Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Mistyczny

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-09-22, 02:01   DzieÅ„ adaptacyjny

Witajcie. Mam pytanie do studentów. Otóż niedługo rozpoczynam 1 rok studiów i 26 września mam mieć "obowiązkowy" tzw. Dzień Adaptacyjny (czyli spotkanie z opiekunem roku, pracownikiem dziekanatu, samorządem studentów i podpisywanie ślubowania). Jak na ten dzień trzeba się ubrać bo w liście co dostałem od szkoły z informacją o tym dniu adaptacyjnym nic nie napisali czy na galowo czy normalnie. Mieliście podobny dzień? Jak trzeba się ubrać?
 

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2014-09-22, 06:34   

Zdecydowanie bardziej oficjalnie niż jakbyś szedł na zwykły dzień wykładowy. U mnie pamiętam było różnie, swetry, garnitury, albo same koszule i do tego "porządne" spodnie, tylko nie jakieś przetarte dżinsy. Weź pod uwagę, że po takiej "uroczystości" często ludzie z roku od razu umawiają się na wyjście na miasto do jakiegoś pubu etc. więc załóż coś co przez ten dłuższy czas pozwoli Ci się czuć swobodnie. Czyli ma być: praktycznie + elegancko + swobodnie. Mam nadzieję, że pomogłem i nie namieszałem jeszcze bardziej ;)
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-09-22, 11:19   

Ja zamierzam ubrać się elegancko, ale bez przesady. Myślę, że nie musisz zakładać całego garnituru, ale marynarka i koszula będą odpowiednie, krawat niekoniecznie.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Mistyczny

User


Wiek: 29

Do³±czy³: 21 Sty 2014

   

Wys³any: 2014-09-22, 18:00   

Dzięki za pomoc. Chciałbym jednocześnie dopytać o drobny szczegół, otóż w liście napisano 26 Września dzień adaptacyjny (godzina i miejsce podane będzie w aktualnościach na stronie internetowej każdego instytutu i katedry) wszedłem na stronę i w aktualnościach wyświetla mi się tylko zaproszenie na Inaugurację roku akademickiego dnia 30 września o godz.11.00. Czy muszę na to iść? W programie uroczyśtosci jest: wręczenie listów gratulacyjnych, śpiewanie hymnu narodowego, immatrykulacja, wręczenie odznaczeń i śpiewanie jeszcze jakiejś pieśni. W liście opisali co będzie na dniu adaptacyjnym, wręczenie indeksów i legitymacji. Więc czy ten dzień inauguracyjny mnie dotyczy? Bo sam już nie jestem pewien..
 

renive  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 28 Lip 2013

Sk±d: Ma³opolska

   

Wys³any: 2014-09-22, 18:45   

Jak nie jesteś pewien to najlepiej iść na to i na to, od przybytku głowa nie boli, a przynajmniej będziesz spokojny, że nic Ci nie umknęło. Przeczytaj dokładnie informacje o uroczystościach, mnie samemu jest ciężko orzec to jest obowiązkowe, bo nie widzę tych ogłoszeń.
_________________
Pozostaje pielęgnować to co kiełkuje,
majÄ…c nadziejÄ™,
że może kiedyś,
wykwitnie z tego kwiat,
który nie uschnie przez długie lata.
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-09-23, 00:34   

ja dzisiaj też poznałam datę dnia inauguracyjnego na mojej uczelni, ale wyszłam z założenia, że na dniu adaptacyjnym (z racji, że jest wcześniej) dowiem się czy jest to obowiązkowe i czy trzeba iść ; )
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com