Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

lola12  

User


Wiek: 28

Do³±czy³a: 02 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-09-22, 22:53   czy milosc od pierwszego wejrzenia istnieje?

Dlugo jestem sama i zastanawiam sie ile jeszcze bd musiała czekac na miłość mogłam być z jednym chłopakiem ale nie czułam nic do niego większego .Mam dość tego czekania myślę ze nigdy się nie zakocham gdy ktoś mi sie spodoba nic z tego nie wychodzi moze nie mam odwagi .Pojawil sie ktoś lubię go moze nie jest moim ideałem ale chcialabym spróbować jak wy sadzicie moze wielka miłość zdarza sie rzadko i nie warto nie wiadomo ile czekac ja w nią powatpiewam.Moze mieliście podobna sytuacje i moze miłość sie narodziła po czasie?Bo w pewnym momencie kazdy kogoś potrzebuje dookoła nas jest wiele par
 

caramella  

Stały User



ImiÄ™: Maria Elena

Wiek: 33

Do³±czy³a: 10 Wrz 2014

Sk±d: je viens du sud

   

Wys³any: 2014-09-22, 22:56   

Mialam tak, ze milosc sie narodzila po czasie. I mialam tez tak, ze zakochalam sie od pierwszego wejrzenia a pozniej rozwijalismy to uczucie. Kazdy czlowiek jest inny i kazdy zwiazek jest inny. Nie da sie milosci zamknac w matematycznych wzorach, kazdy odczuwa i przezywa inaczej.
 

philosophus  

Pogromca postów


Do³±czy³: 07 Lut 2013

   

Wys³any: 2014-09-22, 23:07   

Ja rozumiem żeby robić drobne błędy w interpunkcji, ale wypowiedź powinna być zrozumiała i logiczna.
Naucz się lepiej pisać w miarę poprawnie, bo to zakrawa na złośliwość wobec osób które pytasz o zdanie.
A jeżeli myślisz równie chaotycznie jak piszesz, to nic sensownego w życiu nie wymyślisz.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Do³±czy³a: 19 Cze 2012

   

Wys³any: 2014-09-22, 23:08   

Jedni mianem miłości nazywają pożądanie inni przyzwyczajenie, jeszcze inni przyjaźń lub motylki w brzuch i miękkie kolana. Fakt, faktem, że każdy co by nie mówił szuka tej drugiej połówki. Jednak myślę, że to całkiem zdrowe, gdy takowe "poszukiwania" nie stają się naszym priorytetem życiowym. Na wszystko przychodzi w życiu czas. Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Niektórym ten proces zajmuję więcej czasu niż innym, więc nie przejmuj się. Jesteś młodą kobietą, która ma całe życie przed sobą.

Moja rada jest taka, że jeśli na starcie nic nie czujesz, to nie ma co pakować się w związek. Po czasie coś się może zmieni, a może nie, a ta druga osoba zdąży się przywiązać i będzie tylko trudniej.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2014-09-22, 23:16   

Miłość od pierwszego wejrzenia istnieje i nazywa się zauroczeniem. I to nie jest tak, że to musi cię walnąć. Miłość może narodzić się z czasem.
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 30

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-09-23, 01:37   

najpierw warto dowiedzieć się więcej na temat składnego pisania i interpunkcji.

miłość od pierwszego wejrzenia = zauroczenie, często to zauroczenie pryska jak bańka mydlana, gdy osoba się odezwie.

czekanie na miłość to najgorsza z możliwych opcji, czekając nie doczekasz się nigdy, ona najbardziej lubi przychodzić w najmniej oczekiwanym i dodatkowo w najmniej odpowiednim momencie.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

LongIsland  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2010

Sk±d: Szczecin

   

Wys³any: 2014-09-26, 20:55   

TAK :)
_________________
"Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" A. Einstein
 

Akuratna

User


Do³±czy³: 10 Sie 2013

   

Wys³any: 2014-09-28, 01:24   

Istnieje, ale pojawia siÄ™ nagle, kiedy wcale siÄ™ na niÄ… nie czeka :-D
_________________

 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com