Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Palceron

User


Do³±czy³: 07 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-23, 20:55   Zwolnienie z pracy

Siemka mam 17lat i w tym roku juz 18 wpada, ale mam problem.Do rzeczy, chodze do Liceum zaocznego (co 2tygodnie w weekend) a w ciagu tygodnia pracuje w ramach praktyk (mam 3 letnia umowe podpisana).Jest to wykonczeniowka itp itd (budowlanka).Wiadomo, ze nie mma jeszcze 18lat i jestem uzalezniony od rodzicow ale pytanie chodzi o moje zwolnienie...Np od dzis strasznie zaczelo mnie bolec kolano i jest to nie do wytrzymania i chce pojechac do lekarza, ale oczywiscie ojciec i matka maja to w dupie i mam isc do roboty nawet z bolem CO TAM, nie , walic go.Pytanie jest takie czy sam moge zadzwonic do szefa/majstra i sie usprawiedliwic ze jade do lekarza rano ? CZy musi zrobic to rodzic ? Oni(rodzice) najlepiej zrobiliby to na popoludniu, ale nie czuje sie zdolny do pracy.
 

cappuccino  

VIP



ImiÄ™: Mama Madzia

Wiek: 36

Do³±czy³a: 04 Pa¼ 2009

   

Wys³any: 2014-09-23, 20:59   

Ja bym chyba w Twoim przypadku zadzwoniła sama i wyjaśniła o co chodzi, najwyżej majster sam Ci powie, ze musi jeszcze rozmawiać z rodzicami.
_________________


http://mama24na7.blog.pl/
 

Palceron

User


Do³±czy³: 07 Wrz 2014

   

Wys³any: 2014-09-23, 22:01   

Tak bym chyba zrobil tylko irytuje mnei zachowanie moich rodzicow gdy mi zle czy cos to zawsze wychodzi na to ze udaje...Takie gadanie z nimi prowadzi donikad a oni zawsze maja racje...eh
 

psychickid  

Hiper wymiatacz

w rękach widnokręgi



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Jelenia Góra

   

Wys³any: 2014-09-23, 23:07   

Zadzwoń do szefa, wytłumacz sytuację i idź z rana do lekarza, tak będzie najlepiej.
_________________

nie ma boga, nie ma polityki, nie ma spokoju,
nie ma miłości, nie ma władzy, nie ma planu
trzymaj się z dala od boga, zostań niepokorny
staczaj siÄ™.
 

Nyksus  

Hiper wymiatacz

AmericanWay



ImiÄ™: Oktawian

Wiek: 31

Do³±czy³: 09 Kwi 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2014-09-23, 23:45   

Zdaje mi się, jak lekarz poświadczy zaświadczeniem / coś ala L4 ( bo prawdziwego L4 jako niepełnoletni chyba dostać nie możesz ) to będzie ok. Może jest to coś w rodzaju zwolnienia czasowego z praktyk.
_________________
@FolkFan

https://www.facebook.com/GreenWood.Folk
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com