścia i pomyślnego rozwiązania problemu.
_________________
"Act like a lady, think like a boss."
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 32

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2014-09-22, 12:05   

Choć Cię nie pocieszę i sama nie chciałabym tego ponownie usłyszeć, moim zdaniem jego zachowanie mówi tylko jedno, a mianowicie, że chce to zakończyć.
Ta przerwa to jedynie zwlekanie. Nie może się zebrać, żeby w końcu się do tego przyznać.

Ale pamiętaj- nie załamuj się. Działaj dalej, osiągaj postawione sobie cele i stawiaj na indywidualny rozwój. Znajdzie się facet, który zacznie Cię w tym wspierać i dopingować.
Po co Ci taki co utrudnia życie, budząc ciągłe wątpliwości i przy okazji doprowadzając do rozstroju nerwowego. Zaufaj mi, przeszłam to wszystko;)
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-26, 20:53   

Nie jest łatwo rozstać się z osobą, z którą się zżyło, przyzwyczaiło się do niej, aby odejść w nieznane. Przywiązanie jest ogromną siłą i wiele związków właśnie na tym się opiera, a nie na prawdziwej miłości. Jeżeli nie ma jej między Wami, to lepiej, żebyście się rozstali - cierpienie w końcu przeminie i otworzysz swoje serce na kogoś, dla kogo będziesz początkiem i końcem świata i nie będzie miał żadnych wątpliwości!
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

moniska97  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2014-09-30, 17:07   

Pogadaj z nim szczerze.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com